שלום,

מזמן לא כתבתי קצת על החברה המוערכת בעיני.
לא אני לא עם השורטיסטים עליה לא אני
.
אנליסטים: "קנו אפל - המניה תזנק ב-93% תוך שנה"

אנליסטים ל-CNBC: אפל תהיה שווה יותר מטריליון דולר "תוך שנתיים" - והמניה תחצה הרף של 1,000 דולר בתוך שנתיים,על רקע ההשקה העתידית של האייפון 5 והטלוויזיה של אפל לפני חג המולד הקרוב, ובעוד החברה נמצאת במגעים להרחבת יכולות הפצת מוצרי בסין - כך מעריכים היום (ג') אנליסטים בריאיונות ל-CNBC. "אני לא יכול להיות שורי יותר על אפל כרגע", אמר בריאן וייט, אנליסט ב-Topeka Capital Markets. "כשאני מסתכל קדימה לתקופת הסתיו, אנו מצפים לאייפון 5 בספטמבר, ואני סבור שגם נראה השקה של מיני-אייפד באותו הזמן".

"בנוסף, יש את הטלוויזיה של אפל (Apple TV) אשר צפויה להיות מושקת בחודשים הקרובים... אני נלהב במיוחד על מניית אפל", סיכם וייט, שהעניק בעבר למניית אפל מחיר יעד של 1,001 דולר - העלה את מחיר היעד של החברה ל-1,111 דולר. וייט סבור שאפל תעשה את הזינוק המדובר בתוך לא פחות מ-12 חודשים.

ברקע, ננעל אתמול המסחר במניות אפל בירידות של כ-2% לאחר סיום כנס המפתחים שלה, בו הציגה את השדרוג הבא שלה למערכת לאייפון ולאייפד - iOS בגרסה 6. מערכת ההפעלה מציעה לא פחות מ-200 פיצ'רים חדשים. iOS 6 תגיע כבר בסתיו כעדכון חינם לבעלי אייפון החל מגרסה 3GS ובאייפדים מגרסה 2.

גם סקוט סות'רלנד מ-Wedbush Securities מסכים שמניית אפל נמצאת במומנטום חיובי, ומאמין כי ענקית הטכנולוגיה עשויה להיות שווה יותר מטריליון דולר בתוך שנתיים - תוך שהוא מעניק לה מחיר יעד של מעל 1,000 דולר. "אני חושב שהמניה תסיים את השנה בעוצמה", אמר. "אפל נסחרת במכפילים נמוכים".

נציין כי מניית החברה עלתה בכ-39% מתחילת 2012.

בהצלחה לי.....ולמושקעים......חברה משקיעה ויורדת לפרטים. תוכנה, חומרה וגם צורה (אסטטיקה במיטבה אני מחכה ל- 5 או רוכשת את אחרון ה IPAD
נראה.......

המשך יום נעים