x

עמוד 2 מתוך 10 ראשוןראשון 1234 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 11 עד 20 מתוך 99

נושא: אמפל - דרך חדשה?

REMA

הפסימיות שלך לא במקומה.

הכל הולך עכשיו כפי שצריך -עפ"י הכתוב ימירו חוב למניות וינהלו החברה לטובת בעלי המניות - זה לא פרוק. החוק על-פיו פועלים לגבי אמפל הוא החוק האמריקאי וככה העסק עובד שם.

מה את חוששת מהבנקים ?- חייבים להם 260 מליון ש"ח ויש להם בביטחונות כמעט כפליים - בנק דיסקונט עשה טובה לכולנו וקיזז את יתרות הזכות בחשבונות אמפל עם החוב של אמפל לבנק - צימצם החוב, צימצם תשלומי ריבית וייבש את "מעיין המזומנים" בו מימן עשה ככל העולה על רוחו.

לגבי המשפט עם מצרים - הסירי דאגה מליבך. את חושבת שעם מימן בהסדר חוב עקום כלשהו שעסק עם המצרים היה מתקדם אחרת ? EMG תובעת את מצרים, אמפל בעלת מניות 12.5% ב - EMG ולא צד בתביעה - שיתר ה -87.5% ידאגו לאינטרסים שלהם ב - EMG , אנחנו טרמפיסטים.

אני כאן מסכים עם הניתוח של פיראט -האגח במחירו היום קונה סל נכסים ששווה פוטנציאלית הרבה יותר ממחיר האגח - אך זה לא אגח - זו מניה ויש להתיחס אל כך בהתאם - המידע על הנכסים ידוע ושכל אחד יעשה את החשבון שלו ויחליט אם הוא רוצה להיכנס לעסק הזה שניקרא אמפל.

לצרכי ההשקעה שלי הסיכון / סיכוי נראה סביר. בניגוד להימורים בהם תוחלת הרווח שלילית, כאן לדעתי תוחלת הרווח חיוביות וגבוהה. אך זו תוחלת הרווח, לא הרווח בכיס ומי שלא מבין את המשפט, שלא יחשוב אפילו לקנות את אגח אמפל.

hey tby
    תודה
    אתה מרגיע אותי. ואני בכל זאת בדעה שפה הולכים לפירוק. זמנים יגידו.
    אני מעולם לא השקעתי ולו שקל באמפל אני מכירהאת החברה וגם הבעלים.
    צריך כל השקעה לבדוק היטב וגם מי מסתתר מאחורי השם.....

אגב יותר טוב אסע ל venetian בווגאס - מתה על המלון ושם אדע לי מה הסיכוי סיכון ולא אחיה לי בחלומות - אגב שים לב לאלופי הפוקר - תוחלת רווח שלילית אתה ממש טועה ובגדול .............LOL

אגב אני לא מאלה המתייחסים לשוק ההון בכלל ולשוק האגחים בפרט כאל הימור - ממש לא. כאן רבים המהמרים אם הייתי סוברת ששוק ההון הוא שוק הימורים מעולם לא הייתי שמה ש"ח ולא משקיעה מזמני היקר בלימודי הנושא.

אני לא איש הימורים חלילה וחס ....................אנשי הימורים מכורים וזה נוגד את כל תפישותי.

רווח בכיס אהבתי. יפה לך.

המשך ערב נעים,

R
    נערך לאחרונה על ידי rema1, 12.11.2012 בשעה 20:24

גב שים לב לאלופי הפוקר - תוחלת רווח שלילית אתה ממש טועה ובגדול .............LOL
    פוקר זה משחק סכום אפס, לא הימור. יש יתרון לנסיון, אסטרטגיה, תחכום ומשמעת עצמית - לכן המקצוענים מרוויחים

בפוקר אומנם יש אלמנט של אקראיות - הקלפים המחולקים בכל סיבוב, אך בטווח הארוך זה חסר משמעות (ב - 1000 "ידים" יהיה הכל - לטוב ולרע) ומה שקובע זו המקצוענות

אגב - venetian בווגאס - חזרתי משם לפני מספר שבועות , המלון יפה אבל הימורים זה לא דרך להעביר את הזמן.....
    נערך לאחרונה על ידי tby, 12.11.2012 בשעה 20:50

Dear Tby
    הגם במהמרים אתה ????LOL

עזוב בכל שטח המקצוענות קובעת בכל שטח!!!!!לעיתים גם טיפ טיפ מזל אבל טיפ טיפה קח למשל את תשובה אך אך
    ופוקר אם לא ידעת שייך לענף ההימורים.

אנחנו באגחים לא בווגאס. ההתיחסות לאגחים כאל שוק ההימורים זה מתכון להפסדים.

ופה שוב יש אלמנט של מקצוענות שהוא פקטור מנצח. נראה לי אתה ישבת שעות עם החבר'ה LOL עם הכובעים חבורת עושי כסף ומפסידי כסף אבל איזו חבורה צבעונית......................

שאל את dear pirate אבל רק בפרטי לא כאן בבקשה הוא אסר - רצונו כבודו LOL

המשך ערב נעים
    R

הנייר הזה היה מאוד ספקולטיבי לפני שמימן עזב וכעת הוא אפילו עוד יותר ספקולטבי. יותר מדי "אם" אם התביעה נגד מצרים תצליח, אם יגבו את החוב של מימן (דרך מרחב), אם תצליח תביעה נגד מנהלי החברה. לטעמי הסיכוי סיכון בנייר הזה הוא בעייתי במעט. אני חושב שישנם הרבה ניירות שהמשוואת סיכוי סיכון שלהם היא יותר משתלמת, ובכל זאת בתיק מפוזר במידה קטנה זה יכול להיות תוספת מעניינת. כמובן שההתייחסות לנייר צריכה להיות יותר כמו מניה/ אופציה רחוקה מהכסף. אני אישית מתרחק כי קשה לי בכלל להבין מה האפסייד (כמה לעזאזל שווה גדול?) וכמובן מה הסיכוי של כל ה"אם"ים

בעלי האגח הופכים להיות בעלי החברה - המועמד לניהול החברה - גדעון נוביק - שמכיר אותה לפרטי פרטים:
    ======
    אמפל הודיעה הערב באופן רשמי על העברת השליטה בחברה לידי מחזיקי אגרות החוב שלה. ב-6 לדצמבר תגיש הנהלת החברה בקשה לבית המשפט המחוזי בניו יורק להמרת חוב של 850 מיליון שקל למניות החברה - בכך יהפכו מחזיקי איגרות החוב - כגון כלל, מנורה, הראל ופסגות - לבעלי השליטה החדשים של אמפל.

מחר תתכנס הנציגות של מחזיקי איגרות החוב כדי לדון בהתפתחויות ולבחור מועמדים אפשריים לניהול החברה. אחד השמות שעלו בעבר לניהול החברה הוא דר' נמרוד נוביק, לשעבר סגן נשיא קבוצת מרחב שהודח מתפקידו לפני שנה ופתח בתביעה אישית נגד מימן.
    =====
    המרת החוב למניות לא תעביר את אמפל להון חיובי, אך תביא אותו לקרוב ל - 0 ומכאן והלאה אימרו שלום ולא להתראות לאגחים של אמפל - מי שמחזיק באגח - יקבל מניות
    נערך לאחרונה על ידי tby, 13.11.2012 בשעה 07:53

tby בוקר טוב
    תודה על העדכון.
    הי אני רואה ד"ר נוביק איזה מוכשר....................בידור בהצלחה איש יקר.......

אני אברך על כל שינוי. הגיע הזמן לשנות וזה מסע ארוך ארוך במדינת ישראל.........
    אבל צעד קטן קטן .................

יום נעים
    R

סתם מחשבה (בגדר ספקולציה) ... ואם הסיבה האמיתית לוויתור של מימן על החברה היא בגלל שהגיע למסקנה שתביעה נגד מצריים לא תצלח.

מחזיקי האג"ח של אמפל נערכים למכירת גדות מיכליות

מחזיקי האג"ח שכרו השבוע חברת ייעוץ לצורך השבחתה ומכירתה של גדות מיכליות לפי שווי מוערך של 218 מיליון דולר ■ מניות גדות משועבדות לבנק דיסקונט בגין חוב של 80 מיליון דולר ששימש לרכישתה

אני מעריך שיש קונה שפשוט ממתין להתבהרות הענינים בתוך אמפל - מי בכלל רשאי לחתום על הסכם מכירה....

מהחוב לדיסקונט נותרו כ 66 מליון דולר לאחר שחילט כ - 17 מליון דולר מחשבונות אמפל עם הפנייה ל CH 11, זה משאיר לפחות 140 מליון דולר לקופה - 550 מש"ח - זה יותר מ - 50% מחוב האגח
    נערך לאחרונה על ידי tby, 14.11.2012 בשעה 13:18

.מסתובבת הערכה לגדות של כ-M200 דולר (כ-800M ש"ח אם מעגלים מאוד גס) שמתוכם בנק דיסקונט ימשוך כ-80M, זה אומר שיישאר כ-120M דולר בקופה אם גדות אכן תמומש במחיר הזה. לא ברור כרגע כמה מזומן נשאר בקופה (בפוסט מקורי של פיראט זה היה 120M ש"ח).
    מעניין שפיראט העריך את גדות ב-550M ש"ח (או 400M במימוש מהיר) שזה על פניו פחות ממחירים שמדברים עליהם כרגע (לא ברור עד כמה המחירים האילה מציאותיים והאם פיראט היהה פסימי מדי או ההערכה של עכשיו על כ-800M ש"ח היא אופטימית מדי). במחירים האילה (בלי להתחשב בתביעה של מיצריים שהוצאותיה שהוערכה ע"י פיראט ב-20M ש"ח ונכס של קניון לב המפרץ), האג"ח נראה כדאי מאוד.
    לא ברור לי גם פרוצדורלית מה הולך לקרות הלאה. למיטב הבנתי החוב לבעלי אג"ח יומר למניות. אם כך, אז למעשה כל הרווח הפוטנציאלי שלי הוא ממניות של אמפל ש(בתקווה) יעלו כתוצאה ממימושים מוצלחים (אם יהיו)? אם כך, אז החישובים של כסף מזומן שישולם לבעלי אג"ח תמורת מימושים של נכסים לא ממש עוזרים כי בתור בעל הון (מניות) כל מה שיש לי זו מניה אם כל מה שמשתמע מכך והערכות לפוטנציאל רווח צריכים להיות קצת שונים.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות