x

מציג תוצאות 1 עד 4 מתוך 4

נושא: מניית אפריקה - שורט.

מניית אפריקה - שורט.

שלום,
    ממליץ לכולם על ביצוע של שורט על מניית אפריקה. (או לחלופין: מכירה אם אתם מחזיקים בה כיום)

למרות הירידות הניכרות לאחרונה במנייה, מניית אפריקה נסחרת עדיין לפי שווי שוק של 2.4 מיליארד שקל, שזה 2.4 מילארד שקל יותר ממנייה שהשווי האמיתי שלה הוא אפס.

לחברה יותר חובות מנכסים, ובשילוב דילול המניות שאני מעריך שיקרה לאחר הסדר עם בעלי האג"ח, אני צופה בטווח הבינוני - ארוך ירידה של 15-40 אחוז בשווי המניה.

בזמן כתיבת שורות אלה, השער של מניית אפריקה הוא: 4,450.
    iFirst - קידום אתרים | בבילון להורדה

Re: מניית אפריקה - שורט.

דרך מי אתה עושה שורטים על המניה?

לנדב, ומה אם יהיה הסדר ושוק הנדל"ן בארה"ב וברוסיה יתאושש? לדעתי הצעתך מסוכנת.

ציטוט פורסם במקור על ידי ram
    לנדב, ומה אם יהיה הסדר ושוק הנדל"ן בארה"ב וברוסיה יתאושש? לדעתי הצעתך מסוכנת.
    אני ממשיל זאת לבן אדם עם שני מיליון שקל חובות, נכס עם בשווי מיליון שקל ואפס שקלים בעובר ושב. גם לו יש סיכוי שהנכס שלו ישלש את עצמו והוא יהיה שווה מיליון שקל, אבל כרגע - הוא שווה אפס.
    בדיוק כמו מניית אפריקה. יכול להיות שהנכסים יעלו, אבל עד שזה יקרה יהיה מאוחר מדי, והמניה תשקע.

נוסף לכך, ציינתי את ההסדר הקרב ובא עם בעלי האג"ח. לבייב לא יביא שקל אחד מהבית, ולדעתי ההסדר יהיה המרת חלק מהאג"חים למניות. מה שאומר שהמניות שמחזיקים כיום ידוללו.

איך אומרים - ימים יגידו. אני ממליץ על שורט (או לחלופין מכירה אם אתם מחזיקים בה כיום)
    iFirst - קידום אתרים | בבילון להורדה

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות