x

עמוד 2 מתוך 134 ראשוןראשון 12341252102 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 11 עד 20 מתוך 1336

נושא: שאלות ותשובות לעובדיה לוי.

גזית גלוב,מחר יש דוידנד,,מעוניין לקנות מחר,מה דעתך,תודה!!

בוקר טוב, דעתי יכולה להיות על הגרף שלה ולא על עצם תשלום ה דיויד. כאשר הגרף השבועי שלה נראה באמת רע !! עם פניו מטה. ובגרף היומי, המחיר מבקש תיקון עולה , כאשר קו ה 4875 הוא התנגדות קרובה , ולאחריה 4965, המתנדים היומיים כן בעד תיקון עולה שכבר החל למעשה. בהצלחה
    לצפיה בתיק המניות שלי - לחצו כאן!
    מעוניינים להצטרף לשירות האיתותים? לחצו כאן!

הכותב או מקליט את הסקירות הוא קורא גרפים מקצועי ,המשתמש בכישוריו,בהבנת גרפים נרות יפנים,לכתיבת סקירות על נכסים שונים.אין באמור לעיל משום יעוץ או המלצה לקניה או מכירה של ני"ע ו/או מכשירים פיננסים אחרים.הנכתב אינו מהווה יעוץ או תחליף לייעוץ מקצועי אחר.סוחר הקורא את המידע דרך הסקירות,אינו יכול להניח כי הסתמכות על הדעות וההמלצות המובאות בסקירה,תיצור עבורו רווחים.הכותב עשוי לסחור או להחזיק פוזיציות פתוחות על הנכס.המידע המופץ דרך הסקירות הינו אינפורמטיבי בלבד ולא נועד לשמש הצעה או שידול לקנות או למכור נכסים פיננסים.

שלום עובדיה ניתוח בבקשה כיל בבילון כלל ביו תודה מראש

שלום עובדיה

האם אפשר לקבל התייחסות למדד הניקיי (היום עולה 4%) האם כדאי להיכנס ?

וגם לנייר אבגול שאוכל לי את הלב חודשים ארוכים ( ואני יודע שהחברה היא חברה טובה )

תודה

צ'רלי

לגבי מדד הניקאי , העדכונים מופיעים בשרשור הסקירה עצמה, ולגבי אבגול יש לך סקירה עם עדכון בפוסט בנפרד, על כול פנים אבגול מדשדשת לה בנחת, ואין שום ביטחון שתפרוץ תקרה מרובעת, אני עוקב אחריה בשרשור של הסקירה עם העדכונים שלה, תודה ובהצלחה

הכותב או מקליט את הסקירות הוא קורא גרפים מקצועי ,המשתמש בכישוריו,בהבנת גרפים נרות יפנים,לכתיבת סקירות על נכסים שונים.אין באמור לעיל משום יעוץ או המלצה לקניה או מכירה של ני"ע ו/או מכשירים פיננסים אחרים.הנכתב אינו מהווה יעוץ או תחליף לייעוץ מקצועי אחר.סוחר הקורא את המידע דרך הסקירות,אינו יכול להניח כי הסתמכות על הדעות וההמלצות המובאות בסקירה,תיצור עבורו רווחים.הכותב עשוי לסחור או להחזיק פוזיציות פתוחות על הנכס.המידע המופץ דרך הסקירות הינו אינפורמטיבי בלבד ולא נועד לשמש הצעה או שידול לקנות או למכור נכסים פיננסים.

שלום עובדיה ,

מה דעתך על אלביט מערכות ? האם בכיוון חיובי ?
    האם נקודת כניסה נוחה ( 16380 ) ומהן ההתנגדויות/תמיכות להמשך ?

תודה ,

רמון

אלביט מערכות, לטעמי זו נקודה גבוהה מדי ! גם הגרף השבועי וגם היומי נמצאים בקניות יתר, כך שרחוק מעלה היא לא תלך, אבל לא אוכל לומר שהיא לא נראת טוב אלא רק שזקוקה למימוש, התנגדות שבועית ב 16770 - יומית ב 16650 , על כן שוב לא רואה אותה פורצת כרגע את ה שבועית, תמיכה קרובה ב 16000. בהצלחה

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות