x

עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 28

נושא: מעוף היום בדקות האחרונות

מעוף היום בדקות האחרונות

האם מישהו יכול להסביר לי מה קרה במעוף היום בדקות האחרונות של המסחר?

תשאל את השחקן הוא יודע יותר מכולם .........מכוווווווווווווולם.....
    ואני שואל בפעם המיליון אם ידע למה לפחות לא נתן התראה לאלה שרצים אחריו כמו גורו.....אז זהו כנראה שלא ידע ....וגם אם ידע לא יגיד לנו כנראה מסיבות שלו וחבל ...מאוד חבל...

אני אישית חטפתי מכה אנושה בדקות האלו........מה אני יגיד לכם אין לנו הקטנים מה לעשות בשוק מגעיל כזה ....

חוזה בוול סטריט רשם ירידה מש דקות לקראת הפתיחה ואז המדד נתח שלילי. "מישהו" זה סוחרים בארה"ב שרוצים לצאת מהשוק כי מעריכים תיקון. אין כאן יד מכוונת או כל דבר כזה

ציטוט של שחקן

ציטוט פורסם במקור על ידי rono968 צפה בהודעה
    תשאל את השחקן הוא יודע יותר מכולם .........מכוווווווווווווולם.....
    ואני שואל בפעם המיליון אם ידע למה לפחות לא נתן התראה לאלה שרצים אחריו כמו גורו.....אז זהו כנראה שלא ידע ....וגם אם ידע לא יגיד לנו כנראה מסיבות שלו וחבל ...מאוד חבל...

אני אישית חטפתי מכה אנושה בדקות האלו........מה אני יגיד לכם אין לנו הקטנים מה לעשות בשוק מגעיל כזה ....
    רונו -
    1. בכל סקירה אני כותב שירד מ 1220. גם כשהיה 1250 וגם כשהיה 1240. קראת?
    2. פקיעה אופטימאלית עוד היום בבוקר סביב 1208. במהלך היום עודכנה ל 1199. בדקת?
    3. כתבו מהבוקר בצאט, וזאת לטובת גם מי שאינו חבר ב PRO, כי בסקירת בוקר כתבתי שאם ישבר 1210 נצלול מיידית ל 1206 ומשם כמובן אין גבול. נכנסת?
    4. סגרנו שתי אסטרטגיות חודשיות ביומיים האחרונים. ב PRO יותר. ביצעת?
    5. סגרנו 1203 ומשם נתחיל בראשון. מה עשה הגלום לאחר המסחר פחות מעניין.

מה עוד אני צריך לעשות בשביל שתבין שאנו מכוונים מטה ותתאים עצמך בהתאם? (או שלא אבל בכל מקרה האחריות והבחירה הן שלך).

ציטוט פורסם במקור על ידי שחקן מעוף צפה בהודעה
    רונו -
    1. בכל סקירה אני כותב שירד מ 1220. גם כשהיה 1250 וגם כשהיה 1240. קראת?
    2. פקיעה אופטימאלית עוד היום בבוקר סביב 1208. במהלך היום עודכנה ל 1199. בדקת?
    3. כתבו מהבוקר בצאט, וזאת לטובת גם מי שאינו חבר ב PRO, כי בסקירת בוקר כתבתי שאם ישבר 1210 נצלול מיידית ל 1206 ומשם כמובן אין גבול. נכנסת?
    4. סגרנו שתי אסטרטגיות חודשיות ביומיים האחרונים. ב PRO יותר. ביצעת?
    5. סגרנו 1203 ומשם נתחיל בראשון. מה עשה הגלום לאחר המסחר פחות מעניין.

מה עוד אני צריך לעשות בשביל שתבין שאנו מכוונים מטה ותתאים עצמך בהתאם? (או שלא אבל בכל מקרה האחריות והבחירה הן שלך).

הבקשה שלי שחקן ולא מהיום היא לעלות שתי שורות מה התרחיש במידה ו....בטח באיזור שבוע פקיעה
    ושההודעה לא תהיה בצ'ט ולא לשחקני PRO אלא הודעה רגילה כמו שאתה עושה בסקירה שבועית
    אני לא מסתובב בצ'ט במהלך היום אלא רואה רק אם יש הודעות חדשות שלך
    אני עוקב אדוק שלך ומה שהכי מרגיז זה שברגעים כאלו של קריסה ובשבוע פקיעה אין כלום שינחם פה
    אני פה מהתחלה של האתר כשכתבת שהוא יהיה לא למטרות רווח
    זכותך המלאה לפרסם רק לאנשי הPRO אבל להיות מנוי PRO צריך הרבה כסף לחודש וזה לא ביכולתם של הרבה באתר

לסיכום הבקשה בשבועיים האחרונים של החודש לעלות בכל יום 3 משפטים של תרחישים מה י'קרה אם נשבור או נפרוץ ולאן נלך...וזה בהודעה בפורום ראשי ולא צט או PRO
    אם הסכמת תבורך ואם לא זו גם זכותך
    ואת העצבים שלי על ההפסד שלי אף אחד לא יצליח להרגיע זה בטוח ....

שבת שלום
    נערך לאחרונה על ידי rono968, 18.04.2013 בשעה 18:03

אני מבין את הכעסים שלך (אן לשפוט אדם בשעת כעסו)
    אך צר לי לומר לך ששחקן צודק ,מה שהוא נותן חינם צריך להודות לו ולא לכעוס
    למה אף אחד לא נותן ברמה הזאת
    יש להעריך ולהודות לו כל יום
    ולהתפלל שירגיש טוב
    למה אן דברים כאלה
    שבת שלום

חברים יקרים!
    כולנו (או רובנו) יודעים מה ההרגשה הנוראית של מי שחטף מכה משמעותית בתיק, ודאי וודאי מכה אנושה. ולכן ברור לגמרי שהמתקפה של רונו היא לא אישית אלא מתיסכול.
    רונו יקירי!
    שום דבר לא ירגיע את הרגשתך הקשה מאד בשעה זו, אבל בכל זאת כמה נקודות שאולי יתנו אור על העתיד. כשתדע שעלית על דרך שבה מקרים כאלה בסבירות גדולה לא יישנו, התקווה תעזור לך קצת להתעודד.
    אין אפשרות בשום מצב לדעת מראש על אירועים פתאומיים (פיגועים מלחמות נתונים קיצוניים לרעה\לטובה) ואם אתה לא ערוך לכך מראש כל תנועה כזאת תביא אותך למכה אנושה.
    ולכן חשוב ללמוד ולהפנים כללים למסחר שמאפשרים להרוויח לאורך זמן וגם אם מדי פעם מפסידים לא ליפול לקרשים, הרבה מהכללים נמצאים בפורום של פסיכולוגיה תחת ניהולו של ליאור שנותן הרבה מאד ידע וכללים וגם באינטרנט אפשר למצוא הרבה חומר.
    רק כשעובדים כך עם סיכונים שמתאימים לגודל התיק וכו' כמו שתוכל לראות בכללים ניתן להרוויח לאורך זמן.
    חלום ההתעשרות הוא בעוכרנו (כן ככה זה כל בני האדם) ורק הכרת כל תכונות הנפש של הסוחר והידע איך להתמודד איתם נותנים תוחלת חיובית.
    עוד דבר חשוב: אם אתה עובד ביומי בלי מכונה של סטופים אין לך סיכוי!!!
    פעם אחת כמו היום (ויש גם ימים יותר קשים) מוחקת לך הכל תוך שניות.
    המכונה בשניה מוציאה אותך בסטופ.
    לסיום רונו אני שוב כואב מאד מאד את כאבך ומאחל לך שתצליח להחלים מהמכה גם אתה וגם תיק ההשקעות שלך.

ggg20 קול הכבוד על תגובתך!

גם אני קיבלתי בראש היום והתגובה שלך עשה לי טוב

ציטוט פורסם במקור על ידי p&p צפה בהודעה
    ggg20 קול הכבוד על תגובתך!

גם אני קיבלתי בראש היום והתגובה שלך עשה לי טוב
    אכן תגובה לעניין ggg .
    רונו - אחרי שהדברים ישקעו ממליץ לך לקרוא שוב הכל בעיקר המלצות וביקורות. כולנו לומדים כל יום, והשיעורים אותם זוכרים הכי טוב הם אלו בהם כאב לנו. אילו החיים.
    בהצלחה

חברים מה ששחקן נותן זה די ויותר,ורונו אם חטפת חזק כנראה שלא שמרת על החוקים,וגם סבירות גבוהה שלקחת סיכונים מיותרים ולא תימחרת נכון מודל סיכוי -סיכון.
    אני אישית חושב ש1000 שח עבור שירות פרו הינו יקר עבור רוב הסוחרים שמתעניינים ומדי פעם מעבירים פעולות על 2-3 יחידות.
    אך מדברייך משתמע שהפסדת סכום נכבד ואם כך הדבר,והסכומים שלך גבוהים 1000 שח הינו סכום מצחיק עבור מידע מהימן בזמן אמת.
    בתחילה חשבתי כמוך אבל שחקן נמצא בדילמה הרי אם ייתן את כל המידע בחינם אז מנויי פרו ירגישו פראיירים.
    לסיכום:מי שסוחר בכמויות וסכומים שעולים על 30 אלף חייב להיות ״מחובר״ לשירות מסויים שייתן לו את היכולת להגיב שנייה לפני כולם.
    ומי שלא אז יכול לעשות לבוא בטענות רק לעצמו כי למעשה ״הימר״ וחיפש את מי/מה להאשים בטעותו בלבד!!!!!
    צר לי שאני בוטה אך חייבים להעמיד במקומם את אותם קוני/כותבי אופציה שלפעמים חושבים שמספיק כמה שיעורים, או המלצות בצאט, או לקרוא גלובס וביזפורטל וזה מספיק למגרש של הגדולים,ואז פעם או פעמיים של רווחים מתחילים לתת המלצות ואסטרטגיות בביטחון שהם אחד מעושי השוק.
    אז בתור אחד שנמצא באחד מחדרי המסחר הפעילים(כצופה מהצד אינני סוחר בעבודתי) ,צריך להחליט האם זה תחביב או מקצוע!!!
    ומי שזה תחביב שלא יופתע שמפסידים בדליים ומרוויחים בכפיות.
    רונו השורות האחרונות אינן מתייחסות אלייך אישית אלא לכלל באי הטענות .*

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות