x

מציג תוצאות 1 עד 3 מתוך 3

נושא: אסטרטגיה שניה לאוגוסט !

אסטרטגיה שניה לאוגוסט !

בוקר טוב.
    האסטרטגיה הראשונה לחודש נחתמה ברווח שמעל 25% לאור התאמתות הנחות היסוד.המדד בצע תיקון קל מטה, והשילוב של דלתא נמוכה לצד שחיקה נמוכה אף היא, יצר מצב בו השלם גדול מסך חלקיו.

באסטרטגיה השניה לחודש זה אנו נתקלים בדיוק באותם הפרמטרים מתחילת החודש, אם כי קיים הבדל משמעותי – התטא. אנו בשלב שחיקה מוגבר ולכן חובה עלינו לבחור אסטרטגיה המבוססת בעיקרה, אם לא כולה, על שחיקת הפרמיות.
    מכיוון שמדובר על אותם הפרמטרים ואותו המצב, אם הייתי צריך לבחור שם לאסטרטגיה הרי שהיה זה "מה שהיה הוא שיהיה" (לפחות עד סוף אוגוסט). איני צופה זינוק וגם לא מפולת, ולכן נבחר באסטרטגיה נוחה למדי המניחה המשך שהייה ברמות הנוכחיות.

האסטרטגיה היא עפ"י מדד 1094 נא לערוך התאמות כנדרש.

כתיבת CALL 1120 – תקבול נוכחי 430 ש"ח.
    קנית CALL 1140 – מחיר נוכחי 130 ש"ח.
    כתיבת PUT 1060 – תקבול נוכחי 520 ש"ח.
    קנית PUT 1040 – מחיר נוכחי 300 ש"ח.

האסטרטגיה נפתחת היום, חמישי, ולא בראשון מאחר ואני מעוניין למקסם את אפקט השחיקה. בנוסף, הנטייה הקלה מטה נובעת כמובן מהעובדה שירידה תוביל לעליה בסטית התקן ואילו עליה תעשה ההיפך.

כבכל חודש, יעד הרווח החודשי הינו 25%, ויש לסגור מייד עם ההגעה ליעד זה.

בהצלחה !

11:25; 1115.5

בוקר טוב.
    האסטרטגיה הבוקר נכנסת לאיזור בעייתי, ומצריכה היערכות שונה ואי-המתנה. אמנם אנו מתחת לגבול העליון
    אך אין ספק שהערכות/תקוות השחקנים בשלב זה נגוזו, והמדדים בעולם פשוט מסרבים לצאת לתיקון.
    המיקסום הינו מינורי ומטרתו היחידה היא הגדלת תקבול לתרחיש בו נצטרך להזיז את ה call הכתוב.

התיקון:
    קנית PUT 1060 – נכתב בתקבול 520 ש"ח, וכעת מחירו 210 = רווח 310 ש"ח.
    כתיבת PUT 1080 – תקבול נוכחי 350 ש"ח.

כיוון שזהו המהלך היחיד אותו בצענו, הרי שגם הרווח המצטבר הינו 310 ש"ח.

אפשרי לעקוב אחר פעילות השחקנים בהשוואה בין הגלום ליציג. מזה שבוע, ובפרט היום, רואים בבירור כי אנו מושכים מטה כשהגלום נסחר נקודה ואף יותר מתחת למדד היציג. זה יספיק רק במידה ויתרחש תיקון קל מעבר לים, כשהיום התמיכה מגיעה ממניות הארביטראז' שחזרו עם פער של 0.6% ואליהן הצטרפו מניות הבנקים על רקע אירופה והחוזים.

המשך יום טוב.

16:00; 1116
    צהרים טובים.
    לאסטרטגיה, כפי שציינתי בסקירה בהקשר לשחקנים, חסר "הגרוש ללירה": פעם אחר פעם אנו מתקרבים לטווח של מחצית האחוז מיעד הרווח, ושוב ושוב המדד מסרב להתממש. בשלב זה עוד מוקדם לסגור את הפוזיציה מאחר ואנו בגבולות הרווח אך בהחלט חובה לנסות ולהרויח עוד נקודות מדד שימתחו את הגבול העליון מעלה.

התיקון:
    קנית PUT 1080 – נכתב בתקבול 350 ש"ח, וכעת שוויו 60 = רווח 290 ש"ח.
    כתיבת PUT 1100 – תקבול נוכחי 230 ש"ח.

עד כה היינו ברווח של 310 ש"ח, ואילו כעת הרווח גדל ל 600 ש"ח.

שימו לב כי אני מתעלם בשלב זה מההגנה ב PUT 1040 מאחר ואני מניח כי אין בעיית בטחונות. במידה ומישהו מהמבצעים מצוי במצוקת בטחונות, ניתן להמיר פוט זה ב put 1060 בעלות זניחה של 10 ש"ח.
    לתוהים אנו עדין לא בסקוויז אך בהחלט מתקרבים לאיזור הבעייתי. כמובן שבמידה ותרחיש זה יתממש תצא הודעה בהתאם.

המשך יום טוב.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות