x

מציג תוצאות 1 עד 9 מתוך 9

נושא: ליש"ט

ליש"ט

מישהו יכול לתת כיוון בבקשה?
    תודה.

בדיון היום עם השחקן הוא אמר שהכיוון הוא 4.60 אבל אי אפשר לדעת כל כך במטח....לדעתי אנחנו נמצאים בשער נמוך מאוד ואפשר לקנות ולהשכיב לשנה שנתיים. הכלכלה הבריטית חזקה ועדיפה על הכלכלה האירופית. הלישט יעלה. במידה ויעלה מעל ל 5.10 - 5.15 אז ימשיך גם ל 5.5 ול 6. זו דעתי . אגב, אני מחזיק בלישט .

מה אומרים על המטבע?
    מתי אפשר לקנות?

לדעתי אפשר להכנס עכשיו

ממש לא זמן טוב ללישט, יותר מזה מי שמחזיק אני חושב שעדיף למכור

גרוס היי,
    להבנת המגמות הארוכות להלן

מדד הפאונד

פאונד דולר

פאונד אירו

=============
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות
    נערך לאחרונה על ידי חיפושית כחולה, 19.02.2023 בשעה 11:35

שלום חיפושית,
    אפשר בבקשה ניתוח חדש?
    תודה

הפאונד בראיה רב שנתית, חודשית ויומית

במבט 6 שנים

במבט חודשי

במבט יומי בשנה

================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות