x

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 11

נושא: שנה טובה

שנה טובה

הי,

אתמול פיניתי חצי יום בכדי לכתוב מספר דברים. בדיעבד כל שעשיתי הוא להתדיין עם yrnkrn.

עקב הבדיקה הקפדנית של yrnkrn את חלק מן הדברים שאני כותב, מתגלות שגיאות בפירסומים שלי. עם כל הרצון להיות צודק, עם כל התחושה של "איך פיספסתי את ..." ועם כל ה"מבוכה" הציבורית (שהאמת - איני סובל ממנה במיוחד), אין לי אלא לברך את yrnkrn בפועלו (אותו החל לאחרונה).

נראה כי מעבר לטעויות שנמצאו ע"י yrnkrn, ברמת הדיון yrnkrn ואני לא מסכימים על דברים רבים (אולי רק נראה - עקב אופוזיצייה רצינית זה מחדש באה), אך אין לכך בעיני כל פסול. כמה שאיני מסכים לחלק מדבריו ויכול בלהט הרגע להסתכל בתדהמה במסך ולאמר לעצמי "מהיכן זה הגיע?", אני חושב שמספר דיעות (כמה שאיני מסכים לחלקן) הוא דבר מבורך שמאפשר לאנשים לראות יותר משופר אחד.

בתקופה הקרובה (כשבוע-שבועיים) אעדר כמעט לחלוטין, אך אני מניח שרובנו לא יהיו יותר מדי באתר.

אז,
    בברכת שנה טובה.

שנה טובה.

פיראט די ברור שאנחנו פועלים בגישה שונה. להחשף לדעות מנוגדות שיאתגרו את הדעות הקיימות זה תהליך מצוין אם כי תובעני.

שנה טובה והמון תודה לכל החברים שתורמים כ"כ הרבה מזמנם ומהידע שלהם.

שנה טובה פיראט,

שתהה שנה מלאת זרקורים, דיונים מרתקים ומלאי ערך מוסף לך ולכל חברי האתר.

נ.ב.
    איזה יופי לראות שלמרות שיש ניגודי דיעות, המשתתפים מכבדים את את שאר החברים והדיון נשאר ענייני ותרבותי.
    חשוב לשמור על תרבות הדיון וכך נשמור על האתר המבורך הזה.

אני אנצל את הבמה לאחל שתהה שנה טובה, בריאה, מאושרת ומוצלחת לכל חברי האתר, ובמיוחד לגדול מכולם, הלא הוא שחקן מעוף.

(נרים כוסית) לחיים ולהצלחה, אמן.

שנה טובה ומבורכת

תודה ושנה טובה למשקיעים מזמנם לטובת הכלל

שנה טובה לכל המשתתפים בפורום הזה ובמיוחד ל PIRATE ו YRNKRN תמשיכו להעשיר את כולנו בידע ובדיונים שלכם, כולנו לומדים מהם ושומעים כמה דעות על כל אגח.
    אם כולנו היינו מסכימים על כל אגח כנראה שהוא לא היה בתשואה אותה אנו מחפשים.
    שנה טובה לכל בעלי החברות הצלחה שלהם זאת ההצלחה שלנו (פחות תספורות)

שנה טובה לקוראים ולכותבים.

שנה טובה מלאת אתגרים,דיונים,זרקורים,שודד ם וכו,בריאות ושגשוג
    שימשיך להיות פורה,מענין,מאתגר לכול המשתתפים בפורום

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות