x

עמוד 1 מתוך 13 12311 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 130

נושא: אסטרטגיית ספטמבר - דיון !

אסטרטגיית ספטמבר - דיון !

בוקר טוב.
    שרשור זה ירכז את הדיון באסטרטגיה המופיעה בראש הפורום ותכיל
    תיקונים ומיקסומים בלבד.

בהצלחה למבצעים ושבוע טוב לכולם.

תודה שחקן
    אפשר שמישהו יעלה לאתר גרף פקיעה של האסטרטגיה ?

בוקר טוב לכולם,

מצורף גרף אסטרטגיה:
    http://www.zerosum.co.il/Users/3252/...ons/Show/28590

לפי זירוסאם:
    בטחונות: 1774 ש"ח עלות: 270- ש"ח כך ש 25% רווח : 376 ש"ח.
    תוספת: הבטחונות בפועל בחשבון יצאו 1989 ש"ח ליחידה.

שחקן שאלה: לפי מדדי הרגישות בכדי להגיע לרווח הנ"ל צריך לרדת לכיוון 1080 והלאה, האם לא נראה לך שדווקא לפני הבחירות בארה"ב יצטרכו להרים את השוק למעלה?

תודה שחקן ובהצלחה
    נערך לאחרונה על ידי alfredn, 02.09.2012 בשעה 11:20 סיבה: הוספת בטחונות בפועל בחשבון

שלום שחקן

לא מבין למה הפוטים כל כך נמוכים
    למה לא כתבנו P1100 וקנינו 3 יחידות P1080
    ומכרנו 2 יחידות P1040

נראה לי הרבה יותר סביר
    אם תהינה ירידות נגיע יותר מהר ליעד הרווח

אם תהיינה עליות , כל מה שהשקענו הוא 200 ש"ח בערך ליחידה בפוטים (מתכסה בקלות ע"י קידום של ה-P1040)
    אמנם בצורה שבה פתחנו קבלנו כ-200 ש"ח בפוטים אבל זה יתקזז מאוד מהר בירידות.

בכל אופן :
    בוצע 10 ש"ח טוב משחקן (הייתי צריך להתעקש- ישבתי הרבה זמן עם הוראת מכירה על P1070 ב-700 ש"ח)

זירוסם ל- 15 יחידות

http://www.zerosum.co.il/Users/2901/...ons/Show/28609

כתבתי פחות טוב משחקן ב60 ש'"ח עם בטחונות 1819. אף פעם לא תפסתי מחירים של שחקן.
    יגאל

ציטוט פורסם במקור על ידי david15 צפה בהודעה
    שלום שחקן

לא מבין למה הפוטים כל כך נמוכים
    למה לא כתבנו P1100 וקנינו 3 יחידות P1080
    ומכרנו 2 יחידות P1040

נראה לי הרבה יותר סביר
    אם תהינה ירידות נגיע יותר מהר ליעד הרווח

אם תהיינה עליות , כל מה שהשקענו הוא 200 ש"ח בערך ליחידה בפוטים (מתכסה בקלות ע"י קידום של ה-P1040)
    אמנם בצורה שבה פתחנו קבלנו כ-200 ש"ח בפוטים אבל זה יתקזז מאוד מהר בירידות.

בכל אופן :
    בוצע 10 ש"ח טוב משחקן (הייתי צריך להתעקש- ישבתי הרבה זמן עם הוראת מכירה על P1070 ב-700 ש"ח)

זירוסם ל- 15 יחידות

http://www.zerosum.co.il/Users/2901/...ons/Show/28609
    אני מניח שבחודש קצר (15 ימי מסחר עם אינני טועה) הנסיון הוא לשמור על תטא שלילית קטנה יחסית. אגב, הסימולציה שלך היא ל 15 יחידות בצד ה- PUT. למה לא השוות בטחונות בצד ה- CALL (רק 10 יח')?

שלום שחקן
    " השחקנים יחלו רק היום לכתוב את מרבית הפוזיציות מאחר והמתנו לדברי ברננקי. הכיוון יהא מרכז כתיבות סביב 1080. "
    לפי המדד הבוקר אנחנו רחוקים כמעט 40 נקודות מ1080 --- לא אמרת ששחקנים כותבים אוכפים על המדד הנוכחי ולא על מדד שצפוי להגיע במיוחד שאנחנו רחוקים כ-40 נקודות

תודה ובהצלחה לכולם

תודה רבה ובהצלחה לכולנו. לפני כשבועיים פתחתי אסטרטגיה לספטמבר מבוססת כתיבות במחוזות "בטוחים" ומרוחקים יותר מזאת הנוכחית, אז כעת נרגעתי....

יש לי שאלה:
    אם האסט' מניחה "זחילה" לכיוון 1080 + שחיקה מוגברת עקב מעט ימי מסחר, האם לא עדיף לכתוב 2 C1140 ולקנות 2 C1150?
    הביטחונות זהים, התקבול גבוה ב-33% ובמקרה (בלתי צפוי, להנחת האסט') של עליות השחיקה של הסחורה ביד (C1150) שווה יותר מ-C1140 כך שיהי יותר קל לתקן.
    תקנו אותי אם אני טועה.

ציטוט פורסם במקור על ידי dcolton צפה בהודעה
    יש לי שאלה:
    אם האסט' מניחה "זחילה" לכיוון 1080 + שחיקה מוגברת עקב מעט ימי מסחר, האם לא עדיף לכתוב 2 C1140 ולקנות 2 C1150?
    הביטחונות זהים, התקבול גבוה ב-33% ובמקרה (בלתי צפוי, להנחת האסט') של עליות השחיקה של הסחורה ביד (C1150) שווה יותר מ-C1140 כך שיהי יותר קל לתקן.
    תקנו אותי אם אני טועה.
    על פניו זו באמת נראית אופציה טובה יותר. הדבר שיכול אולי להביא להעדפה של הכמות הקטנה יותר במרווח גדול יותר, הוא שבמקרה של צורך לגלגל את הפוזציה אתה עלול להיקלע לבעיה של ניצול בטחונות אם תנסה לקנות חזרה בפעולה בודדת כמות גדולה פי שתיים. במקרה כזה תצטרך לבצע את הגלגול ביותר משתי פעולות. זה כמובן רק במידה ויש בעיית בטחונות. מעבר לזה אני לא מצליח לחשוב על סיבה להעדיף את המרווח הגדול יותר עם כמות קטנה יותר של אופציות.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות