x

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 11 עד 17 מתוך 17

נושא: GBP/USD

כל הכבוד אבי, ה-M הושלמה היום

אל תשכח, שבעיני (על פי הספר - (שבירת משולש)) זו רק תחילת הדרך

http://content.screencast.com/users/...1362400881.gif
    דעתי בלבד, תקנו אותי אם אני טועה.

הטבע האנושי הוא להילחם בשוק, על מנת להצליח בשוק יש להילחם בטבע האנושי.

אל תדאג לא שכחתי אבל זה ייקח קצת יותר זמן מיום יומיים

gbp.jpggbp2.jpg

האם הלירה תתאושש?
    גם דודג'י בגרף חודשי וגם אפשרות של ראש וכתפיים הפוכיים בפריצה של כ-1.53 עם יעד לסביבות 1.57

ציטוט פורסם במקור על ידי newbie צפה בהודעה
    האם הלירה תתאושש?
    בא נצא מנקודת הנחה שאף אחד לא יכול לענות על שאלה זו, מה שכן אנו מנסים לבדוק את העובדות ולהגיע למסקנות של ההסתברות הגבוהה ביותר (כל אחד ודרכו).

ובכן, על פי מה שאנו רואים כאן (גרף שבועי), אחרי שבירת המשולש (ו/או הדשדוש הרב שנתי), אנו עדיין נמוכים מההתנגדות הקריטית, - איזור 1.5267 - שנבדק והחזיק מעמד (מסומן באדום מקווקו).

אז נכון שעלינו מעל 400 פיפס אבל ביחס לירידה שהיתה ללא שום תיקון משמעותי, עליה של 28.5 אחוז, בעיני קשה לי לקרוא לזה התאוששות, אפילו תיקון משמעותי זה לא נקרא.

אז האם הלירה תתאושש, אולי, אבל יש את ההתנגדות המשמעותית בדרך וגם אחר כך עדיין אין אפשרות לומר בוודאות מכיוון שתיקון של 50 אחוז עדיין יכול להחשב כתיקון, ואפשר להמשיך בחזרה לכוון מטה (מגמה השלטת).

ציטוט פורסם במקור על ידי newbie צפה בהודעה
    גם דודג'י בגרף חודשי וגם אפשרות של ראש וכתפיים הפוכיים בפריצה של כ-1.53 עם יעד לסביבות 1.57
    לידיעה בלבד, דוג'י זה יותר בכיוון של אי החלטה להמשך הדרך, זה נחשב בעיני לפחות מ-low reliability, וגם אם לא, עדיין מצריך אישור ראה כאן.

בקשר לרו"כ, באם הצוואר תפרץ, המהלך אמור להניב כ 385 פיפס, ויהווה תיקון של כ- 55.6 אחוז של המהלך היורד, ועדיין לא יחדור לאיזור השבירה של המשולש, (נא לא לשכוח, כניסה על פי התבנית הזאת, היא אך ורק בפריצת הצוואר).
    דעתי בלבד, תקנו אותי אם אני טועה.

הטבע האנושי הוא להילחם בשוק, על מנת להצליח בשוק יש להילחם בטבע האנושי.

אהלן אבי

אל תתבלבל, לא כיוונתי לשינוי מגמה, אני גם כמוך חושב שהלירה עוד תרד אבל מספר סימנים(לא היום שהלירה חוטפת) מראים על התאוששות קלה ותיקון כמו שאתה אומר לגבול התחתון של המשולש שלנו

בכל אופן עדיין אין לנו רו"כ כך שזה לא רלוונטי כרגע

gbpusd.jpg אני לא יודע אם עוד אפשר לקרוא לסמטוחה שנוצרה לנו רו"כ אבל אם כן אז היעד הוא 1.5736 פלוס מינוס מה שיביא אותנו בדיוק לרמת המשולש התחתון ואם להיות חזיר ולעריך זאת בזמן אז כדי שהכול יצא יפה מדובר במהלך של 4 שבועות. מי שמחפש חיזוקים בפונדו להיחלשות הדולר אז קיבלנו זאת בשבוע נוראי של נתונים ובראשו נתוני העבודה שאיכזבו.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות