x

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 11 עד 20 מתוך 20

נושא: פיתוח רובוט על היורו דולר בתוך יומי

אז פשוט תנסה להסתכל על שפת MQL - היא אמורה להיות די פשוטה וברורה.
    ויש גם לא מעט דוגמאות
    הסתכלתי ואכן זה לא קשה כלל אבל אני כל כך שבע מתכנות שבשביל 300-600 דולר עלות פיתוח אני לא חושב שכדאי לי לשבור את הראש בכלל

אבל התוכנות שאני מכיר, גם עסקת limit או stop נהפכת למרקט ברגע שהשוק הגיע לטריגר
    ואיך זה יכול לדפוק אותי במחיר גם אם ומתבצע השינוי למרקט? הרי המחיר בשוק קיים על הלימיט שאני מריץ(הגיע לטריגר)
    אני מפספס משהו?

ציטוט פורסם במקור על ידי newbie צפה בהודעה
    ואיך זה יכול לדפוק אותי במחיר גם אם ומתבצע השינוי למרקט? הרי המחיר בשוק קיים על הלימיט שאני מריץ(הגיע לטריגר)
    אני מפספס משהו?
    כתבתי לעיל, במסחר בהודעות, הטריגר שלך לדוגמה הינו SL שהגיע שבריר שניה לפני הודעה דרמטית, ואז יצאה הודעה דרמטית. שהזיזה את השוק נניח 100 פיפס במכה לרעתך, המחיר שתקבל יהיה כמובן מרקט, דהיינו אחרי ההזזה של ה100 פיפס, ולא הSL המקורי.

דרך אגב MQL5 דומה מאד ל ++C.
    דעתי בלבד, תקנו אותי אם אני טועה.

הטבע האנושי הוא להילחם בשוק, על מנת להצליח בשוק יש להילחם בטבע האנושי.

אבי
    אתה בטוח לגביי מה שאתה אומר?
    אני אדאג לברר את זה כמובן לפניי אבל נשמע לי קצת מוזר, זאת יכולה להיות עילה לתביעה כנגד הברוקר...

למה אתה סבור שזה יכולה להיות עילה לתביעה, אשמח להבין.

מהסיבה שכשאני שולח פקודת לימיט אני מצפה שהפקודה תתבצע אך ורק במחיר ששלחתי ולא מעניין אותי מה התוכנה או הברוקר עושים כדי לבצע את העסקה, מבחינתי זה שקוף.לא יתכן שאני אקבל מחיר מרקט כשלא ייחלתי לו בכלל, אחרת זה באג

או שאני מפספס את כוונתך או שמשהו התבלבל לנו פה

נניח שאתה צודק, אבל בא נכנס לרגע לנעליים של הברוקר, ולצורך הדוגמה אתה הוא הברוקר, הרי אתה סך הכל אמצעי אתה הוא זה - כברוקר - סך הכל מתווך מלקוח ללקוח אחר דרך הבנק, האם בתור ברוקר היית חושב לרגע לקחת את ההפסד עליך או שהיית מגלגל את זה על הלקוח ? הרי ברור שהיית מגלגל על הלקוח, בתור ברוקר אתה אומר: "מה אני יכול לעשות שהשער זז בינתיים".

וגם אם נעזוב את זה כרגע, בתור לקוח אתה כן מעוניין להמתין לשער שרצית ? הרי הSL שלך היה במחיר X והשוק עכשיו זז 100 פיפס יותר גרוע מהSL הראשוני ?
    נערך לאחרונה על ידי אבי1, 01.08.2012 בשעה 01:29

וגם אם נעזוב את זה כרגע, בתור לקוח אתה כן מעוניין להמתין לשער שרצית ? הרי הSL שלך היה במחיר X והשוק עכשיו זז 100 פיפס יותר גרוע מהSL הראשוני ?
    אם כך החסרון שהצגת הפך פתאום ליתרון

לא קשור ליתרון או חסרון
    אם תשים לב בהודעה הראשונה שלך כתבת

אשמח לכל פרט מידע
    ובהודעה אחרת כתבת

הייתי שמח אם מישהו בעל רובוט מסחר או שיטת מסחר שעובדת על מרווחים קטנים כמו שאני מתכנן יאיר את עיניי בנקודות שפיספסתי
    לכן זוהי נקודה שצריכה להילקח בחשבון, כאחד שמתעתד לעבוד בקרקוף, שמקרה אחד כזה יוכל להרוס לך רווחים של 10-15 (ויותר) עסקאות מורווחות, כמובן שזה יכול לשחק לטובתך כמו שזה יכול לשחק לרעתך, אני מכיר קרקפן שהיה בעיסקת קירקוף לונג על GBPCHF בזמן ההתערבות של הבנק המרכזי של שוויץ וגרף כמה מאות פיפסים טובים בטעות, כמובן שבאותה מידה היה יכול להפסיד כמה מאות פיפסים טובים, אם הוא היה נמצא בשורט על אחד מצמדי הפראנק באותו זמן.

שלום חברים

עדכון: בשבועים האחרונים ישבתי וכתבתי בעצמי את האלגו והסתבר לי שהוא לא מתאים לקרקוף כלל(לפחות לא לפי הבדיקה לאחור).
    מאז ביצעתי הרבה שינויים וניסיתי להתאים את האלגו למסחר שעתי ולעבוד על רווחים גדולים יותר, פה התוצאות כבר יותר טובות אבל עדיין אני לא מרוצה כלל

רציתי לדעת האם בהרצה לאחור של שנתיים לבנות על מינימום של פקטור רווחיות גדול מ-2
    בהרצה של שנה לאחור על פקטור גדול מ-3 ועם רווח בממוצע של לפחות 1000 דולר(חודשי על כל לוט)
    זה לא לקפוץ מעבר לפופיק? בינתיים אני לא מצליח להשיג את זה אבל אני לא בטוח שזה בלתי אפשרי
    מה דעתכם על סטטיסטיקה כזאת והאם היא ריאלית?

היי newbei,

בקשר ל :
    QUOTE=newbie;89001]מהסיבה שכשאני שולח פקודת לימיט אני מצפה שהפקודה תתבצע אך ורק במחיר ששלחתי ולא מעניין אותי מה התוכנה או הברוקר עושים כדי לבצע את העסקה, מבחינתי זה שקוף.לא יתכן שאני אקבל מחיר מרקט כשלא ייחלתי לו בכלל, אחרת זה באג

או שאני מפספס את כוונתך או שמשהו התבלבל לנו פה[/QUOTE]

בסופו של יום, למרות היקפי המסחר הגבוהים, גם מסחר במט"ח תלוי בהיצע וביקוש, וכשציטוטי מחיר נעים בצורה חדה מאוד אף ברוקר לא יכול להבטיח ביצוע של פקודת סטופ לוס.
    לפיכך, אם תשים לב לתנאי המסחר שברוקרים מציעים, ברוקר "אמין" הוא ברוקר שלא מתחייב לממש פקודות לימיט, במיוחד סטופ לוסים. תבדוק ותגלה שרוב הברוקרים הגדולים היום (לסוחרי מטח פרטיים) מציינים זאת באופן מפורש.
    יתרה מכך, במידה וברוקר "מבטיח" מימוש של סטופ לוס, זה אומר שכדאי לך להתרחק מהברוקר כי הוא לוקח על עצמו סיכון שאסור לו לקחת( בנוסף לכך כשאתה מפסיד הוא מרוויח, כשאתה מרוויח הוא מפסיד, לכן בדרך כלל כשברוקר כזה מזהה סוחר מוצלח, הוא מתחיל לשבש לו את המסחר )

בקשר לשאלתך על אלגוריתם, אני כרגע עובד על סטארטאפ שמציע כלי שעוזר בדיוק למצבים כאלה (פחות לסקלפרים, יותר לעבודה מול גרף שעתי).
    כרגע הכלי הוא בפיתוח ולכן הוא עדיין לא יכול לעזור לך אולם אשמח אם אוכל להראות לך את הכלי ולקבל את חוות דעתך בתור משתמש.
    אם זה נשמע לך מעניין(או למישהו אחר) אתה מוזמן לכתוב לי

מקווה שעזרתי, לפחות בחלק של הסטופ לוס
    ravid.paldi@auto-trade.co.il

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות