x

עמוד 2 מתוך 4 ראשוןראשון 1234 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 11 עד 20 מתוך 40

נושא: לוי - תמונת מצב

חלף כחודש וחצי מאז תמונת המצב, והאגח טיפס 24% .

בזמן שחלף התרחשו מספר ארועים שתמכו בעליית המחיר:

- ההסדר המוצע בעיקרון אושר
    - החברה מוכרת את המגרש בר"ג ב - 42.5 מש"ח מהם 35 מש"ח יגיעו למחזיקי האגח
    - החברה מוכרת מגרש בגוש הגדול הרווח של 1 מש"ח ותזרים של 7.5 שילכו או למחזיקי האגח או (לא פחות טוב) - להקטנת חוב על נכס שישמש בטוחה לאגח
    - החברה מוכרת נכס בגרמניה ב - 6.2 מליון יורו (מול 6.5 מליון יורו שווי בספרים) - תזרים צפוי 12 מש"ח , 9 מש"ח מיועדים לאג"ח

המגרשים ממומשים עפ"י אומדני החברה מה שנותן ביטחון לגבי שווי נכסי החברה עפ"י הצהרתה ומינוף החברה יורד - סה"כ הרבה הספק ביחס לזמן שעבר.

אגח ו' נסחר 65% מפארי, תשואה שנתית ברוטו של 28% - לדעתי מציאה ביחס לבטחונות.

טיבי וחברים אחרים,
    אנא סייגו המלצותיכם, אני עוקב אחרי האתר מספר חודשים ורואה את השפעותיהם המיידיות של ההמלצות על השוק.

על אף שכל הכוונות טובות, תדעו שלמילים שלכם יש כח על מספר לא מבוטל של אנשים.

בעמוד הקודם כתבתי שבתאריך 22.01.13 הוגשה בקשה להסדר לבית המשפט, על סמך הודעה במאיה.

על מה הסתמכת כשכתבת: "
    ההסדר המוצע בעיקרון אושר"?

מה זאת אומרת "סייגו המלצותיכם"? אם איש אנונימי באינטרנט ממליץ על ני"ע ואני רץ לקנות ומפסיד, האם באמת יש לי את מי להאשים מלבד עצמי?

ציטוט פורסם במקור על ידי sgabydia צפה בהודעה
    טיבי וחברים אחרים,
    אנא סייגו המלצותיכם, אני עוקב אחרי האתר מספר חודשים ורואה את השפעותיהם המיידיות של ההמלצות על השוק.

על אף שכל הכוונות טובות, תדעו שלמילים שלכם יש כח על מספר לא מבוטל של אנשים.

לצערי הרב,
    כן..
    הממליץ, גם אם הוא מוכשר ולרוב צודק, מנהל אסטרטגיית השקעה משלו.
    אסטרטגייה זו, אינה מבוטאת בהמלצתו ועל כן המשקיע התמים נחשף לתמונה שאינה מלאה.

יש סיבה לפחות לחלק מהבירוקרטיה שמעמיסה הרשות.

אז מה? ומה האינטרס שלך? אולי מטרתך להניא אחרים מקניה כדי שאתה תוכל לקנות בזול?
    ומה האינטרס שלי? למה אני טורח לענות לך?

לכולנו אינטרסים גלויים ואינטרסים חבויים שלעיתים אפילו אנו לא מודעים להם. אי אפשר לסתום פיות בצורה כזו רק בגלל שאנו לא רואים את "כל התמונה" על אותו הכותב האנונימי.

ציטוט פורסם במקור על ידי sgabydia צפה בהודעה
    לצערי הרב,
    כן..
    הממליץ, גם אם הוא מוכשר ולרוב צודק, מנהל אסטרטגיית השקעה משלו.
    אסטרטגייה זו, אינה מבוטאת בהמלצתו ועל כן המשקיע התמים נחשף לתמונה שאינה מלאה.

יש סיבה לפחות לחלק מהבירוקרטיה שמעמיסה הרשות.

ההסדר המוצע בעיקרון אושר
    הכוונה שאכן הוגש הסדר לבית משפט, החברה בהודעותיה מתייחסת להסדר ומתכוונת לפעול על פיו - חסר האישור הפורמלי של בית משפט , אך לדעתי זו פורמליסטיקה בלבד

תדעו שלמילים שלכם יש כח על מספר לא מבוטל של אנשים.
    אני מאוד מקווה.

אין סתימת פיות אלא להיפך, אנא הרחיבו.... שיקולים בעד, נגד, היסוסים, תהיות חלומות וכל שאר התהליכים שאני אישית עובר בעת ניתוח נייר

שים לב שבמקור:
    מגרשים בר"ג - מגרש וזכויות לקבלת תשלום בגין מגרש אחר – תזרים צפוי 60 מש"ח [55] הנחת שיהיה 55 מליון ועכשיו 35...
    זה לא אומר שהערכה המקורית אופטימית מידי?

גרשים בר"ג - מגרש וזכויות לקבלת תשלום בגין מגרש אחר
    זה להבנתי המגרש. חוץ מזה יש זכויות לקבלת תשלום על מגרש אחר

תגיות בנושא זה

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות