x

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 17

נושא: GBP/USD

דעתי בלבד, תקנו אותי אם אני טועה.

הטבע האנושי הוא להילחם בשוק, על מנת להצליח בשוק יש להילחם בטבע האנושי.

מה עושים כשהטכני מצביע כלפיי מעלה והנתונים הכלכליים של המדינה על הפרצוף? רק בשישי פורסם GDP של 0.3- באנגליה

לא הבנתי מאיפה מסקנתך שהטכני מצביע כלפי מעלה בניגוד לפונד
    שים לב, בגרף היומי יש תבנית M שעל פי הספר פריצת הצוואר אמור להניב כגודל בסיס ה-M, בהנחה שזה יקרה, אנו רואים את המשולש הענקי בשבועי (שברור שישבר אם נקבל את גודל בסיס ה-M ביומי), ועל פי הספר שבירת משולש אמור להניב כגודל בסיס המשולש.

אז איפה אתה רואה סטיה של הפונד עם הטכני?

לא התייחסתי לגרפים שלך כטכני שמצביע כלפיי מעלה אלא דברים אחרי שאני ראיתי בגרף ה GBPUSD שלפי דעתי מצביעים על היפוך מגמה(קצרה) ותנועה כלפיי מעלה, השאלה הייתה יותר כללית. בעוד אתה מסתכל על גרפים שנגררים למשך שנים(לא מאמין בזה בשוק המט"ח המטורף) אני מחפש תנועה קצרה.

בכל אופן עם נתון ה GDP האמריקאי אז עכשיו גם הפונד מסתדר לי עם עליית הלירה
    הכלכלה הבריטית חרא אבל האמריקאית לא פחות

אם תוכל להעלות את הגרף + הסבר אוכל להגיב, אבל לא נראה לי שעם אמירה סתומה שכתבת "דברים אחרי[ם] שאני ראיתי בגרף", אוכל לרדת לסוף דעתך.

ואולי באמת תשתף אותנו עם הגיגיך

בהמשך כתבת: "בעוד אתה מסתכל על גרפים שנגררים למשך שנים(לא מאמין בזה בשוק המט"ח המטורף) אני מחפש תנועה קצרה."

אני באמת לא חושב שאתה מצפה שנתונים כלכלים שפירושם מיתון ו/או אי צמיחה תרצה לראות אותם במיידי בגרף של טיקים (אפילו הנתון עצמה התייחסה לטווח של רבעון), אי לכך טווח נורמלי כמו גרף יומי ואו טווח ארוך יותר (גרף שבועי) לדעתי אמורים לתת את המענה, ואני לא סבור שיש טעם לבדוק גרף של שעה על נתון שמייצג 2160 שעות או גרף של רבע שעה על נתון שמייצג 8640 נרות.
    נערך לאחרונה על ידי אבי1, 30.01.2013 בשעה 22:12

האיכות של התמונות יצאו רע בכל אופן
    בגרף שבועי מסומן בכחול תיקון של פיבו עד 61.8 עם סיכוי סביר לתמיכה
    בגרף יומי מסומן בעיגול כתום יומיים(שני ושלישי של השבוע) כאשר יחדיו הם יוצרים דוג'י עם כוונות כלפי מעלה.
    אני לא מתיימר להיות טכנאי מהמעלה הראשונה וגם דיי סקפטי כשטכני בא לבד אבל זה מה שכיוון את דעתי על הלירה כלפיי מעלה.
    גם כמוך השתמשתי בגרפים יומים ושבועים רק שאתה בוחר לראות אחרת ממני ולהסתכל על תקופות הרבה יותר ארוכות ואותי מעניין רק הימים הבאים.

מקווה שהפעם התגובה שלי פחות סתומה בשבילך

יופי, תודה רבה, עכשיו ברור העניין
    ציטוט פורסם במקור על ידי newbie צפה בהודעה
    האיכות של התמונות יצאו רע בכל אופן
    זאת הסיבה שאני משתמש באתר חיצוני להעלות לכאן גרפים, מה גם שאני משתמש עם סקריפט המובנה של המערכת לצילומי מסך, עם הפקודה

קוד:
    WindowScreenShot()
    ולעצם הענין: אני מגיע למסקנה שאין שום סתירה בין פונד לטכני או בין הטווח הקצר לארוך.

הרי הצמד ירד די חזק, ותיקון של הירידה (שלזה אתה קורא "שהטכני מצביע כלפי מעלה"), לא גורע מהמבט של טווח ארוך יותר, ועליה במסגרת תיקון לירידה ולהמשיך הלאה (הרי כל גרף הולך כשיני מסור) כלפי מטה עם יצירת שפל נמוך יותר, על מנת להשלים את תבנית ה-M, ואם בשלב שלאחר מכן שוב נצא לתיקון (עליות בצמד) לטווח הקצר, לא יגרע במאומה מהסנטימנט השלילי של הטווח ארוך, ונמשיך לקבל את המנה של גודל בסיס המשולש שאמורים לקבל, והכל על מקומו יבא בשלום ;-)

GBPUSD.jpg

זאת הטעות הנוספת שלי היום, נתתי לנתון של PMI SERVICE לגרום לי לחשוב שמדובר במגמת עלייה לטווח הקצר כשבעצם זה היה רק תיקון והנתון רק גרר את העסק ל 61.8

אז הטכני ניצח את הפונד ? צוחק.JPG

ד.א. קיים במטה כפתור שאתה יכול לכתוב טקסט אין צורך להתאמץ לכתוב בצייר

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות