לאחר יום המסחר העמוס הזה, עלו בי מחשבות ומסקנות רבות לגבי כל מה שקרה.
רציו עד היום, הייתה מבחינתי מניה מקודשת, מנית חלום שבכל שנייה יכולה להתעופף ב200% על כן לא התייחסתי אליה כמו שאני מתייחס אל שאר המניות, בצורה קרה וטכנית, כל הסימנים היו לפניי שהקידוח לא הגיע ליעדו, הגרף נראה זוועה, הגרף של המניות האחרות שקשורות לליוויתן היו נראות צרה צרורה, נסגרו עסקאות בין בעלי עניין שקשורות לתמחור של ליוויתן, ויישמתי הנחת מוצא שביום רגיל מעולם לא הייתי משתמש בה מכיוון שנוגדת כל אמת מסחר עליה אני מתבסס: "לא קיים מידע פנים בליוויתן" מה שהסתבר כלא נכון בעליל, למעשה עשו לנו כאן תרגיל, ברחו בשערים יותר גבוהים וחיכו להודעה הזוועתית, שם החליטו להיכנס במלוא הכח, היו יכולים גם לחכות עוד שבוע שבועיים לפרק לגמרי את המנייה ואז להיכנס אבל המחיר הנמוך שלה קסם להם, בסופו של יום זה היה תרגיל והיה ניתן לחשפו, אני לא מצטער על המהלכים שעשיתי מכיוון שהייתה לי תאוריה, יש נפט עולים חזק אין נפט- יורדים 30% אבל מחזירים את זה בטווח הקצר (מה שהתברר כנכון,והיה יותר מהיר מכפי שחשבתי, וזה מה שמעיד על התרגיל ומידע הפנים שהיה) מכל מה שקרה יש לי רק מסקנה אחת, רציו מהיום היא מבחינתי מניה ככל המניות, היא כבר לא תזכה להנחות, יהיו לה הרבה רגעים טובים שיהיה שווה להיות בפנים ורגעים פחות טובים שעדיף להיות בחוץ, כנראה שהגרף כבר יספר לי מה עומד לקרות ואני לא מתכוון להתעלם ממנו יותר.כרגע אין ספק שצריך להיות בנייר, היה מחזור גבוה עלייה יפה וצפי פונדמנטלי חיובי, בימים שהיא תחזור לדשדש, לרדת מחשש להנפקות, ושאר הירקות הלא טעימים, אני אהיה בחוץ. מקווה שגרמתי לך לחשוב בשנית על הדברים.