x

עמוד 4 מתוך 15 ראשוןראשון ... 2345614 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 31 עד 40 מתוך 147

נושא: נפט -טכני פונדמנטלי

ציטוט פורסם במקור על ידי bpy צפה בהודעה
    קובץ מצורף 535לונג ל83 וחצי
    לונג על שום מה ? מה שאני מצליח לראות בגרף המצורף שיש משולש (בא נאמר) שנשברה כלפי מטה אחרי פריצת שוא
    בשים לב לנר האגרסיבי לכוון מטה אני לא מצליח להבין בגרף המצורף שלך למה לונג ? גם המתנד המצורף לגרף (נדמה לי שזה סטוקסטיק (אני פשוט לא מצליח לקרוא)) גם מראה על מומנטום חזק לכוון מטה, או שאולי מדובר בטעות כתיב וכוונתך היתה לשורט ?

אם יש באפשרותך להסביר

תודה מראש
    דעתי בלבד, תקנו אותי אם אני טועה.

הטבע האנושי הוא להילחם בשוק, על מנת להצליח בשוק יש להילחם בטבע האנושי.

יעדים הבאים לטעמי -91 חובה -------110 אפשרי---ולאחר מכן מחיר 44 דולר לחבית --הסטופ נמצאה בנמוך - זהו - - אני מ86 מחכה לרגל הזו - וכתוב בשרשור מהנמוך של 74 אני בשורט כל עוד מעל אני בשורטים כנגד מגמה כי הראשית בנפט בשלושים שנה האחרונות היא דשדוש-אני מקווה שאתה יודע -שלפני שהמחיר עלה מאזור 30 דולר לחבית -
    (יחסו את זה למופז-עאלק)לאזור 147- מה היה הגל העולה לפני ? והוא עלה הרבה---שממנו בכלל נגזרת תבנית הפיבו ---
    אין לראות בנאמר משום המלצה לרכישה או למכירה של ני"ע או תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים,,,

אין לראות בנאמר משום המלצה לרכישה או למכירה של ני"ע או תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים,,,

איזה נר 10% עליה בנר אחד12-06-29_21-33-49_Crude Oil.jpg

שלום נפט

נחישות ראויה לציון, אף על פי כן ולמרות הכל.

ברכות על הרווחים
    ארז
    ​הטבע האנושי הוא להילחם בשוק, על מנת להצליח בשוק יש להילחם בטבע האנושי.

בוקר טוב--כשלתי מנטלית-נגררתי להוכחה של הטריד במחיר שלעיוורון חלקי והתחלתי לחפש תבניות להוכחה-כגון המשולשים-לא מבין אך יואל מצליח לעשות זאת שוב ושוב---אבל ביום שישי מהבוקר לא התקרבתי למחשב---כל היום עבדתי פיזית ומדי פעם חשבתי על הטריד (המפתיע)-
    לקראת ערב ראיתי את הנר המדהים הזה - וחשבתי רק על הכבוד שהטריד הזה הופיע באתר שחקן(ואצלי בפייס) וכן ה10 % האלה הם ציון 10 לשחקן מעוף המוערך-שאיפו שהוא שם נתן בי את הכח להסתכל קצת יותר רחוק -לחפש במחשכים את התשובה -וגם לך ידידי היה חלק גדול-ארז שמחפש תחתיות ושיאים---"תשאל את ארז ",---היה נזרק תמיד בצאט--דברים אלה הוטמעו בי אט אט ---
    ועכשיו לענין- מי כמוך מכיר את הגז שלא נתן גז בתעודה ---אז לפני שנה פלוס -הגז ביצע החלפת ידיים חלשות כמו שראינו בנפט ביום חמישי -ממחיר 3.2ועד למחיר 4.9 ומשם ירד עד 1.9 -ולי נראה שהנפט מתחיל את אותו תהליך של התעצמות ולאחריו נפילה חופשית בואכה 40 דולארת החבית ---התשתית הונחה וגם הנחת העבודה--עכשיו ניתן לזמן לשחק- בהצלחה ושבת שלום

יפה מאד!
    ברכות לזוכים.
    שבוע מצוין.
    נערך לאחרונה על ידי אבי121, 30.06.2012 בשעה 23:15 סיבה: תיקון שגיאה

תודה--טריד מעולה -גרף יומי ----12-07-02_00-27-52_Crude Oil.jpg התנגדויות

בהצלחה

http://chart.ly/k7gays7

עסקת שורט תוך יומי --כניסה 84.5 סטופ מעל העליון ב85---יעדים82---80.3 בהצלחה----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    גרף שעתי - התבנית תתאים לבחינת הפריצה של ממוצע 200(כחול)--ותיקון יורד-http://chart.ly/c87myje
    העסקה נכנסה בטיל ונתנה דולר פלוס למטה -הכניסה לא היתה מדויקת -ולא מן הנמנע שנחזור לגבוהה יותר-
    אך אם המחיר ירד מתחת ל82 -התבנית התקבעה והעליון יהיה 84.36 ויעד תבנית 80.6
    נערך לאחרונה על ידי bpy, 02.07.2012 בשעה 18:58

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות