x

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 11 עד 16 מתוך 16

נושא: USD/JPY Longer Term

ציטוט פורסם במקור על ידי newbie צפה בהודעה
    אתה יודע שכל דבר גדול מתחיל מדבר קטן...
    נכון, אבל כשאתה מתייחס לגרף חודשי וההשקעה שלך הוא על בסיס חודשי אתה לא יכול לפנות במעבר חד כל כך לגרף של טיקים ולקבל איתות כניסה על פיו, תבדוק גרף שבועי או מקסימום יומי אבל לא מעבר לזה.

אני מקווה שלא תבוא לי מחר ותראה לי תבנית M בגרף של טיקים, ולבנות על זה פוזיציה לטווח חודשי.

וללא קשר ליין ספציפי, אתה צריך לקחת בחשבון שנסיון תפיסת שיאים ותחתיות, לרוב מסתיימת במפח נפש ואיבוד לריק של כספים. ובפרט כשמדובר במגמה כל כך חזקה, לא הייתי מנסה לתפוס שורט על סמך של 4 שעות הייתי ממתין לפחות לאיתות חזק יותר לפחות מגרף יומי.
    שים לב בצמד הזה כמה פעמים הוא עשה יום או יומיים אדומים והיה נראה כאילו ... יששש... יוצאים לתיקון.... וכלום.

ד.א. ה-M בארבע שעות בוטל כבר.
    דעתי בלבד, תקנו אותי אם אני טועה.

הטבע האנושי הוא להילחם בשוק, על מנת להצליח בשוק יש להילחם בטבע האנושי.

יותר דשדוש מאשר M, ושוב, אני לא מצליח להבין למה אתה מנסה לתפוס גל על 4 שעות, לונג כל כך חזק בכל מימד זמן, הייתי ממתין ליותר מ4 שעתי.

כי אני לא סוחר סווינגים ארוכים כמוך.
    מסכים שזה מסוכן להיכנס לשורט על צמד שהוא לונג חזק(כבר חטפתי על זה) אבל זה לא אומר שאני צריך לפחד מהצמד ולא להיכנס עוד לשורט עליו

אז אתה אומר שאין לנו פה M...

אני חוזר ואומר, אני לא חושב שצריך לנסות ולתזמן את השורט (תיקון) אלא להמתין לראות מתי השורט (תיקון) יסתיים, ולנסות לתזמן לונג, על מנת להצטרף למגמה השלטת, אבל שורה התחתונה כסף שלך החלטה שלך.

תאמר לי אתה האם זה M

http://content.screencast.com/users/...1363384793.gif

אוקיי מקבל את דעתך. באמת לא שווה להיכנס נגד המגמה הראשית בשביל כמה פיפסים

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות