x

עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 29

נושא: ארז יולי

ארז יולי

בדרך כלל אני לא מפרסם את האסטרטגיה שלי. הפעם אני רוצה לשים את עצמי פה במבחן - במיוחד עבור חבר. בכל אופן כבר מלפני שבוע יש לי פוזיציות שונות ממה שאני מציג פה.
    אני פותח היום את רגל ה-Put.

http://www.zerosum.co.il/Users/4738/...ons/Show/36626

ארז

מדוע לא פותח משני הצדדים?
    מה המחשבה המובילה לפוזיציה?
    מה היעד?

תודה על ההתייחסות דוד.
    בדרך כלל השוקת הרחבה זאת האסטרטגיה המועדפת עליי, במיוחד בחודשים "הסטטיים" האחרונים (וכמו שאמרתי יש לי כבר פוזיצייה שלמה משני הצדדים). הפעם אני מתחיל עם הנחה מסויימת שיהיה רגוע או - אפילו עליות קלות. כמובן העובדה שיש בערך 7% מרחק מהמדד הנוכחי, עוזרת לי לקחת את הסיכון הזה. בכל מקרה הצד השני ייפתח גם.
    לגביי היעד: אני שואף ליעד של 15% בדרך כלל, אבל אני ממש לא אוהב לפעול לפי היעד. אם אטעה אני לא מחכה ליעד וגם אין לי אחוז מדוייק בתור stop loss. ואם אני מרגיש שאפשר להרוויח יותר, אז לסגור את האסטרטגיה רק בגלל שהצבתי אחוז מלאכותי זה יהיה טפשי. בכל נקודה כל אחד צריך לעשות את ההחלטות שלו על הסיכון מול הסיכוי ולהמשיך בהתאם לתנאי השוק.
    ארז

במצב הנוכחי, אתה מהמר על עליות. זה בסדר גמור להמר על עליות, רק צריך להיות מודע שזה מה שאתה עושה. אם יהיו עליות, שיחקת אותה. אתה מרוויח אקסטרא כסף או אקסטרא ביטחון (מרחק גדול יותר). כמובן שאם פיספסת, אתה משלם בכך שיהיה לך תקבול קטן יותר, או שוקת צרה יותר. אגב, לטעמי, 15% חודשי זה די אגרסיבי.

כמו שאמרתי ההנחה שלי (ולא הימור) זה שוק יציב / רגוע או עליות קלות. אני לא פותח אסטרטגיה בשביל לסגור אותה מחר. אם יש לי מרחק בטוח, אז אפשר לקוות גם לשחיקה.
    לגביי 15% אתה צודק (במיוחד שאני מחשב תמיד רק ביחס לבטחונות המקסימליים במהלך האסטרטגיה ולא מביא בחשבון את התקבול). אבל כמו שאמרתי אם הגעתי אפילו ל-10% או אפילו פחות ואני לא מרגיש נוח לחכות ליעד המדוייק, אז אני לא מחכה. לכן אני לא רואה חשיבות למספר הזה. אגב השנה לפי הנתונים בחשבון שלי ב-IBI נכון להיום יש לי תשואה של 70% נומינלית אחרי המס שזה = 8.9% ממוצע חודשי. האם אני מרגיש שנכשלתי? ממש ממש לא. אני מאחל לעצמי ולכל אחד מהחברים פה תשואה כזאת בכל חודש. חוץ מאלה שעושים יותר מזה - אני לא מאחל להם פחות רווחים.. :-)
    ארז
    נערך לאחרונה על ידי erezn, 03.07.2013 בשעה 12:40

הי ארז. שחקן בזמנו הראה ניהול שוקת רחבה מסוג שלך. להלן ההפניה http://www.s-maof.com/Forum/threads/...7%99%D7%AA-%21
    נערך לאחרונה על ידי miki1, 01.07.2013 בשעה 23:13

תודה מיקי,
    כן, השרשור הזה מוכר לי ובכל זאת תמיד כדאי לרענן את הזכרון ואת הנהלים. כל כלל שכתוב שם חשוב. אבל אני חושב שתמיד צריך להיות עם היד על הדופק ולקבל החלטות בכל רגע נתון (בשיקול דעת ובלי פניקה). לכן אני לא עושה משום כלל כלל ברזל. לדוגמא "תיקונים כל 3 ימים": ומה אם הכל מתפרק ויש נפילות חזקות? אז אני צריך לשבת ולההסתכל רק בגלל שלא עברו 3 ימים? לא נראה לי סביר. כמו שאמרתי כל אחד צריך לקבל החלטות מושכלות בהתחשב ביחס של סיכון מול סיכוי.
    בכל מקרה התרחקתי בערך 6-7 נקודות מהמדד שבו התחלתי, אז יצא לי תזמון טוב. כנראה בהמשך היום אני אטפל בצד של ה-call ואולי גם אנצל את התזוזה הקטנה ואקרב את הצד של ה-put.
    ארז

ביצעתי את 2 צעדים שהזכרתי למעלה. נשארתי עדיין בנטייה למעלה.
    http://www.zerosum.co.il/Users/4738/...ons/Show/36626
    ארז

ציטוט פורסם במקור על ידי erezn צפה בהודעה
    תודה מיקי,
    כן, השרשור הזה מוכר לי ובכל זאת תמיד כדאי לרענן את הזכרון ואת הנהלים. כל כלל שכתוב שם חשוב. אבל אני חושב שתמיד צריך להיות עם היד על הדופק ולקבל החלטות בכל רגע נתון (בשיקול דעת ובלי פניקה). לכן אני לא עושה משום כלל כלל ברזל. לדוגמא "תיקונים כל 3 ימים": ומה אם הכל מתפרק ויש נפילות חזקות? אז אני צריך לשבת ולההסתכל רק בגלל שלא עברו 3 ימים? לא נראה לי סביר. כמו שאמרתי כל אחד צריך לקבל החלטות מושכלות בהתחשב ביחס של סיכון מול סיכוי.
    בכל מקרה התרחקתי בערך 6-7 נקודות מהמדד שבו התחלתי, אז יצא לי תזמון טוב. כנראה בהמשך היום אני אטפל בצד של ה-call ואולי גם אנצל את התזוזה הקטנה ואקרב את הצד של ה-put.
    ארז
    3 ימים(+50%) זה עבור קידום רגליים, כלומר מקסימום הפוזיציה, לוודא שלא מקדמים מוקדם מדי, לא עבור מצב של תיקון שהמדד בורח לאחד הצדדים, שם התלות היא לא בזמן.

לטעמי לפעול לפי הרגשה בלי תכנון מוקדם הוא מתכון לכישלון-
    אצלי לפחות.
    המחשבה והתכנון המוקדמים מונעים התערבות רגשית שמערבת לא פעם
    שיקולים זרים.
    לאורך זמן הטכניקה יעילה יותר מההרגשה.
    אבל אולי לך ארז זה אחרת- בכל אופן כדאי לשקול זאת שוב(או לשיטתך להרגיש זאת שוב)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות