x

עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 23

נושא: טיפים למי שעובד עם אופציות מעוף ובפרט אסטרטגיות

טיפים למי שעובד עם אופציות מעוף ובפרט אסטרטגיות

חברים יקרים,

הנה מספר טיפים ממני אליכם בנושא אופציות מעוף ובפרט אסטרטגיות מעו"ף:
    את הכל אני רושם למען אנשים שלא עובדים בצורה נכונה או שסתם הפכו להיות ממהרים. (תופעה שהולכת וגדלה בזמן האחרון באתר לצערנו ואנו חייבים לעצור את זה)

1. בכל אסטרטגיה יש להגדיר יעד רווח מראש. חובה לצאת עם ההגעה ליעד, דוגמה אישית שלי לחודש נובמבר, היא שביום חמישי שבוע לפני הפקיעה המדד הגיע ל 1209 בגלום 10 דקות לפני לפני הסגירה מה שהביא אותי בדיוק לרווח שאליו רציתי, בדיוק באותה נקודה סגרתי וכעבור 3 דקות השוק קפץ ל 1215 והמשיך כל שבוע שעבר עד 1237 בגבוה שלו ולכן אין מה להמשיך ולהיות גרידי כי אם לא הייתי סוגר בזמן לא היו נשארים רווחים וכבר הייתי עובר להפסדים.
    2. אין לבצע מסחר יומי בשום מצב! מדובר בהימור נטו בלבד ואף אחד לא יודע מה יהיה, גם אין לכם שום סיכוי מול כל המכונות ולכן אם אתם לא רוצים להפסיד את כל כספכם אל תיגעו בזה
    3. במידה ורוצים להרוויח מספר נמוך של אחוזים לדוגמה שוקת רווחה מאוד, מה שאני אישית ממש לא פוסל אין לבצע מיקסומים וכנ"ל ברגע שמגעים ליעד יש למכור, הבעיה בשוקת היא שאתה יכול להרוויח כמה חודשים טובים אבל בחודש שזה יברח לך הסיכוי שתפסיד הכל עם ריבית על כל הרווחים שלך גדול מאוד (ראו דוגמה לחודש שעבר עם האסטרטגיה באתר שאני מאוד מעריך את שחקן מעוף ויודע שהוא תותח בתחום וגם עברתי קורס אצלו, ממליץ בחום!) הגבולות היון 1170 עד 1240 ברגע שבוצע מיקסום מ 1240 ל 1220 זה מה שגם להסתבכות, במידה ולא היה מבצע שום שינוי הייתם מזמן יוצאים ברווח ולא צריכים לגלגל לחודש הנוכחי.
    4. באופן אישי אני לא מתכוון לעשות את זה אבל כל אחד כפי שהוא רוצה, נושא הגלגולים באסרטגיות בעייתי מאוד ופעם מישהו שכבר עבר הכל באופציות אמר לי על נושא הגלגולים משהו מאוד נכון, הוא פשוט קרא לזה " גלגל המוות" עד כמה שזה ישמע לכם קיצוני הוא צודק! זה רק מגדיל לך בדרך כלל את ההפסדים ואת הביטחונות עדיף לסגור בהפסד ולהתחיל משהו חדש ע"פ מה שהשוק מכוון ולא מה שנתקעת איתו חודש שעבר, לדוגמא השוק רוצה לונג ופתחתם שורט והמשכתם לגלגל לחודש הבא ועדיין הכיוון של השוק לונג ואתם רואים את זה בבירור אבל תקועים עם השורט ופשוט מתפללים לירידות, עדיף פשוט ללכת עם השוק ולא נגדו כי טעיתם בחודש שעבר.
    5. אין להתחיל אפילו לגעת באסרטגיות בלי לעבור קורס בנושא, חובה להבין ממש לעומק את התחום ורק לאחר מכן להתחיל מקטן כי באופציות זה כמו בשש בש, נגעת נסעת, אין חזרה רק שכאן זה יעלה לכם הרבה יותר משש בש.
    6. טיפ אחרון חביב, בדיוק כמו מספר 1 פשוט שישב לכם בראש, יש לסגור עם הגעה ליעד הרווח אין מה לחפש כל הזמן בשוק כי כמה שאתם יותר בפנים זה מסוכן יותר ובסוף יכול לתפוס אתכם מכה אחת כואבת שתזרוק אתכם כמה שנים אחורה, תמיד אומרים שבשוק ההון מרוויחים בכפיות ומפסידים בדליים לכן עדיף לכם להיות כמה שפחות זמן.

יעד הרווח, תמיד שואלים אותי מה היעד הרווח שלך איך אתה קובע אותו אז התשובה פשוטה מאוד, אם אני אצליח לעשות 10% בחודש מגודל התיק שלי שזה מביא אותי ל 120% רווח בשנה לפני מיסים ועמלות זה מדהים! ומי שאומר שהוא יכול להרוויח לכם יותר אז זה הימור נטו...

זהו, מאחל לכולכם בהצלחה ומבקש מכם אל תתעסקו בשטויות תעבדו נכון, אין מתנות בשוק ההון ועד היום לא יצא לי להכיר מישהו אחד שבאמת הצליח להרוויח לאורך זמן בשוק ההון חוץ מהבנקים ובתי ההשקעות על העמלות שלנו. אז שלא יעבדו עליכם!

גולפי.

.

תודה גולפי על הסקירה שמספקת תמרור סכנה כללית לשוק קטלני

היי,

קודם כל 10% כל חודש במשך שנה נותן לך % 313.4= 12^1.1*100%
    עכשיו נחסר את 100% התחלתיים ונקבל 213.4%

לי זה נראה קצת הזוי... רמת הסיכון היא פשוט אדירה ולא מוצדקת.
    כמובן כל אחד מחליט לבד כמה טוב הוא רוצה לישון בלילה...
    לדעתי רווח חודשי על תיק אופציות צריך להיות 1% עד 5% ואם יש חודש בלי רווח זה גם מצויין, אין כמו reality check כל כמה חודשים,
    זהירות, סבלנות ותוכנית עבודה לפי כללים, זה שם המשחק.
    אופציות זה לא כסף קל, אבל זה בהחלט כסף מעניין...

בהצלחה!

CAFE
    סוחר אופציות מעו"ף שלא שומר על הכללים עלול לאכול חצץ מכף של טרקטור.
    .No emotions, only mathematics

CAFE - תודה על ההתייחסות, כמובן שהתכוונתי מגודל התיק בתחילת השהב ולא הגידול שיש בתיק מהרווחים, הכוונה שלי היא שיש סכום קבוע מראש שאני רוצה להגיע אליו בכל חודש והוא בסה"כ 10% מגודל התיק בתחילת השנה.

לכל שאר החברים, במידה ויש לכם טיפים נוספים אתם מוזמנים להוסיף ונדאג שהנושא הזה תמיד יהיה בראשי שכולם יוכלו לקרוא אותו.

אין עליך גולףמן, תודה על השיתוף.
    THE HOUSE NEVER LOOSE

שלום לכולם,
    כאשר מודדים ריווח או תשואה חודשית נהוג למדוד מכמות הביטחונות.
    5% ריווח פירושו שאם ניצלת 100K ביטחונות אתה רוצה להרוויח 5K. אם 100K הינם כל התיק שלך -
    אתה מסכן כל חודש את כל כספך על מנת להרוויח 5% !
    אין דרך נעימה לומר זאת.
    נניח שחודש אחד לא הלך טוב והפסדת 30% - כמה חודשים תצטרך של 5% על מנת להחזיר את ההפסד ?
    אתה צריך עכשיו להרוויח 40% על התיק החדש על מנת לחזור לקרן - כלומר כשישה שבעה חודשים רצופים בהם לא הפסדת והרווחת 5% כל חודש !!!!! וכל זה על מנת לחזור למצב של לפני 7 חודשים.
    מסקנה:
    1) שוקת של 5% לחודש יש לה תוחלת שלילית ביותר. חודש אחד גרוע וחזרת שנה אחורה
    2) אסור לנצל סכום גבוה לביטחונות - כל אחד ושיקוליו הוא. אני אישית לא עובר את 20% מהתיק לביטחונות
    3) האיסטרטגיות באתר שואפות ל 25%. קח 10% מהתיק שלך - בצע איסטרטגיה של 25% - מגדיל את התיק ב 2.5% כל חודש עם סיכון של מקסימום 10%.
    הסיכון קטן יותר כי יש לך צוות מומחים שידאג שגם אם תפסיד לא תפסיד 100% מהביטחונות !
    4) בכל איסטרטגיה קבע לא רק נקודת ריווח בה אתה יוצא אלא: מה מקסימום ההפסד ? באיזה תרחיש ? מה אני עושה כשמתקרבים לתרחיש הזה ?
    5) בכל איסטרטגיה מסתתרת הנחת עבודה כלשהי: גבולות פקיעה, דשדוש, עליות , ירידות - אם הנחת העבודה מתנפצת מול המציאות (הנחת ירידות חזקות והשוק מתחיל לעלות) - סגור את האיסטרטגיה ובנה חדשה לפי ההנחות החדשות בשוק. אל תנסה לאלץ את השוק ללכת בכיוון שלך - השוק ממושמע רק לשמעון
    זהו בשלב זה
    בהצלחה..

מסכים ברוב הדברים עם גולפי. ובאשר למינוח. "גילגול" הפירוש הוא סגירת בהפסד ופתיחה נוספת לעיתים לא אחראית כי רוצים תקבולים דומים לסגירה שבהפסד

יופי של טיפים ! - אני גם נזהר עם המיקסומים למיניהם (מדירים שינה מעיני ...), מעדיף לעבוד עם תחום רחב ככל האפשר ולמקסם רק כאשר יש בריחה משמעותית מגבול עליון/תחתון והכי חשוב סבלנות - בהרבה מקרים (כמו בחודש נובמבר), קיימת קפיצה מטורפת במחירי האופציות ולאחר מכן רגיעה - אבל זה למנוסים שביננו

יופי של פוסט -משמעת זה כל הסיפור
    הגדרת יעדי רווח והצמדות אליהם עושים את ההבדל
    בין מסחר מוצלח לכזה שהוא לא כך
    וזה אפשרי בעיקר באסטרטגיות.
    גם אני חושב שאפשר להרוויח ממסחר יומי
    אם אתה הברוקר..

תודה על הטיפים . לא הצלחתי להבין את עניין של יעד הרווחים . אם דרישת הבטחונות שלי באסטרטגיה היא 20000 ש"ח אז למה בדיוק הכוונה כשהשחקן אומר לסגור את האסטרטגיה ב 25% תשואה ? האם זה אומר שאני צריך לסגור ברווח של 5000 ש"ח או כאשר אני מגיע ל 25% רווח מסך התקבול שהניבה האסטרטגיה?

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות