x

מציג תוצאות 1 עד 9 מתוך 9

נושא: סקירה ליום שני יום החוזים 07.05.2012

סקירה ליום שני יום החוזים 07.05.2012

סקירה ליום שני הנקרא יום החוזים 07.05.2012.
    בוקר טוב לכל החברים בריאות ופרנסה טובה אמן.
    1. אתמול פתח המעוף בגאפ עד 1151 והמשך היום ירד ל – 1145.56
    נמוך יומי וסגר 1147.07 , לא ניתן היה להוציא איתות בכלל , אז מי שהצליח לו אתמול , ישב עם סחורה מקודם , לבריאות לכולם.
    2. ארביטראג' לא נסגר ועדיין 0.36% שלילי , חוזים מ 01.00 בלילה מסתובבים באותו מקום , כאשר שומרים על רמות תמיכה היסטוריות
    3. חוזה S&P תמיכה 1347/1350 כרגע נסחר ב1349.45.
    4. דאו 12652 תמיכה נסחר כרגע 12843.
    5. חוזה נסדק 100 תמיכה6574 נסחר 2601 .
    6. יורו/דולר 1.3000 נסחר כרגע 1.2980.
    7. דקס תמיכה 6508 נסחר כרגע 6558 .
    8. מעוף שלנו : נעצר אתמול בתמיכה רצינית 1145.56,
    הרמות הבאות 1142.38 ,1136 רצינית ביותר , זו הייתה התנגדות חזקה לארוך זמן וכשפרצנו אותה עברנו למגמת לונג {3 חודשים החזיקה.
    9. יחס מסחר P/C 0.91 קולים נסחרו 9% יותר {אני מקווה שהפעם , לא יהפוך לי את האותיות} כל יום אני רושם נכון ובעריכה מתהפך.
    יחס כתיבות 1.04 P/C כתבו 4% פוטים יותר , הכתבנים משבוע שעבר הכינו עצמם לירידות , הקולים היו יקרים , וכבר מס' ימים אני עוקב שמוסיפים פוטים { הכנה לעליות}
    10. כמו שציינתי תנועה שבועית במעוף היא 20 נק' ממוצע ,
    תנועה חודשים 50/60 נק' {ללא מצב קיצון}.
    11. אתמול גמענו בהליכה מהבסיס 1167.67 עד 1145.56 = 22נק' רצוף , אני מתלבט , בכיוון המסחר !!!!!!
    12. אני מתאר לעצמי ש FV של שחקן יראה 1.3% או 1.5% שלילי
    13. אצל ג'קי בר כבר מראה 1134 , ההשערה שלי , נפתח שוב בגאפ למטה אבל לא יותר מ – 1% , ומכאן יבוא תיקון למעלה.
    14. אני מעריך 1141/1140 לכוון מטה , ותיקון למעלה , כי העניין של החוזים הוא נזיל , וזה בשליטה שלנו המסחר כאן , לעומת ארביטראג' שחייב להיסגר פשוט פעולה מתמטית.
    15. אני מוכן לתרום רמז : אם קול 1150לא שובר 1220
    ופוט 1150 לא סוגר ב -2200 , מותר לו לעלות עד 2180 , אבל

לסגור מתחת 2000 רחוק , או תוך כדי מסחר , אנו יוצאים לתיקון לונג {לגזור ולשמור }שוב אני חוזר : פוט 1150 מותר להיסחר עד 2180/2240 אבל מכאן מיד צריך להתחיל תיקון לונג , אם פוט 1150
    סוגר ב 2200 המחיר הבא 3800/3600 למחרת.
    אל תסחרו זאת כי זה רמזים של פינוקיו.
    16. הנר של המעוף יושב בדיוק על ממוצע 200 בשבועי .
    17. מחיר 3 אוכפים = 10416 אתמול היו שווים = 9100
    18. בכתיבות רואים התחלת התכנסות לאמצע , עדיין רמת 1150 היא הרווחית ביותר כרגע טווח מוגן של השחקנים
    מ – 1117 עד 1199 , ושוב 1150 נשארה הכי רווחית
    19. הכתבנים התחילו לעבות כתיבות , וככל שהסטייה תעלה,
    כך נראה ריבוי כתיבות , הפרמיה מתנפחת.
    20. גם המשך ירידה תשרת את הכתבנים , להגדיל את הפרמיה , להעלות את הסטייה , אני אישית לא מאמין ב 1136 אלה עד 1140 .
    21. אסתכן בסקירה שלי ואומר שיש סיכוי סביר לראות גם ירוק היום , יעברו את 1153 , הכנה לחזור לכוון ה 1170 +, אך זה לא מטרתם לפקיעה , זו נדנדה שמשרתת את המשחטה חחחחחח.
    22. ימים כאלה זה לחם לכתבנים , שווק פוטים יקרים , וחתוך להם את הראש , ולכן אל תתפסו לכוון , ותמיד תהיו עם מחשבה שמסדרים אותנו .
    23. רשמתי כול מה שאני יודע , במפורש אומר לא יודע הכול , ואל תסחרו אותי בעניים עצומות .....
    תודה לכולם על ההקשבה , על הסבלנות לקרוא את כל המספרים ,
    ואם זה עזר לפחות לאחד החברים , אז אני מאושר
    היום אהיה בנסיעה , כשאגיע אתחבר , אהיה בלי כל המכשירים , ולכן לא אוכל לענות על הכול , בהצלחה לכולם .
    היום זה היום של "המלך שלי" הנכד
    אמסלם שמעון גולד סיגנל

שמעו תודה, בריאות, הנאה מהמשפחה
    לדעתי אין סיבה להמשך ירידות ומהפך יבוא
    אנו על נקודות תמיכה רבות
    אם ישברו אזי הירידות יהיו לאורך זמן ויהיה שינוי מגמה

נסיעה טובה שמעון תודה ושוב תודה

שמעון אני תמיד קורא אותך ןלא מגיב
    הפעם החלטתי לומר תודה בשם אלו שקוראים כמוני ולא מגיבים
    שים לב למיספר הצפיות אז 165 תודות
    ותהנה מהנכדים

צריך הרבה אומץ ביום כזה לכתוב מה שכתבת, ולכן מגיעה לך מלוא ההערכה ובפרט
    שהיום פגעת בצורה מדויקת ביותר. ישר כח.

לדעתי הצנועה-
    שחקן מעוף ,ביחד עם שמעון מהווים את התמהיל הנכון, המוצלח והייחודי של האתר שלנו.
    לשחקן יש את היכולות המופלאות לכתוב איסטרטגיות מוצלחות ומיוחדות, המכסות מצבים של לונג ושורט, לאורך זמן.-וכם כאשר נדמה כי האיסטרטגיה נחלשת או מפסידה- שחקן מתקן אותה, ומביא את כל השחקנים לרווחים נאים.
    ושמעון היקר- אשר מסכת חייו עיצבה אותו- להבין את השווקים, את תכונות בני האנוש, ואפילו את ראשן המלאכותי של מכונות האלגו טרייד- אשר מוליך אותנו , מידי יום ביומו- במשעולי מסחר המעו"ף, בכישרון פנומנלי, בראייה מדהימה, בתחזיות מדוייקות- שאף אחד אחר לא היה חותם עליהן.
    לשניכם מגיעה תודה ענקית. שניכם מובילים את חברי האתר להצלחות , להישגים, להרגשה נפלאה של יכולות מול השוק הערמומי , מול גופים מוסדיים גדולים, מול כוחות האופל.....
    אתם - מתריעים בזמן אמת, מודיעים על שינויים, מתקנים את התחזיות, מביאים את השחקנים-לחוף מבטחים , כל פעם מחדש.
    ?what-what can we give you in return.
    רק אהבה גדולה וענקית, רק הערכה אין-סופית, רק תפילות מעומק הלבבות, רק תגמולים בדמות ברכות.
    שמעון נכבדי-לו היו מחלקים פרסי אוסקר באתר, אתה היית קוטף את כולם, כל פעם מחדש.
    אתה מחונן. אתה מוכשר. ואתה נדיב בכל רמח איבריך,
    אנחנו מודים לך מאוד.
    ושחקן- תודה. שוב אתה מתגלה בגדולתך. לא מהסס להודות למנהל מוכשר כשמעון.
    אתם ביחד ממש כמו -----A TEAM .
    וכולנו מרוויחים.
    איזה כיף.
    תודה לשניכם.
    אילנה.

איזה סקירה מדוייקת להפליא ...אני חדש באתר ..אם הייתי קורא את הסקירה הייתי חוסך הרבה כסף היום

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות