x

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 20

נושא: פיתוח רובוט על היורו דולר בתוך יומי

פיתוח רובוט על היורו דולר בתוך יומי

שלום, פיתחתי אלגוריתם שעובד בתוך יומי על רווחי פיפסים מזערים ואני שוקל להפוך זאת לרובוט.
    האם מישהו פיתח בעצמו או באמצעות חברה מסויימת רובוט? מה העלויות? מה האמינות ברובוט?
    האם רווח ממוצע של כ-10 פיפס לעסקה לא ישרף לי בעמלות?

אשמח לכל פרט מידע

דבר ראשון תצטרך לעבוד עם ברוקר שמאפשר פתיחת עסקאות כאלה (יש ברוקרים שלא מאפשרים scalping).

עלויות ? שאלה טובה, זה תלוי כמה שורות קוד וזמן יצטרכו לשרוף על זה בשביל לבנות את זה, (זה כמו שתשאל כמה עולה לבנות בנין).

מה האמינות ברובוט ? רובוט מהיר פי כמה וכמה מבן אדם וכפי שאני מבין, מהירות היא מילת המפתח אצלך, לכן, ברור שרובוט יוכל לבצע לך את העבודה הרבה יותר מהיר מאשר שתעבוד ידני.

האם ישרף לך בעמלות ? והיה ונניח (לא נכנס לזה כרגע) שזה באמת רווחי, תוכל כל פעם להתאים את הרובוט בהתאם לעמלות, וכמובן תנסה למצוא ברוקר שלוקח עמלות זולות.

אזהרה
    שוק המט"ח הוא שוק ממונף, והמציאות מוכיחה שהרוב לא שורדים את זה, וחווים הפסדים רציניים עד כדי אובדן כל הכסף.
    איך ארז אומר "קח סיכונים בהיגיון"

הענין שמכשיל את מירב הסוחרים בשוק ההון הוא ניהול מסחר שגוי,
    חשוב על כך!!!
    .Remember, money management can keep you alive
    דעתי בלבד, תקנו אותי אם אני טועה.

הטבע האנושי הוא להילחם בשוק, על מנת להצליח בשוק יש להילחם בטבע האנושי.

היי.
    יכול לתרום מנסיוני כי כבר שלוש שנים אני עובד על אלגוריתמים של שחקן. הפיתוח של רובוט כלומר העלויות שלו זה פקטור של מה אתה רוצה שהוא יעשה. בתחילת הדרך בדקנו הרבה רובוטים קיימים והמסקנה היא מאוד פשוטה – אם זה קיים וזה לא יעודי זה לא עובד. יש בישראל לפחות 3 חברות שבדקתי באופן אישי שמה שהם נותנים זה מעין שלד של רובוט אבל זה לא באמת עובד. אין רובוט בעשרת אלפים שקל כי פשוט זה לא רציני וזמן תיכנות הוא כמה חודשים.מעבר לזה מה שאני בדקתי אלו מערכות איטיות ובשביל מסחר אמיתי אתה חייב לעבוד ב C + קו נלן מה שמייקר את העלויות.אם תרצה עוד פרטים שלח לי בפרטי ונראה אם אני יכול להפנות אותך למתכנתים בתחום.

אהלן חברים תודה על התגובות
    קודם כל אם לא ציינתי אז המסחר במט"ח הוא בחו"ל ולא פה בארץ
    בדקתי אצל X מספר דברים
    הם כן מאפשרים קירקוף וגם מבצעים פיתוחים של מערכות רובוטיות כאשר המחירים נשמעים לי זולים מידי
    300 דולר למערכת פשוטה ו-600 דולר למערכת מורכבת(כמה אמינה ומבצעת אחד לאחד את האלגו אני לא יודע..)

האם ישרף לך בעמלות ? והיה ונניח (לא נכנס לזה כרגע) שזה באמת רווחי, תוכל כל פעם להתאים את הרובוט בהתאם לעמלות, וכמובן תנסה למצוא ברוקר שלוקח עמלות זולות.
    לא אוכל להתאים זאת לעמלות מאחר והרווח פר עסקה הוא פרמטר הסתברותי וכל ניסיון להעלות את הרווח יוריד לי את ההסתברות ובעצם יהפוף את האלגו ללא אמין דיו
    הברוקר הכי זול שמצאתי זה X, מישהו מכיר משהו אחר?

אגב אני מעולם התוכנה ויש לי ניסיון של שנים בתחום, אבל לא בא לי ללמוד סביבת פיתוח חדשה וממש אין לי זמן או חשק לפתח בעצמי

מעבר לזה מה שאני בדקתי אלו מערכות איטיות ובשביל מסחר אמיתי אתה חייב לעבוד ב C + קו נלן
    מאחר ומדובר על מסחר בחו"ל, אני לא חושב שנלן יעזור לי פה, אני טועה?
    נערך לאחרונה על ידי אבי1, 31.07.2012 בשעה 13:41

הוא אשר דיברתי, תצטרך לבדוק עצמאית עמלות ועלויות, ומאחר ונוהלי האתר לא מאפשרים דיון כזה לא נוכל לעשות את זה כאן. (זאת גם הסיבה שערכתי את הודעתך, ועם הכותב הסליחה)

אם מדובר ברווח של 10 פיפס שאתה מתעתד לקחת, רוב החברות לוקחות פיפסים בודדים על מסחר בצמד המרכזי - יורו דולר - אני לא סבור (ואולי אני טועה, מאחר ולא בדקתי את האלגוריתם שלך), שהתאמת הרובוט לרווח של 9 או 8 פיפס אמור לפגוע כל כך בריוחיות הרובוט, (שוב במידה ונניח שהאלגוריתם שלך עובדת).

קו נלן ? יכול לעזור במידה מסויימת, אבל כמו שכתבת מדובר במסחר בין מדינות, וללא קשר עם איזה חברה אתה מתעתד לעבוד.
    לדוגמא: אתה רוצה לקנות עכשיו 10K יורו דולר, אתה משדר הוראה לברוקר שלך לקנות במחיר מרקט, הברוקר שלך שעובד עם כמה בנקים גדולים, כשהוא מקבל את ההוראה הוא בודק בין הבנקים שהוא עובד איתם, מי יכול למכור לך, הברוקר מקבל תשובה מבנק X, הברוקר מעביר הוראת קניה, ומעביר לך את ההוראה, (כמובן שמדובר בשברירי שניות, ורוב הזמן זה לא מורגש, אבל בכל זאת יהיה זמנים שזה יכול להיות מורגש ובהרבה - ביחס ל10 פיפס - לדוגמה בזמן יציאת נתונים) אז....

רציתי להעלות נקודה נוספת שאתה צריך לקחת בחשבון (שיכול להיות שאתה לא מודע לזה), - במידה ותחליט להתקדם עם האלגו שלך - שלרוב פקודת קניה/מכירה, מתבצעת במחיר מרקט - לכן, אתה צריך לקחת בחשבון שאם שלחת הוראת קניה במחיר 1.22861, והיה, והשוק ביצע מהלך דרמטי של 100 פיפס בין שעת השידור של הבקשה (1.22861) ועד זמן חזרת הקניה אליך (1.23857), כנ"ל, כשאתה סוגר את העיסקה, וזה יכול לגרום לך לשיבוש נוראי בחישוב הסתברויות הרווח באלגו שלך.

ולסיום, הייתי מציע לך, שתבדוק את האלגו שלך לפחות שנתיים לאחור ברמת הפיפס, וקדימה לפחות חצי שנה, לפני שאתה יוצא עם זה על הכביש . (וגם זה לא יכול להבטיח לך שזה יעבוד במציאות - the past performance doesn't guarantee future results).

איך ארז אומר "קח סיכונים בהיגיון"

אהלן אבי
    לא ידעתי שאסור לדבר על עמלות וחברות שעוסקות בזה, בפרטי אפשרי?

שלרוב פקודת קניה/מכירה, מתבצעת במחיר מרקט
    לא יקרה אצלי, הכל יעבור דרך LIMIT ומצידי לפספס עסקה ולא להשרף כפי שאתה מתאר

ולסיום, הייתי מציע לך, שתבדוק את האלגו שלך לפחות שנתיים לאחור ברמת הפיפס
    אל דאגה והיה ואני אפתח את הרובוט הזה(לבד או באמצעות מקור אחר) אני מתעד לעשות לו הרצה של לפחות עשור אחורה ועוד הרצה על יבש של לפחות חודש חודשיים בתקופה הנוכחית לפני שאני אשקיע כסף למסחר.

הייתי שמח אם מישהו בעל רובוט מסחר או שיטת מסחר שעובדת על מרווחים קטנים כמו שאני מתכנן יאיר את עיניי בנקודות שפיספסתי

אני לא יודע עם איזה תוכנה למסחר אתה מתעתד לעבוד, אבל התוכנות שאני מכיר, גם עסקת limit או stop נהפכת למרקט ברגע שהשוק הגיע לטריגר, כמו כן עיסקה שנסגרת ב SL או ב TP נהפכת כמרקט ברגע שמגיע לטריגר (למעט אצל עושי שוק, שזה זה כבר סיפור אחר).

אני לא מכיר את מה שתיארת הרגע
    התוכנה MT4 או MT5

אז פשוט תנסה להסתכל על שפת MQL - היא אמורה להיות די פשוטה וברורה.
    ויש גם לא מעט דוגמאות

ציטוט פורסם במקור על ידי אבי1 צפה בהודעה
    אני לא יודע עם איזה תוכנה למסחר אתה מתעתד לעבוד, אבל התוכנות שאני מכיר, גם עסקת limit או stop נהפכת למרקט ברגע שהשוק הגיע לטריגר, כמו כן עיסקה שנסגרת ב SL או ב TP נהפכת כמרקט ברגע שמגיע לטריגר (למעט אצל עושי שוק, שזה זה כבר סיפור אחר).
    אז כן, כל זה כולל את MT4 וMT5

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות