x

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 15

נושא: הרשמה לקורס מסחר במניות ונגזרים בוול-סטריט בחיפה !

הרשמה לקורס מסחר במניות ונגזרים בוול-סטריט בחיפה !

חברים יקרים!
    אנו שמחים להודיע לכם על פתיחת הרשמה לקורס חדש מטעם האתר: מסחר במניות ונגזרים בוול-סטריט בחיפה.
    {ההרשמה לקורס ת"א מתקיימת בהודעה נפרדת בפורום קורסים}.

הקורס מתמקד בהבדלי המסחר בין הבורסות, אפשרויות מסחר מתקדמות במניות, שילוב מניות ואופציות, אופציות על מדדים, אופציות על מניות, אסטרטגיות רלונטיות למסחר ובעצם כל מה שצריך לדעת בכדי להתחיל לסחור (טפסי הרשמה וסילבוס ישלחו לאחר ההרשמה).
    טרחנו ובנינו במשך תקופה ארוכה את הקורס המקיף והיחיד כיום בישראל, המאפשר להתמקצע בכל רזי המסחר בדגש על אופציות בוולסטריט בשל היתרונות על הבורסה המקומית.

כרגיל, פשוט לרשום שאתם מעוניינים והחומר ישלח אליכם לתיבת המייל שמסרתם בעת ההרשמה (הזדמנות גם לוודא שהיא תקינה דרך פרופיל המשתמש).

תהנו ותחכימו !

מעוניין לקבל פרטים וסיליבוס
    תודה

שלום

מעוניין לקבל פרטים

מעוניין לקבל פרטים ולירשם

אנא שילחו אלי פרטים .
    תודה ,

שלום אדמין

אני מבין לפי ההודע למעלה שישנה אפשרות ללימודים / קורסים בחיפה
    איפה בחיפה?
    האם יש לכם קורס בנושא אג"ח בזמן הקרוב? קורס פרונטלי, לא דרך האינטרנט
    במידה ואין, האם יש לך, אולי, המלצה על קורס בחיפה (או באיזור חיפה/ צ'יק פוסט / קריות) , או חברה מסויימת שנותנת קורס באיכות סבירה לפחות (שם אני כבר אמשיך לבד)
    תודה
    חן

למה לא מקוון חן? אני עשיתי את הקורס המקוון באתר והוא מצויין אני מאוד ממליצה לך.

תודה אלה
    קורס מקוון לא נותן אפשרויות אינטרקציה שלי היא חשובה, בעיקר בשלב ההתחלתי, בהמשך אוכל להמשיך בצורה מקוונת
    קורס מקוון הוא קורס "נעול" מה שאתה רואה זה מה שיש, אין אפשרות לשאול שאלות בצורה טובה ומיידית
    קורס מקוון הוא קורס "בין לבין", כלומר, האפשרות לבוא לקורס פרונטלי, להתנתק מהכל (עבודה, ילדים, מטלות ושאר הסחות דעת) ולהתרכז בנאמר,הוא, לאין שיעור, רב יותר מאשר בקורס מקוון
    היתרון של קורס מקוון, שאפשר לראות אותו מתי שרוצים, לעצור, לצאת להפסקה או להמשיך למחרת מנקודת ההפסקה, הוא חיסרון מבחינתי מכיוון שהוא מאפשר בקלות לצאת מריכוז
    האם יש קורס באיזור חיפה?
    אפשר גם בפרטי
    תודה מראש
    חן

ברור לי שזה עניין מאוד אישי
    אני הסתדרתי עם קורס מקוון יופי וגם היה לי קו ישיר מנטור שענה על כל שאלה
    וחוץ מזה אני חושבת שאם אתה לוקח את העניין ברצינות אתה תמצא את הזמן שלך להתרכז לחצי שעה של שיעור

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות