x

עמוד 1 מתוך 5 123 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 44

נושא: אתר שחקן מעו"ף רוכש את Zerosum.co.il

אתר שחקן מעו"ף רוכש את Zerosum.co.il

שלום חברים.
    אנו שמחים להודיע על רכישת אתר האופציות Zerosum.co.il ע"י אתר שחקן מעו"ף, כחלק מהתרחבות תחומי העיסוק וההתמקצעות באתר.
    כבר כעת ניתן להגיע ישירות מהאתר לכל מערכת Zero דרך הסרגל העליון, כשבימים הקרובים יוסר אתר ZEROSUM לחלוטין מכתובתו והלינק יוביל ישירות לאתר שחקן מעו"ף.

שימו לב כי כל מאגר הנתונים נשמר, לרבות אסטרטגיות קודמות, שמות משתמש ותכתובות.
    • חברי אתר שחקן מעוף – אין כל שינוי ויכולים להיכנס ישירות למערכת Zero (לרבות הסטוריה שמורה).
    • חברים משותפים באתר שחקן מעוף וב Zero – אין כל שינוי ויכולים להיכנס ישירות למערכת Zero (לרבות הסטוריה שמורה).
    • חברי Zerosum ללא חשבון באתר שחקן מעוף – בשני בבוקר יונפקו לכם למייל שם משתמש וסיסמה שיאפשרו לכם כניסה ישירות לאתר שחקן מעוף וגלישה מלאה באתר. אנו בכוונה נותנים יומיים ומותירים גם את האתר בכתובתו המקורית בכדי שתוכלו לוודא נכונות המיילים.

המערכת החדשה אינה במקום הסימולטור של האתר שימשיך לפעול ולהתנהל בזמן אמת, אך אנו ערים לכך שמדובר במכשיר מקצועי שלא מתאים לכל אחד ולכן יש מקום גם ל Zero שהינה מערכת ידידותית יותר.
    יתכנו מעט בעיות בימים הקרובים אך ברצוני להודות לצוות (משני הצדדים) שעמל שבועות רבים על העניין, ובפרט שמדובר על שפות קוד שונות בתכלית.

בברכת ברוכים הבאים לחברים המצטרפים, וגלישה מהנה ופוריה לכולם.

ישר כח. אתר ZEROSUM נותן כלי מצויין ושימושי.
    בהזדמנות זו אבקש למצוא דרך לשלב ב ZEROSUM אסטרטגיות שמנצלות תאריכי פקיעה שונים.

עוז

ושוב פעם תודה וכל הכבוד

איך מגיעים מהאתר ל zerosum כמו שנכתב . אשמח לעזרה והסבר בנושא . תודה לעונים ..

סרגל ראשי אפור למעלה. ראשי, פורום, בלוגים............... ZEROSUM

avi לשאלתך אשיבך יש למעלה סרגל ולא הוא לא אפור אלא שחור ואז תעבור על הסרגל ואחרי הכללי תמצא Zerosum . אגב אם לא תבין תשאל ואסביר לך שוב אין בעיה. אני עניתי לך אבל מחקו לי את התשובה אז אני כותבת לך שנית ואם יהיה צורך גם בשלישית LOL המשך יום נעים שנה טובה וחג שמח

שלום , באף אחד מ4 האלטרנטיבות של של zerosum (שבסרגל השחור) שמוצגות באתר שחקן לא מצאתי איך פותחים אסטרטגיה חדשה. נא עזרתכם

ציטוט פורסם במקור על ידי yossid11 צפה בהודעה
    שלום , באף אחד מ4 האלטרנטיבות של של zerosum (שבסרגל השחור) שמוצגות באתר שחקן לא מצאתי איך פותחים אסטרטגיה חדשה. נא עזרתכם
    הי,
    פשוט תכנס פנימה , לא חשוב באיזו אפשרות תבחר מהסרגל, כולן טובות.
    בדף שיפתח תראה משמאל "אסטרטגיה חדשה".

לא מצליח להכנס לאסטרטגיות שלי. בלחיצה על האייקון מופיע התיק של
    jaaley8144260. התיק ריק. זה לא אני. הכינוי שלי זהה בשני האתרים. אם אי אפשר לסדר, אני מבקש להשאיר את זירו במקומו עד לפקיעה, כדי לתת אפשרות למי שלא מומשק להעביר ידנית את כל החומר שלו לאתר שחקן.

שלום,
    אנחנו כבר בודקים את היוזר שלך.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות