x

מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 10

נושא: בוקר טוב= אוזי פרנק שורט

בוקר טוב= אוזי פרנק שורט

כניסהעכשיו--09930 סטופ 10065-יעד 09513 בהצלחה12-07-09_22-45-36_AUDCHF.jpg
    אין לראות בנאמר משום המלצה לרכישה או למכירה של ני"ע או תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים,,,

כניסה יותר נוחה לשורט כרגע 1000---בהצלחה יעד 09515
    אין לראות בנאמר משום המלצה לרכישה או למכירה של ני"ע או תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים,,,

כמה נקודות למחשבה

1) מדובר בנסיון תפיסת שיא שלא היה כבר מאמצע מאי 2011
    2) כל צמדי הפראנק לא מראים מזה עידן ועידנים שמעונינים לצאת לתיקון
    3) מדובר במשקה יקר קצת לשורט, בהתחשב ב-SWAP בצמד הזה, שהוא מהיקרים.

איך ארז אומר "קחו סיכונים בהגיון".
    דעתי בלבד, תקנו אותי אם אני טועה.

הטבע האנושי הוא להילחם בשוק, על מנת להצליח בשוק יש להילחם בטבע האנושי.

אין כאן נסיון תפיסת שיאי -הגיע ליעדיפיבו - ויש טריד - שמים טריד סטופ -ו ויאלה להמשך החיים-אם מתחיל עכשיו גל 3 של c- אז אין כלום אצל כולם---זאת אומרת תיקון עולה מורחב אחרון ויורדים חזק בסחורות ------מדדים מניות ---וזה קרוב ביותר ---

ואם כבר זה עידן עידנים----אז הגיע הזמן לתיקון-כי טיים פראם למדתי ממך או מיואל כבר לא זוכר

יומי-- מגהפון---- יעד ראשון 0977 בשבירה12-07-11_12-38-23_AUDCHF.jpg
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות
    נערך לאחרונה על ידי bpy, 11.07.2012 בשעה 12:46

ציטוט פורסם במקור על ידי bpy צפה בהודעה
    אין כאן נסיון תפיסת שיאי -הגיע ליעדיפיבו - ויש טריד - שמים טריד סטופ -ו ויאלה להמשך החיים
    הגעה למס' פיבונצ'י כזה או אחר לא מחייב עצירה, יכול להיות שאם מס' 1.618 לא מכובד והולכים ל 2.1618 ואולי גם 4.236, ולכן כל עוד לא שראינו סימנים לכיבוד רמה מסויימת, זה בדיוק נקרא נסיון תפיסת שיא

ציטוט פורסם במקור על ידי bpy צפה בהודעה
    ואם כבר זה עידן עידנים----אז הגיע הזמן לתיקון-כי טיים פראם למדתי ממך או מיואל כבר לא זוכר
    TF ??? לא ממני !!!

בניתוח טכני אין מושג TF, זה מושג חדש שניסו "לדחוף" לניתוח טכני, פיבו על TF, וזה לא הוכח שזה עובד, או ניסיון לעבוד עם גאן, וגם זה לא הוכיח את עצמו יותר מידי או אסטרולוגיה בשוק ההון, שגם זה מבוסס בעיקרון על זמן, וגם לא הוכח שזה עובד

הצלחה
    נערך לאחרונה על ידי אבי1, 11.07.2012 בשעה 12:00

423%

מה קרה לשרשור הזה התהפך-ההודעות התחתונות עליונות ---התגובות כאילו מכניסים הודעה חדשה---מוזר

ציטוט פורסם במקור על ידי אבי1 צפה בהודעה
    הגעה למס' פיבונצ'י כזה או אחר לא מחייב עצירה, יכול להיות שאם מס' 1.618 לא מכובד והולכים ל 2.1618 ואולי גם 4.236, ולכן כל עוד לא שראינו סימנים לכיבוד רמה מסויימת, זה בדיוק נקרא נסיון תפיסת שיא

TF ??? לא ממני !!!

בניתוח טכני אין מושג TF, זה מושג חדש שניסו "לדחוף" לניתוח טכני, פיבו על TF, וזה לא הוכח שזה עובד, או ניסיון לעבוד עם גאן, וגם זה לא הוכיח את עצמו יותר מידי או אסטרולוגיה בשוק ההון, שגם זה מבוסס בעיקרון על זמן, וגם לא הוכח שזה עובד

הצלחה
    אבי אני מיעד את עצמי למנתח טכני ממעלה ראשונה -מי שמכיר אותי יודע שאין אצלי יאוש---כמו כן בתור מנתח אני זוכר הרבה דברים שנאמרים לי-ומי אמר ולאו לשייך אותם וובלינק הבא אתה תראה את הסגנון שלך "חבל"--ווכאלה של חוסר אמונה ושיתוף,,,התרגלתי שאנשים מסוגך מתקדמים במקומות עבודה---כאן זה לא ילך לך--כאן הסוחר מול הגרף עצמאית להחליט ו--אז tf---קיבלתי ממך-ושיהה לך בהצלחה בכחול-כי מנהל אתה לא--אין אישי בתוך החדר הזה כולם למען כולם להצלחת הטריד --ואת השרשור ההוא עשיתי בתחתית של הזהב 1320 לערך--
    בהצלחה עם כוונה ואמונה שלמה--http://www.s-maof.com/Forum/threads/10709-זהב-הסתברות

http://chart.ly/atm3ruhאבי1.jpg
    נערך לאחרונה על ידי bpy, 11.07.2012 בשעה 13:31

אני מתנצל, חשבתי שכוונתך בTF היא לזהות היפוך על פי זמנים שמיועדים להיפוך (אם תשים לב לדוגמאות שהבאתי גאן ופיבו TF) ובחזרה לTF שהתכוונת, אם תועיל בטובך להביא לנו גרף עם הTF, בו אתה רואה איתות לשורט בצמד הנל, אשמח מאד

אולי, אולי עכשיו הייתי שוקל לקחת שורט על הצמד הזה, עקב סטיות שליליות שהחלו להיערם בגרף 4H וב 8H (עדיין אין רמז לכך ביומי), וגם זה בזהירות יתר, עקב ה rollover היקר שקיים בצמד הזה.

גרף 4H
    AUDCHF_H4_12.17GMT.jpg
    http://www.screencast.com/t/59QPbX0ya6

גרף 8H
    AUDCHF__12.17GMT.jpg
    http://www.screencast.com/t/QDI7Q6zbk

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות