x

מציג תוצאות 1 עד 6 מתוך 6

נושא: מגדל שוקי הון

מגדל שוקי הון

שלום, בזמנו עשיתי משא ומתן מול הבנק עבור העמלות. קיבלתי כעת הצעה ממגד שוקי הון שהיא זולה מזו של הבנק שלא מוכן להתגמש עוד. רציתי לשאול מהי חוויתכם ממגדל שוקי הון. איך מערכת המסחר? מניות, אגח, אופציות בארץ ובחול. אני די שמרן מטבעי ורציתי לדעת מה אתם חושבים עליהם מבחינת יציבות וכו׳

הי kelazar
    מגדל שוקי הון משתמשים במערכת המסחר אורדרנט (לסוחרים בהיקפים גדולים יש אפשרות לקבל FMR).
    לדעתי אורדרנט היא מערכת מסחר איטית מסורבלת ולא אמינה (בא לידי ביטוי בעיקר במסחר באופציות).
    אני באופן אישי החזקתי חשבון במגדל עד שיום אחד המערכת קרסה ולא היה אפשר להשיג אותם בטלפון.
    כמובן שחוק מרפי נכנס לפעולה וקיבלתי תנועה של 1% (נגד הכיוון) בחצי שעה, מה שהוביל לנזק כבד (קיים שירשור על המקרה).
    מבחינת יציבות אם אני לא טועה הכסף נמצא בחשבון נאמנות בבנק לאומי/איגוד ולא אצל מגדל.
    "כשמשחקים פוקר אתה אמור לדעת תוך 15 דק' מי יספק את הרווחים , אם אתה לא יודע כנראה שזה אתה."

מישהו יודע אם יש למגדל סטופ לוס על אופציות מעוף ?

למיטב ידיעתי לאורדרמת אין מושג של SL
    דעתי בלבד, תקנו אותי אם אני טועה.

הטבע האנושי הוא להילחם בשוק, על מנת להצליח בשוק יש להילחם בטבע האנושי.

תנסה את הבנק הבינלאומי , יש להם את מערכת דוכיפת שטובה יותר מהאורדרנט (לגבי העמלות כוון שזה בנק קטן ניתן לקבל עמלות כמו של מגדל) , תבדוק גם בדיסקאונט יש להם את מערכת דיסקאונט טרייד וניתן למשוך מדריך למשתמש דרך האתר של הבנק

הי,
    אני מחזיק 2 חשבונות: מגדל ומיטב.
    סהכ המערכת של מיגדל מאוד יציבה. אני אישית לא חווה התרסקויות.
    מבחינת העמלות: אני משלם 2 שח ליח'.

בהצלחה
    THE HOUSE NEVER LOOSE

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות