x

עמוד 14 מתוך 15 ראשוןראשון ... 412131415 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 131 עד 140 מתוך 147

נושא: נפט -טכני פונדמנטלי

שפל של 21 שנים - מחיר הנפט צולל אל מתחת ל-15 דולר לחבית!!!

תנועת הנפט

המסחר אמש התאפיין בירידה מהותית לשערי שפל.מדד הקרוד אויל ירד ב-18% לשער 20.43 נק' במגמה דובית מהותית כשפעם אחר פעם השערים נתמכים בשער תמיכה של 19 נק'. המגמה היומית דובית מהירידה מתחת ל-50 נק'. במידה שיחול שינוי בתנועה, השערים ישאפו לשער 47 נק'.
    קובץ מצורף 11233
    גם ברמה השבועית שינוי יגרום לשער לעלות לרמת ה-35 נק'
    בתעודת הסל USO הירידה מרמת השערים הדימיונית של שנת 2008 של 112 דולר התעודת במגמה דובית לשער 3.75 דולר בשאיפה להתאפס.
    קובץ מצורף 11234
    לפי הגרף מהלך הלונג עשוי לסיים מהלכו למהלך שורטי נוסף. גם מתנד ה-FORCE מראה יציאה מהותית של הון מהתעודה.
    ======================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

הדרמה בשוק הסחורות מתחדשת - הנפט צונח בקרוב ל-30%
    לאחר מספר ימים של תיקון, נראה כי הלחץ בשוק הסחורות חוזר היום. מחיר החוזה על הנפט מסוג WTI לחודש יוני יורד בקרוב ל-30% ונסחר ברמה של כ-12 דולר לחבית בלבד. במקביל, החוזה על הנפט מסוג ברנט יורד ב-8% לרמה של כ-20 דולרים לחבית.
    ברקע למהלך, נראה כי שוב שני גורמים עיקריים לוחצים כעת על מחיר הסחורה. הגורם הראשון הוא המסחר בתעודות הסל על הסחורה, כאשר גלי ההדף מהאירועים בשבוע שעבר ממשיכים להגיע. הבוקר הודיע הבנק הגדול בסין - Industrial & Commercial Bank of China, כי הוא משהה את כל פתיחת הפוזיציות החדשות במכשירים העוקבים אחר הנפט.

הסיבה להודעה של הבנק היא כי לנוכח הקריסה הגדולה שהתרחשה בפקיעת החוזים האחרונים בשבוע שעבר, מכשירים אלו עשויים לגרור הפסדי ענק למשקיעים ולמנפיקי התעודה בגלל הצורך לגלל את החוזים. חשוב להדגיש שוב כי השקעה בעת הנוכחית במכשירים דומים בוול סטריט מסוכנת במיוחד, וקרוב לוודאי שתגרום להפסד כואב למשקיעים. תעודת הסל USO לדוגמה, שינתה במהלך השבוע האחרון מספר פעמים את הנוסחה לחישוב ערכה. בעקבות כך, אין כל כך מתאם בין התנהגות התעודות למחיר הסחורה.

מקור - ביזפורטל

הנפט במהלך עליה מתמשך, האם עדיין כדאי להכנס או שצפוי תיקון טכני?

אחרי העליה, האם צפוי תיקון?

זה אומר שהנפט צפוי להתרסק לגמרי?

העולם מוצף בנפט, אך ארגון אופ"ק פלוס מתכנן להזרים תוך שמונה שבועות עוד חביות לשוק הרווי. עבור רבים בשוק הנפט, זהו מהלך שגוי, ויותר ויותר גורמים בתוך קואליציית אופ"ק פלוס תוהים אם הקבוצה צריכה לשקול מחדש את הצעד הזה. "אנחנו לא צריכים עוד נפט", אמר מרקו דוננד, מייסד-שותף של מרקוריה אנרג'י, אחת מחברות המסחר בסחורות הגדולות בעולם.

ארגון אופ"ק פלוס קיצץ בייצור הנפט במאי לאחר שמגפת הקורונה הובילה לירידה חדה בביקוש לאנרגיה. קבוצת יצרניות הנפט הודיעה במקביל על תוכנית אגרסיבית בת שלושה שלבים. השלב הראשון: העמקת קיצוץ תפוקת הנפט - המדינות, הכוללות את סעודיה ורוסיה, הפחיתו את ייצור הנפט היומי ב-10 מיליון חביות. השלב השני כלל הקלה בקיצוצים - צמצום הקיצוץ ל-8 מיליון חביות ליום. השלב השלישי, שצפוי להתחיל בינואר, כולל צמצום נוסף של הקיצוץ ל-6 מיליון חביות ביום.

מצאתי ב דמרקר

הנפט -Light Crude Oil

שער : 40.77 דולר

המגמה הראשית שבועית דובית מסוף 2018. להבנתי רק מעל שער 49 דולר יש סיכוי להתהפכות המגמה לשוריות. הגרףנע מתחת לממוצעים נעים 200 ו-250 (דובי) קיים ניסיון לסיים תנועת שורט ארוכה לקראת תנודה ותנועת לונג בגרף.
    oil.png

======================

הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על
    אחריותו בלבד
    . אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

הנפט -Light Crude Oil

שער : 91 דולר

אחרי שנגע מחיר הנוזל השחור ב-100 דולר שב שערו למחירו הנוכחי. נראה שתנועת הגרף בתוך התעלה מכוונת לשער 118 דולר ברמה היומית ועד שער של 160 דולר ברמות הארוכות.

=====================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על
    אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות

הנפט -Light Crude Oil

שער : 108 דולר

התנועה החדה צפונה הפכה את המגמה השורית משמעותית עם הנגיעה ברמות השיא באיזור ה-130 דולר. תנועת השורט היומית עוד עלולה לכוון את מחיר הסחורה הזו לרמות מחיר של כ-80 דולר. בעוד שהמגמה הראשית מכוונת לשערי מטרה סביב ה-250 דולר.

====================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

הנפט -Light Crude Oil

שער : 107.81 דולר

בגרף היומי על פני חמישה חודשים נראית היטב באמצעות המתנדים (מסומן במעגל) תחילתה של תנועת לונג במגמה שורית ובכיוון 135 דולר.

===============

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות