x

מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 10

נושא: מה דעתך על פינוי בינוי ? משתלם

מה דעתך על פינוי בינוי ? משתלם

לירן שלום
    יש לי דירה בשיכונים דו קומתית. הגיעו מס' יזמים הציעו לי חדר נוסף בבינין חדש שיבנה + חניה+ מחסן.
    מחישוב שעשיתי על כל דירה שהוא בונה למפונה הוא בונה לעצמו 3 דירות.
    האם זה משתלם לנוכח העובדה שיש לי דירת גן ומעלי קומה אחת במיקום מעולה במרכז הארץ ?

Re: מה דעתך על פינוי בינוי ? משתלם

ליאור שלום

השאלה אם זה משתלם חסרה המון פרמטרים.

מה מחיר הנכס שבידייך ? מה מחיר הנכס שאת עתידה לקבל ? איזה פיצוי ניתן בתקופת הביניים ?

אתם מעוניינים בכלל במהלך ? הנכס שביידייך ישן ודורש אחזקה יקרה ?

אני מניח שכאשר תעני על שאלות אלו , התשובה תצוץ מעצמה.

כמובן שיש להעזר באיש מקצוע בכל צעד מסוג זה .

בכבוד רב,

לירן מורנו, עו"ד
    המידע המוצג בפורום הנ"ל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו ואינו מהווה המלצה לנקיטת הליכים או להימנעות מהם. כל המסתמך על המידע בכל דרך שהיא עושה זאת על אחריותו בלבד ומסיר מעורך הדין וממנהלי האתר כל אחריות.

מסכים עם לירן.
    תקח בחשבון מה אתה תרוויח מזה ועזוב אותך ממה שהקבלן מרוויח, זה לא צריך להיות שיקול שלך.
    כל עוד אתה לא יזם... גם הקבלנים צריכים להרוויח כי אם הם לא היו מרוויחים מהעסקה הם לא היו מציעים לך אותה.

תנסה למצוץ אותו עד הסוף זה תמיד משתלם לו (ליזם)והוא צריך אןתך מאוד

תודה רבה

היי ליאור/ה

אין על מה , שמח לעזור כל העת.

בברכה,

לירן מורנו, עו"ד
    המידע המוצג בפורום הנ"ל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו ואינו מהווה המלצה לנקיטת הליכים או להימנעות מהם. כל המסתמך על המידע בכל דרך שהיא עושה זאת על אחריותו בלבד ומסיר מעורך הדין וממנהלי האתר כל אחריות.

לשואל/ת שלום,
    מצטרף לכל המשיבים ומסכים,
    רק רציתי להעיר שאם על כל דירה מפונה הקבלן בונה 3 , לא בטוח שהוא מרוויח המון, כי אם למשל מדובר באזור נרחב והוא צריך להחליף את כל התשתיות ולפתח שצ"פים וכו' אז זו הוצאה משמעותית.
    מסכים שזה לא רלוונטי כמה הוא מרוויח אלא מה ערך הנכס שלך היום ומה יהיה ערכו לאחר ההשבחה.
    מקובל שמעבר לדירה העתידית שתקבל/י הוא צריך לממן לך דמי שכירות לתקופת הפרויקט.

חברים יקרים,
    מלבד כאב הראש, עסקאות קומבינציה ופינוי בינוי מאוד משתלמות לקבלנים, לא לגדולים מביניהם, מכיוון שבעסקאות כאלה הקבלן/יזם אינו רוכש את הקרקע בפועל אך עדיין רושם הערת אזהרה לטובתו (כמובן לאחר מתן ערבות בנקאית) וע"י כך הוא משתמש במרכיב הקרקע כהון העצמי שלו והוא מקבל על בסיס זה ועל בסיס מכירות מוקדמות את המימון הדרוש לו לבניית הפרוייקט.
    הכותב הינו יזם נדל"ן המתמחה בארגון, שיווק וניהול קבוצות רכישה.

לצחי,
    כתבת : (כמובן לאחר ערבות בנקאית),
    ואני חושב שמשפט זה שכתבת, שהוא נכון, צריך להיכתב ללא סוגרים ובהבלטה, כך שאם תרשום: כמובן לאחר ערבות בנקאית!!! הרי שכל מה שכתבת מקבל משמעות אחרת (כמעט הפוכה), וזו תהיה לדעתי המשמעות היותר נכונה.
    שנה טובה.

מעניין,
    הכוונה שלי הייתה להסביר מה הקונספט העסקי שמאחורי עסקאות פינוי בינוי או קומבינציה.
    מוסר השכל שאני רוצה להדגיש הוא: אם אתם עומדים בפני הצעה שכזו אנא תעשו לעצמכם טובה וקחו עו"ד טוב המתמחה במקרקעין!!!!!!!
    הכותב הינו יזם נדל"ן המתמחה בארגון, שיווק וניהול קבוצות רכישה.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות