x

עמוד 20 מתוך 20 ראשוןראשון ... 10181920
מציג תוצאות 191 עד 195 מתוך 195

נושא: זהב

מדד הזהב

שער: 1994 נק'

מגמה שורית עם תנועת לונג בכיוון 2340 נק'

========================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות

היי חיפושית
    אפשר בבקשה ניתוח חוזר?
    תודה

המחיר הנוכחי של הזהב עומד על 1968.30 ומרחף מעל שני הממוצעים הנעים העיקריים, מה שמסמן על מגמה שורית בטווח הרחב יותר. עם זאת, הנסיגה האחרונה שלו מרמות גבוהות יותר מעידה על שינוי פוטנציאלי במומנטום שעלול להפוך לדובי בטווח הקרוב.
    מיקומו קרוב יותר לתמיכה המינורית ב-1952.21 מאשר התנגדות, מהלך מכריע כלפי מטה עשוי להוביל למבחן של תמיכה בממוצע נע של 200 יום ו-50 יום.
    פריצת ממוצעים אלו עשויה ליצור היפוך מגמה לדובית, כאשר התמיכה העיקרית היא 1930.644 כמוקד הבא לסוחרים.
    סנטימנט השוק, על אף שהוא שורי באופן זמני, פגיע לשינויים.

מדד הזהב

שער: 2001 נק'

לפי הניתוח לדעתי הגרף במגמה ראשית שורית. לפי תנועת המתנדים תנועת השורט עברה ללונג בכיוון 2200.

==================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

מדד הזהב

שער: 2049 נק'

המגמה הראשית שורית והתנודתיות גדולה. מאזור ה-1850 ל-2150 בשאיפה לשערי שיא של 2350 ואף למעלה. מתנד ה-RSI בגזרת הלונג עם 57%, תנועת הגרף מעל הממוצעים 50 ו-200 והסטוקסטי מדשדש ברמות הלונג באזור ה-73%.

==================

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות