x

עמוד 5 מתוך 5 ראשוןראשון ... 345
מציג תוצאות 41 עד 46 מתוך 46

נושא: אידיבי פיתוח - אגחים / הורדת דרוג

אהה, עכשיו קראתי שוב, תמורת 100% מהמניות, טוב, שישכחו מזה...

מעניין שרמת החוב החדש תואמת את הצעתי -

10% מהחוב יומר ל 25% מהמניות ===> נותרות 75% מהמניות בידי אחזקות
    20% מהחוב - יהפוך למניות בכורה - זה בדיוק כמו שטר הון של הבנקים
    25% מהחוב - יומר למניות של חברות בנות
    40% מהחוב יפרס לארוך/ קצר והמרה. >>>>>>>>>>>>>>>>זה מה שנושי פיתוח רוצים להשאיר היתר יומר למניות
    5% מהחוב ישולם מהמזומן (האגח הקצרות מאוד)

עכשיו אם היה שכל לנושי אחזקות, הם היו מצטרפים לפניה לבית משפט אבל עם הצעה מצידם שכוללת מניות בכורה, המרת חוב למניות חברות בנות ופחות מניות של פיתוח - היה מתחיל תהליך של מו"מ שבסופו אף אחד לא היה מרוצה - סימן שזה הסכם מצויין לכולם.

אבל נציגות אחזקות, שכבר פרטתי את דעתי עליהם , בוחרת להמתין עוד לאלשטין ומחזיקה בדעה שלנושי פיתוח "אין סיכוי".

האם מישהו כאן חושב שאין הגיון במה שטוענת (לא מה שמבקשת...) הפניה לבית משפט של פיתוח?

אהה, עכשיו קראתי שוב, תמורת 100% מהמניות, טוב, שישכחו מזה...
    הציעו לכם 5 אחוז וסירבתם, בעיה שלכם.

למה שהם לא יקבלו 100% בעצם? נשמע כאילו יש להם קייס מצוין -והם תאכלס צודקים לפי רוח הדברים בדיון כאן. האם הנושים של פתוח צריכים לקבל פחות כדי "לא לנשל" את שאר הנושים שהחוב שלהם נחות לחוב של פתוח?

אני לא חושב שבבית המשפט עושים את הטוב לכולם, אני חושב שהדיון הוא טכני בעיקרו. ייקוב הדין את ההר - ואם הם מסוגלים לשכנע שפתוח נמצאת בחדלות פירעון החברה שלהם לפי חוקי נשייה וכדומה. אם בעלי השליטה (נושי אחזקות) רוצים להישאר בעלי שליטה עליהם להזרים כסף, בדיוק כמו שנוחי דנקנר היה אמור להזרים כסף כדי לשמר את השליטה.

השאלה היא האם באמת אפשר לשכנע שפתוח בחדלות פירעון - והאמת אני התרשמתי שהיא כן מלקרוא את הדיון כאן.
    נערך לאחרונה על ידי Gilga, 22.04.2013 בשעה 08:03

מסכים עם גילגה. לפי דעתי המשא ומתן יתרחש מול הבנקים אחרי קבלת המניות לידי הנושים כדי שלא ידרשו פרעון מיידי בהמשך הקבוצה

מה גם שכעת מסתבר שיש ערבויות אישיות לשותפים בגנדן וגם לדנקנר בטומהוק...

http://www.calcalist.co.il/markets/a...600503,00.html

http://www.themarker.com/markets/1.2000214

תגיות בנושא זה

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות