x

עמוד 6 מתוך 10 ראשוןראשון ... 45678 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 51 עד 60 מתוך 91

נושא: אידיבי פיתוח - הסדר בחסות בית המשפט

מצד שני הנה כתבה שמנוסחת ב"לאו" אבל ממנה אני קורא הרבה "הן": http://www.forbes.co.il/news/new.asp...Q=E&0r9VQ=JFDM
    אם כללביט לא תימכר, יהיה קשה לחברה לעמוד בהתחייבויות... *אבל* פיתוח בעלת ערך NAV חיובי גם בתרחיש של מכירה בלחץ (שזו הצהרה חזקה שמשמעותה סולבנטיות מלאה), ובכלל קיימת אפשרות סבירה לחברה למכור שלא בלחץ...
    לאור הנתונים האלה, לו אני השופט, אני נותן לחברה חופש להמשיך לפעול.
    אבל אני לא משפטן, ואני כן מדבר מפוזיציה, אז לכו תדעו, אולי אני אופטימי מידי.

מתחילה להסתמן שיטה לטיפול בחברות שבתחום האפור של סולבנטיות לחדלות פרעון -

בית המשפט, עפ"י בקשת נושים , יוכל להכניס חברה "למשטר פיקוח" ולברר באופן אוביקטיבי את מצבה ע"י מינוי מפקח ומומחה כלכלי

ככל שיתברר שיש עוד זמן לפני חדלות פרעון - בית המשפט יעודד את הצדדים להגיע לפתרון מוסכם (הסדר בהסכמה) אך זה יהיה תאריך עם תאריך סיום ברור, כך שאם אין הסכמה, בית המספר יוכל להכריז על החברה כחדלת פרעון דה - פקטו ולקבוע הסדר גם ללא הסכמת החברה

נראה כי בית המשפט יתן עוד זמן מוגדר להגיע להסכמה בין נושי פיתוח לחברה - כאשר ההנחיה תהיה - תגיעו להסדר שיאושר ע"י המומחה הכלכלי עד תאריך X אחרת יכפה הסדר .

במקביל נושי אחזקות יוכלו לעשות חושבים מה עדיף להם - לנסות שוב את אופציית אלשטיין או פשוט לפרק את אחזקות, להפוך להיות הבעלים של פיתוח ולהיכנס למו"מ מול נושי פיתוח כשהם מחזיקים 100% מפיתוח במצב בו הבנקים בפיתוח מוכנים לפרוס תשלומים ומחזיקי האגח הארוך מוכנים להמיר חלק מהחוב למניות ויש בית משפט שיהיה מוכן להגן על האינטרסים שלהם.

אני הייתי הולך על פרוק אחזקות - ממיר רק את החוב הארוך למניות של פיתוח וחלק מהחברות הבנות (או אפילו מניות בכורה להמרה) , נשאר עם 75% מפיתוח לפחות, רושם את המניות למסחר וממתין לשיפור בכלכלה - סלקום להערכתי ב 2014 תתחיל להתאושש, כנ"ל אירופה - CS וארה"ב - הנדל"ן - ופיתוח עם הוצ' מימון נמוכות יותר וללא לחץ מימושים תהיה שווה לא מעט.

שיטה פחדנית שמטיבה עם כל המקורבים לצלחת ובאה על חשבון הנושים. שופט צריך להפסיק את הפארסה הזאת במיידי ולהעביר את השליטה לבעלי האג"ח באחזקות, לשחרר את כל אוכלי החינם מתפקידם ואז משם להתחיל במו"מ על מה ואיך. אם נוחי רוצה שיבוא יקנה את המניות מבעלי האג"חים וירדוף אחריהם ולא ההפך. מחר כמו שכבר אמרתי השופט ידחה את ההחלטה וכך חוזר חלילה, גם כי לבתי המשפט אין ביצים במדינה הזאת וגם כי זה טוב לכול האנשים בסביבת כבוד השופט(כנראה שבדרך עקיפה גם לו עצמו).

ופט צריך להפסיק את הפארסה הזאת במיידי ולהעביר את השליטה לבעלי האג"ח באחזקות
    זה אני טוען מההתחלה.

יש רק בעיה אחת - נושי אחזקות לא מבקשים את השליטה - זו הפארסה - נציגות אחזקות תמשיך להתפרנס בכבוד מהתהליך עד כמה שאפשר, יש להם זהות אינטרסים עם דנקנר - למשוך את הזמן

י
    ש רק בעיה אחת - נושי אחזקות לא מבקשים את השליטה - זו הפארסה - נציגות אחזקות תמשיך להתפרנס בכבוד מהתהליך עד כמה שאפשר, יש להם זהות אינטרסים עם דנקנר - למשוך את הזמן
    בגלל זה אני חושב שזה צריך להיות מחוקק בכנסת שברגע שיש חדלות פרעון אוטומטית ממירים את כול החוב למניות, כל חוב יקבל את חלקו היחסי כמובן בהתחשבות בגובה החוב ובזמן הפרעון שלו ומשם צריכה להתחיל ההצגה. לא יכול להיות שיתנו לכל האנשים משני צידי המתרס לטחון את הכסף שעוד נותר בחברה, מבחינתי הנציגות נבלות לא פחות מהחברה של הגביר, זה נבלה וזה טרפה, ושניהם דופקים את המסכנים שבאמצע.

לא ייתכן מצב שנוחי מנהל את הקרקס הזה מהקומה ה-34 במגדל עזריאלי עם כל הכנופיה שלו, יאכלו, ישתו, יטוסו ויממנו את כל זה על חשבון החוב, איפה נשמע דבר כזה בכלל? הוא רוצה להילחם? שיעשה את זה מהמרתף אצלו בבית ולא במשרדים של 2 קומות במגדל הכי יקר בישראל.

כמה מפתיע, השופט התחיל בדחיה קטנה של ההחלטה וביום ראשון כמובן ידחה את ההחלטה וכך חוזר חלילה. מדינת חלטורה!

ככה זה כשהנציגות מפרסמת בקשה דחופה שעתיים לפני הדיון.... יופי של טקטיקה.

אני לא ראה מצב שביום חמישי משהו יוכרע, ימסמסו את כל העניין עוד ועוד כדי שכל החבר'ה הטובים ירוויחו עוד ועוד על חשבון הציבור. לגביי אג"ח ח, אני משער שיפקידו כסף בנאמנות אבל כסף הם לא יראו.
    את זה כתבתי לפני חמישה ימים ואני אפילו לא נביא. העיקר שהשופטים בישראל גיבורים על חייבים קטנים(אייל שני ועוד)

ציטוט פורסם במקור על ידי newbie צפה בהודעה
    את זה כתבתי לפני חמישה ימים ואני אפילו לא נביא. העיקר שהשופטים בישראל גיבורים על חייבים קטנים(אייל שני ועוד)
    להבנתי השופט עשה עכשיו נזק אדיר ל אי די בי - זה שהוא נותן להם אולטימטום פורמאלי - מכרו את כלל או תאבדו את החברה ומודיע על זה בתקשורת בריש גליי פשוט יגרום לזה שהמחיר בו תימכר כלל יהיה בהתאם.

אם בעלי האג"ח היו לוקחים הייתה כאן עסקה של מוכר מרצון וקונה מרצון, כרגע יש כאן עסקה של מוכר מאונס וקונה מרצון. בהובלת בית המשפט שאמור להגן על הנושים בין הייתר מחיסול ערך על ידי מכירת נכסים בלחץ.

להבנתי השופט עשה עכשיו נזק אדיר ל אי די בי
    אתה טועה, הכול קומבינה אחת גדולה וכדי לטשטש את העקבות מציגים את ההחלטה כנוראית מבחינת החברה.
    השופט נתן לגביר הזדמנות לחשוב עוד חודשיים על ספין חדש ושוב אני אהמר שגם אי מכירת כלל ביטוח בעוד חודשיים ועדיין לא ישתנה דבר, ימשיכו לטחון את "האיש שבאמצע".

חבל על כל מילה שעוד כותבים על הפונזי הגדול בישראל, יותר טוב להשקיע את המאמץ בלמצוא אופציות למסחר בחו"ל כמו שהביא טיבי עם פאני מיי ופרדי מק, פה הכול רקוב.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות