x

עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 21

נושא: סולידי רגוע 6-8%

סולידי רגוע 6-8%

שלום לכולם
    רוצה לצאת לחופש ולהגדיל אחזקה בסולידי רגוע
    מה אתה אומרים!!!

בברכה

הי edna,

ראשית, תהני מהחופש ...

שנית, האגחים הסולידיים ביותר היום נמצאים באזור 9%-13% תשואה (פאנגאיה ג, קרדן ד, חנן מור ד, ...). את יודעת, אני חוזר על זה לא מעט פעמים, אבל אחזור שוב - אגח בתשואה נמוכה הוא לאו דווקא סולידי. אגח בנקים ב-2% תשואה הוא אגח מסוכן יותר מחנן מור אגח ד ב-13% תשואה.

שלישית, לכמה זמן החופש? 3 שנים?
    דחילק, קחי את הכסף ושימי אותו בפק"מ לחודשיים חופש. אני כמעט יכול לערוב לכך שדבר לא הולך להשתנות בחודשיים הקרובים.

זה לפחות מה שאני אומר ...

בברכה,
    נערך לאחרונה על ידי pirate, 20.08.2012 בשעה 11:39

היי פירט
    אהבתי את ה COMMENTS שלך,מתובל נחמד
    העסוק המשני שלי בתיק גוזל יותר זמן ממה שחשבתי,
    אגב מה קורה לפטרוכימיים ה ירד היום,הייתה איזושהיא הודעה?

פטרוכימים ה' היום אקס ל 25% מהקרן

היי
    מתורגם לירידה 11% !!!

PIRATE
    PIRATE בוקר טוב

>>>
    אגח בנקים ב-2% תשואה הוא אגח מסוכן יותר מחנן מור אגח ד ב-13% תשואה.
    <<<
    לא לגמרי ברור לי..
    לדעתי, הסבירות שבנק (גדול) לא ישלם את חובו קטנה משמעותית מהסכנה שחברת נדלן קטנה -- גם אם היא בעלת יכולת ביצוע מוכחת כמו חנן מור -- תיקלע למצב חדלות. דומני שהסטטיסטיקה של חדלות פירעון בנקים בישראל תומכת בעמדה זו.

ייתכן שלא ירדתי לסוף דעתך. אשמח אם תאיר את עיני. אגב - מחזיק גם בזה וגם בזה.

ברכות.

שלום,

אני חושב שהכוונה של Pirate הייתה לא הפסד בגלל חדלות פירעון אלא הפסדי הון. איגרות החוב של הבנקים שנותנות תשואה של 2% הן בדרך כלל בעלות מח"מ ארוך מאוד, ולכן כל תרחיש של ירידה בתשואות שבהסתכלות של שנים קדימה הוא סביר ביותר בגלל "חזרה לאופנה" של אפיקים אחרים כמו מניות, אג"ח קונצרניות וכד' לעומת זאת אג"ח כמו חנן מור ד' הוא בעל ביטחונות לא רעים ומח"מ הרבה יותר קצר

הי Yoadw,

ראשית אומר כי kelazar הבין את העניין, אך לא המשיך עם הכיוון שלו הלאה. אין זה רק עניין של אופנתיות. 2% תשואה בשנה זו תשואה ריאלית שלילית ולכן כאשר אתה משקיע באגח של בנקים ב-2% תשואה - ההפסד שלך מובטח. תאמר, הפסד ריאלי של 1% הוא הרע במיעוטו - אך מה קורה אם האינפלצייה מתפרצת?

אינני יודע בן כמה היית בתחילת שנות ה-80 (אינפלצייה שנתית של 40%). אני זוכר אנשים שלקחו משכנתא בריבית קבועה של 5% ב-1976 והחזירו את כולה ב-1984 - עלות החזר המשכנתא כולה היתה חצי משכורת חודשית!!!

מדהים, לא?
    מה יקרה לאגח הבנקים אם האינפלצייה תעלה ל-6%? 20%? 40%?
    לא ריאלי? - מה יקרה אם תפרוץ מלחמה עם איראן? מה תהייה האינפלצייה במקרה זה? (הסתכל מה כתב jsphs ב-thread של פטרוכימיים לגבי מה שיקרה לשקל ...)

צר לי Yoadw, אתבטא פה בצורה בוטה. לדעתי, אחזקה של אגח בנקים היא פעולה פיננסית חסרת אחריות.

בברכה,

היי פירט,שנות ה-80 מנסיונך או מהספרים!!! (סתם סקרנות נשית)

סליחה על ההתערבות
    את עושה את שנות השמונים כאילו זה לפני מלחמת רוסיה-צרפת שצריך לזה היסטוריונים וסיפורים, שנות השמונים היה רק אתמול, לידיעה !
    דעתי בלבד, תקנו אותי אם אני טועה.

הטבע האנושי הוא להילחם בשוק, על מנת להצליח בשוק יש להילחם בטבע האנושי.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות