x

מציג תוצאות 1 עד 4 מתוך 4

נושא: זהב ותעודת הסל GLD

זהב ותעודת הסל GLD

בוקר טוב לוי עובדיה,
    אשמח לקרוא דעתך על מצבו הטכני של הזהב בכלל ותעודת הסל GLD בפרט - לאור העובדה שהשפל האחרון היה גבוה מהשפל שקדם לו והעליה האחרונה גבוהה מהעליה שקדמה לה. האם לדעתך, זהו תיקון טכני לקראת ירידה נוספת? האם לדעתך, הגאפ מלמעלה ייסגר בשלב ראשון לקראת עלייה/ירידה נוספת? (שזהו בערך החלק העליון של רצועת הבולינג'ר)
    תודה מראש, אושרה

בוקר טוב ושבוע טוב , בסקירות או העדכונים שלי אין דעה אישית !! אלא כותב לשואל את אשר אני רואה בגרפים עצמם, ללא שום השפעה מדעתי. העובדות שאתה /את קורא להם בשאלתך, הם לא נכונות !! אין שפל גבוה יותר כי ישנו צל תחתון לאותו נר והוא מגיע לתחתית כפולה מדויקת לשפל הקודם !! ואילו לעלייה האחרונה אותו מקרה כי היא = תקרה כפולה עם הצל העליות של אותו נר, אז אין לנו מה שאתה מנסה לומר " שיאים ושפלים עולים !! בכדי להתייחס לגפ שאתה רואה , ולי אין, הינו צריכים לראות את אותו גרף, וכנראה שלא ! האם אתה מודע, שלסחורות ומדדים ישנם 6 נרות יפנים בשבוע ולא 5 !!!!, כי כנראה ההפרש אצלך הוא הגפ, שלמעשה לא קיים., לגבי בולינגר אוכל להתייחס כאשר יגיע לשם ! , תשובתי המהירה והברורה, הנכס מדשדש. תודה ובהצלחה
    לצפיה בתיק המניות שלי - לחצו כאן!
    מעוניינים להצטרף לשירות האיתותים? לחצו כאן!

הכותב או מקליט את הסקירות הוא קורא גרפים מקצועי ,המשתמש בכישוריו,בהבנת גרפים נרות יפנים,לכתיבת סקירות על נכסים שונים.אין באמור לעיל משום יעוץ או המלצה לקניה או מכירה של ני"ע ו/או מכשירים פיננסים אחרים.הנכתב אינו מהווה יעוץ או תחליף לייעוץ מקצועי אחר.סוחר הקורא את המידע דרך הסקירות,אינו יכול להניח כי הסתמכות על הדעות וההמלצות המובאות בסקירה,תיצור עבורו רווחים.הכותב עשוי לסחור או להחזיק פוזיציות פתוחות על הנכס.המידע המופץ דרך הסקירות הינו אינפורמטיבי בלבד ולא נועד לשמש הצעה או שידול לקנות או למכור נכסים פיננסים.

לוי, תודה על תשובתך.
    אושרה (אגב, אני אישה ולא איש)

תודה לך, ובהצלחה
    לצפיה בתיק המניות שלי - לחצו כאן!
    מעוניינים להצטרף לשירות האיתותים? לחצו כאן!

הכותב או מקליט את הסקירות הוא קורא גרפים מקצועי ,המשתמש בכישוריו,בהבנת גרפים נרות יפנים,לכתיבת סקירות על נכסים שונים.אין באמור לעיל משום יעוץ או המלצה לקניה או מכירה של ני"ע ו/או מכשירים פיננסים אחרים.הנכתב אינו מהווה יעוץ או תחליף לייעוץ מקצועי אחר.סוחר הקורא את המידע דרך הסקירות,אינו יכול להניח כי הסתמכות על הדעות וההמלצות המובאות בסקירה,תיצור עבורו רווחים.הכותב עשוי לסחור או להחזיק פוזיציות פתוחות על הנכס.המידע המופץ דרך הסקירות הינו אינפורמטיבי בלבד ולא נועד לשמש הצעה או שידול לקנות או למכור נכסים פיננסים.

תגיות בנושא זה

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות