x

עמוד 1 מתוך 42 12311 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 415

נושא: סקירה טכנית על מניות פרוטרום, כיל, חברה לישראל

סקירה טכנית על מניות פרוטרום, כיל, חברה לישראל

תאריך הסקירה 14-05-13
    סקירות לשוק ההון,על ידי לוי עובדיה ,המבוססת על נרות יפנים מתקדם,יחד עם ניתוח טכני מערבי,עם התייחסות לקווי תמיכה והתנגדות הקרובים למחיר,ולנרות יפנים אחרונים, כבודדים או קבוצה,תבניות נרות יפנים להיפוך ,יעדים אפשריים לנכס,ואפשסקירות לשוק האון,על ידי לוי עובדיה ,המבוססת על נרות יפנים מתקדם,יחד עם ניתוח טכני מערבי,עם התייחסות לקווי תמיכה והתנגדות הקרובים למחיר,ולנרות יפנים אחרונים, כבודדים או קבוצה,תבניות נרות יפנים להיפוך ,יעדים אפשריים לנכס,ואפשרויות להמשך התנהלות גרף זה במשך הימים הקרובים, כמו כן מספר אפשרויות לפתיחת המסחר ביום הקרוב,שאת הרמזים לכך אני מקבל מהנרות היפנים האחרונים בגרף זה.

כיל על פני 3 טווחי זמן , בשלוש גרפים,

גרף חודשי
    :
    היבנות הגרף הארוך טווח , מדהים בדיוקו ! ובו ניתן בהחלט להבין שהקושי האמיתי של כיל לפרוץ את ה 4800---5000, היה קושי טכני, ב אי יכולת פריצת קו מגמה יורד המסומן על החצים האדומים , וכול ההודעות הפונדמנטליות שהגיעו לאחר מכן הם כאילו תוצר של קושי זה , ומצד שני חייבים לציין גם את ה דיוק בתמיכות של כיל אשר נתמכת על קו מגמה עולה, מסומן בחצים הירוקים, ובו נעצרה המניה עם הסגירה ביום המסחר האחרון, למעשה המחיר בגרף נסחר בתוך תבנית טכנית שהיא משולש שווה שוקיים, , ולהבדיל מה משולשים האחרים בטכני , למשולש זה אחוזי הפריצה או השבירה הם 50-50 באחוזים, כך שלא נוכל לחזות מראש את כיוונו , אבל בהחלט יתכן שכרגע המחיר יקח כיוון מעלה בכדי לייצר סבב נוסף בתוך המשולש . מתנדים חודשיים : כול המתנדים העיקריים מגמה ומומנטם, מבקשים עוד ירידות במחיר, אבל מכייוון שאלא המלצות חודשיות אזי טווח " ריקוד המחיר " או " תנועת המחיר ", לא משפיעה מהר כי בסיס החישוב הוא חודשי ועל כן גם במצב הנוכחי של המתנדים המחיר יוכל לעלות עד הצלע העליונה של אותו משולש , בלי לפגוע בהמלצתם של המתנדים , המחיר צפוי בסופו של דבר לשבור את המשולש. ומה שיבל הנחת עבודה זו הוא פריצה של ה 5000 מעלה.
    KILM.jpg

גרף שבועי : באם נתייחס רק למהלך היורד האחרון על בסיס שבועי , הגרך יצר תבנית נרות יפנים להיפוך מטה ב 5000, בשם כוכב ! איתות שלילי זה נגע למעשה בקו מגמה יורד ומכאן כוחו הרב. גם על בסיס שבועי המחיר נעצר ונתמך בינתיים על קו מגמה עולה , מה שזקוק להוכחה שבועית ביום חמישי הבא בשבוע הבא. על בסיס שבועי המתנדים השייכים למומנטום נמצאים במכירות יתר, על כן עוד רמז כאן שהצפי בימים הקרובים הוא כן תמיכה ועלייה לקראת פגישה עם הצלע העליונה במשולש החודשי, אבל מתנדי מגמה עדיין עומדים על דעתם שהצפי הוא ירידות בהמשך. במידה וקו המגמה העולה ישבר מטה, אזי כיל בדרך ל 3800 כתמיכה אופקית.

KILW.jpg

גרף יומי : בגרף זה ניתן לראות כמובן את ההתנהלות היומית בגרף המחיר , וגם כאן נוצר איתות נרות יפנים להיפוך מטה בשם כוכב, אשר מסומן עם חץ אדום , החצים בגוון סגול מסמן את השבירה של קו מגמה עולה נוסף , אשר לאחר שבירתו המחיר חזר לבדוק אותו כהתנגדות ברורה , וזה ציין את המשך הידרדרות המחיר הצפוי, המחיר שובר בקלות את ה 4200 , ונתמך בינתיים מתחת לרמת ה 4000, מתנדי מומנטום יומיים, נמצאים במכירות יתר, וגם בטווח זמן זה הצפי על פיהם הוא תיקון עולה,כאשר מתנדי מגמה עדיין לא נרגעו , וממליצים על ירידות נוספות .

KILD.jpg

לסיכום : הסיכויים על פי שלושת טווחי הזמן של הגרפים הוא יותר לשבירה מאשר לפריצה, וכמובן שדברים אלא יכולים להשתנות , בהתאם לתנועת מחיר חדשה. מצבו של הגרף אגום, ובעייתי, קשה לראות טכנית בשלב זה , הבראה מסויימת במחיר כאשר כול עלייה כרגע הוא לצורך ירידה נוספת , ולמעשה כול עלייה לאזור שבין 4400--4500, יכולה להתקבל טכנית ללא שינוי הצפי שהוא מטה, ולכן רק פריצה של ה 5000 מעלה יבטל לחלוטין את הצפי הנובע מסקירה זו , מה שכרגע נראה כקשה ביותר.
    תודה ובהצלחה
    לצפיה בתיק המניות שלי - לחצו כאן!
    מעוניינים להצטרף לשירות האיתותים? לחצו כאן!

הכותב או מקליט את הסקירות הוא קורא גרפים מקצועי ,המשתמש בכישוריו,בהבנת גרפים נרות יפנים,לכתיבת סקירות על נכסים שונים.אין באמור לעיל משום יעוץ או המלצה לקניה או מכירה של ני"ע ו/או מכשירים פיננסים אחרים.הנכתב אינו מהווה יעוץ או תחליף לייעוץ מקצועי אחר.סוחר הקורא את המידע דרך הסקירות,אינו יכול להניח כי הסתמכות על הדעות וההמלצות המובאות בסקירה,תיצור עבורו רווחים.הכותב עשוי לסחור או להחזיק פוזיציות פתוחות על הנכס.המידע המופץ דרך הסקירות הינו אינפורמטיבי בלבד ולא נועד לשמש הצעה או שידול לקנות או למכור נכסים פיננסים.

שלום לוי
    מה דעתך כרגע לנוכח ההתפתחויות של ששינסקי ? האם זה אמור להשפיע באגרסיביות או שכיוון שזה היה צפוי אז זה כבר מגולם במחיר .
    תודה , תענוג לעקוב אחריך .

תודה לך,כול ועדה שלא תקום, המסקנות יהיו לנכדים, טכנית כיל לא נראתה טוב ועכשיו פחות, אין ספק שהנושא מרגיז את המשקיעים אבל , כול ירידה אגרסיבית רק תשכנע שכיל מתחילה להיראות אטרקטיבית, תודה ובהצלחה.

הכותב או מקליט את הסקירות הוא קורא גרפים מקצועי ,המשתמש בכישוריו,בהבנת גרפים נרות יפנים,לכתיבת סקירות על נכסים שונים.אין באמור לעיל משום יעוץ או המלצה לקניה או מכירה של ני"ע ו/או מכשירים פיננסים אחרים.הנכתב אינו מהווה יעוץ או תחליף לייעוץ מקצועי אחר.סוחר הקורא את המידע דרך הסקירות,אינו יכול להניח כי הסתמכות על הדעות וההמלצות המובאות בסקירה,תיצור עבורו רווחים.הכותב עשוי לסחור או להחזיק פוזיציות פתוחות על הנכס.המידע המופץ דרך הסקירות הינו אינפורמטיבי בלבד ולא נועד לשמש הצעה או שידול לקנות או למכור נכסים פיננסים.

האם זה אומר שכיל ב3800 זה נקודת קניה מבחינה טכנית ?

במצב ירידה רגיל, על ידי מספר נרות, התשובה היא כן, אבל כאשר עושה זאת בנר אחד, זו בעיה כי יש לתת למסחר להירגע,תודה

עדכון על "כיל " 18-06-13
    על פי רוח הסקירה שמעל, שסקרה את המחיר המנייה על פני 3 טווחי זמן, כיל ממשיכה על פי הצפי של הסקירה , והוא מטה ", וזה לא לעינין כרגע כול הודעה זו או אחרת אשר שוחררה, כאשר הטכני ראה כבר את הצרות לפני שפורסמו ! עקרונית שוברת כיל את המשולש המוצג ב גרף החודשי, ובמידה וכיל לא תעלה מעליו עד סיום חודש יולי, כרי לעלות מעל ערך ה 4000 ולהישאר שם , אזי תיווצר שבירה מוכחת של המשולש כאשר היעד כרגע קצת מפחידים , אבל הם "במעמקי ים המלח", ועל כן ניתן למסחר לומר את דברו ונמשיך לעקוב. מתנדי מומנטום על בסיס חודשי ממשיכים את המלצתם הקודמת והיא עוד מטה, כאשר בגרף שבועי מתנדי מגמה ממשיכים גם הם לבקש עוד מטה, אבל מתנדי מומנטום כבר במכירות יתר, בגרף יומי מתנדי מומנטום כבר בקריאה חריגה במכירות יתר, מתנדי מגמה עדיין בדיעה מטה, ולגבי רצועות בולינגר, זהוא היום השני שהנר נמצא מחוץ לרצועה התחתונה.
    לסיכום,
    כמו בסקירה הרחבה, אין לי כאן מילים טכניות יפות לכתוב על גרף המנייה ! הכול נראה מאוד אדום עם כוונות לאדום יותר.שילוב המתנדים העיקריים בין שלושת טווחי הזמן מראה במפורד, המשך ירידות בפתח אבל גם צורך מיידי לבלימה באזורים אלא, ו אפילו ניסיון יציאה למהלך מתקן עולה , כאשר התמיכה החשובה באזור שנשברה בינתיים היום נמצאת ב 3812 והיא כרגע התנגדות, תמיכה נוספת נמצאת ב 3700.

תודה רבה לוי על הסקירה ,
    למעשה מי שקונה/מוכר/מחזיק על פי הניתוח הטכני ומחזיק כרגע במניה אמור לצאת ולחכות ל4000 ואז להכנס שוב או להחזיק ולהתפלל או שמה לחזק בנקודות תמיכה , כי אני לא מבין הלכה למעשה את השימוש בניתוח הטכני של המניה .

בוקר טוב לך, על פי גרף המנייה היו 5 נק" יציאה טכנית ,בלי לדעת כמובן על הצרות שהגיעו מאז, ואלא הנק" , 5000 , תבנית היפוך " כוכב " --- 4700 , 4500 , 4300 , 4100 , וכול זאת על פי גרף יומי כאשר על פי הגרף השבועי, מאז תבנית היפוך ב 5000, אין מה לעשות במנייה, וזו היתה יציאה ברורה , על הסוחר -- משקיע , לדעת על פי מה הוא קונה מניות, האם על פי פונדמנטלי , או על פי טכני , שהוא ניהול סיכונים ברור בגרף המנייה , תודה

תודה רבה על התשובה המהירה ,
    הייתי מודה לך אם תעביר כמה עקרונות בבלוג לסחר/השקעה על בסיס הניתוח הטכני , כי גם אם אני מבין את הניתוח בפשטות , אך הייתי רוצה לדעת מה עושים הסוחרים/משקיעים בכל נקודה על פי הניתוח מתי קונים/מוכרים/מחזקים/מדללים/מתפללים , למשל עכשיו בכיל , האם כל הסוחרים הטכניים אמורים להיות בחוץ ! ?
    שוב תודה רבה , על ההתיחסות המהירה , אני מאד מעריך את זה .

מאז ה היפוך ב 5000, אין לסוחר טכני מקצועי , מה לעשות בכיל, וגם באם היו כאלה שנכנסו , יודעים הם לצאת במדרגות ירידה שכתבתי קודם, תודה

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות