x

עמוד 6 מתוך 6 ראשוןראשון ... 456
מציג תוצאות 51 עד 52 מתוך 52

נושא: VIX - שיא היסטורי

זה מה שנקרא שקט לפני הסערה ?
    דעתי בלבד, תקנו אותי אם אני טועה.

הטבע האנושי הוא להילחם בשוק, על מנת להצליח בשוק יש להילחם בטבע האנושי.

כידוע ה VIX חסר כח ניבוי לעתיד לכן אי אפשר לאמר כי זה "זה שקט לפני סערה"

יתרה מכך, יכול להיות שזה שקט לפני שקט יותר גדול - התנודיות בפועל ל 30 יום של השוק היא רק 7

יחד עם את, אופיו של ה VIX הוא חזרה לממוצע ~18 וזה יתרחש בוודאות. לגבי מתי - אין לי מושג, ולפני זה הוא יכול לרדת גם ל 8 - הכל תלוי אם חוסר הגורמים לתנודתיות השוק (חדשות רלבנטיות, נתונים כלכליים וכ') ימשך ובטחון שחקני האופציות יגבר.

יש פוסט בנושא בבלוג מ 2/6/2014 , הייתי מצרף הפניה, אך הנהלת האתר כאן אינה מרשה

יצרתי את הבלוג לאחר שנה של כתיבה כאן בגלל המגבלה הגדולה של תשתית הפורום - האופן בו העניין מאורגן מתאים לשיח קצר טווח , אקראי - אך נושאי השקעות שאני עוסק בהם הם ארוכי טווח ולכן שמגיעים ל 50 ויותר תגובות על פוסט הדיון מתבדר ומי שמחפש את המידע האמיתי , הרלבנטי על מנת לראות התפתחות נושא - פשוט אינו יכול לעשות זאת.

הבלוג נועד לרכז את הנושאים הקשורים למסחר ומידע על הנושאים שמעניינים אותי אישית , שמשתנים עפ"י ההזדמניות בשוק - שהיה כסף על הרצפה באגח - זה היה הרבה אגח , אך אג"ח הוא נושא פשוט ואילו VIX הוא מורכב, ולכן הבלוג עוסק הרבה ב VIX אך גם במאקרו, השקעות באג"ח ומניות) באופן שיהיה אפשר למצוא המידע יחסית בקלות באמצעות חיפוש ו"עמודי ריכוז" - כאן הוא טובע בכל התגובות והוויכוחים ולא ניתן לאיתור - כך שמושקעת הרבה עבודה - שנעלמת.

אם הנהלת האתר תשנה את מדיניותה , הדיונים יוכלו להיות יותר פוריים, אך זה מה שיש.
    נערך לאחרונה על ידי tby, 20.06.2014 בשעה 06:44
    בלוג: on-vix.blogspot.co.il

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות