x

מציג תוצאות 1 עד 2 מתוך 2

נושא: עליית תשואות האג"ח

עליית תשואות האג"ח

עובדיה שלום,

אבקש ללמוד מה הערכתך לסקטור שיהנה מעליית התשואות באג"ח. האם קיים קשר גומלין בין עליות בתשואות האג"חים לבין שוקי המניות? או יחס חיובי בין עליית הריביות והסחורות? האם ניתן להעריך שסקטור האנרגיה הטכנולוגיה והפיננסים יפתח ויהנה מתשואות כתוצאה מהמצב שנוצר? כמובן הכוונה לשווקים הגדולים מעבר לים.

בוקר טוב, ותודה על שאלתך, אני חושב שאתר זה מבורך בכמה מומחים בתחומים שונים , כולל אגחים, כך שאני כמומחה לקריאת גרפים , ונרות יפנים מתקדם , ואגחים זה לא התחום שלי, כפי שכבר כתבתי לך , לא אוכל לענות על שאלתך, ובכך לא תוכל "ללמוד" ממני או מניסיוני, בנושא, אין לי ספק שבתור חבר פורום שכתב כבר 907 והדעות, תדע להפנות את שאלתך לאדם המתאים .. ובכך להיעזר בו , תודה ובהצלחה בהמשך.
    לצפיה בתיק המניות שלי - לחצו כאן!
    מעוניינים להצטרף לשירות האיתותים? לחצו כאן!

הכותב או מקליט את הסקירות הוא קורא גרפים מקצועי ,המשתמש בכישוריו,בהבנת גרפים נרות יפנים,לכתיבת סקירות על נכסים שונים.אין באמור לעיל משום יעוץ או המלצה לקניה או מכירה של ני"ע ו/או מכשירים פיננסים אחרים.הנכתב אינו מהווה יעוץ או תחליף לייעוץ מקצועי אחר.סוחר הקורא את המידע דרך הסקירות,אינו יכול להניח כי הסתמכות על הדעות וההמלצות המובאות בסקירה,תיצור עבורו רווחים.הכותב עשוי לסחור או להחזיק פוזיציות פתוחות על הנכס.המידע המופץ דרך הסקירות הינו אינפורמטיבי בלבד ולא נועד לשמש הצעה או שידול לקנות או למכור נכסים פיננסים.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות