x

מציג תוצאות 1 עד 6 מתוך 6

נושא: דירה להשקעה

דירה להשקעה

לירן שלום
    יש ברשותי כ 350K נזילים,ברצוני לדעת האם להשקיע זאת בדירה להשקעה?היות ויש בזמן האחרון מעין עדר שרץ לכיוון הזה האם זה חכם?והאם חיפה זה באמת מקום שבו אני אקבל תשואה גבוהה על ההשקעה?
    תודה!

Re: דירה להשקעה

עדר רץ מכיוון שאין השקעה אלטרניבית.ריבית אפסית, בורסה-אנשים עדיין זוכרים איך לפני שנה הפסידו עשרות אחוזים...אז קונים דירה....

היי !

כל העובדות שהצגת כגון ריבית אפסית ואי וודאות בשוק ההון נכונות וכמדומני אכן הדבר מושך להשקעות נדל"ן אך קטונתי מלייעץ לאן להפנות את כיוון ההשקעה ואת טיבה מול שוק ההון.

השקעה בנדל"ן באיזור חיפה או "פריפריות" אחרות מניבה תשואה גבוהה יותר על הנכס מהשקעה באיזור המרכז , אך כמובן מגלמת סיכון מעט גבוה יותר.

ישנם פרמטרים רבים לבחינת כדאיות העסקה והעלתי יותר מפוסט אחד בנושא , אשר אני מזמינך לקרוא בין כתבות הפורום.

הסך שפנוי להשקעה מצידך ( 350) הינו עניין מאד להשקעה באיזור חיפה ( מעריך כמעל 50%) ואם השאר ממונף והינך מחפש נכס באאיזור בו ישנה דרישה לשכירויות ( אזור הטכניון למשל), ניתן אכן להשיג תשואה נאה על הנכס , למרות שמחירי הנכסים בתקופה האחרונה עלו לא מעט.

המון בהצלחה ,

לירן מורנו, עו"ד
    המידע המוצג בפורום הנ"ל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו ואינו מהווה המלצה לנקיטת הליכים או להימנעות מהם. כל המסתמך על המידע בכל דרך שהיא עושה זאת על אחריותו בלבד ומסיר מעורך הדין וממנהלי האתר כל אחריות.

היי

הייתי מציעה לך כדלקמן

רכישת דירה בפריפריות , חיפה, אשקלון- השקעה 200K תצליח למצוא
    אם תחפש ממש ממש טוב-תשואה 1500 -2000 שח בערך

רכישת מס. למונית 155K-תשואה -1300-1200 בערך-משהו שניתן למו"מ
    סה"כ3000 שח תשואה, פחות או יותר.

השקעה של 355K-השקעה-תעשה חשבון כמה אחוזים תשואה יש לך מזה.

המקום בו התשואה היא הגבוהה ביותר בארץ הוא באר שבע בשכונות הקרובות לאוניברסיטה , שכונות ג' ד'. שם אתה יכול להשיג היום תשואה של 8%. כמו כן מחירי הדירות שם נמוכים ובסכום שציינת אתה יכול להשיג דירות 3-4 חדרים. אל תתפתה לקחת משכנתא כי עליך לזכור שתמיד יש סיכון שבתקופה מסוימת לא יהיה שוכר. בהצלחה.

תודה לכל המגיבים!
    אני חושב שאני יחפש באמת באיזור חיפה קרוב למוסדות לימוד

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות