x

עמוד 4 מתוך 20 ראשוןראשון ... 2345614 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 31 עד 40 מתוך 195

נושא: זהב

דעתי בלבד, תקנו אותי אם אני טועה.

הטבע האנושי הוא להילחם בשוק, על מנת להצליח בשוק יש להילחם בטבע האנושי.

בוקר טוב אליהו

יפה מאוד, מרשים.
    השלב הבא אני מניח הוא כגודל הבסיס?

תודה לך
    קחו סיכונים בהגיון

ארז
    ​הטבע האנושי הוא להילחם בשוק, על מנת להצליח בשוק יש להילחם בטבע האנושי.

אפשר לקבל התייחסות מחודשת , לאור המהלך שביצע הזהב ?

אם תוכל לפרט מה הכוונה התייחסות מחודשת.
    אם תשים לב לא נראה לי שיש מה להתייחס

3 הודעות מעליך נכתב שהיה פריצה ובדיקה של משולש.
    2 הודעות מעליך רואים את המונטום שהחל לאחר הבדיקה של הפריצה.
    1 הודעה מעליך נכתב על ידי ארז "השלב הבא אני מניח הוא כגודל הבסיס"

אם כן אנו כרגע ממתינים לשוק שיאמר את דברו, ולא הפוך
    איך ארז אומר "קחו סיכונים בהיגיון"

הזהב והכסף

בכדי להבין את המתרחש במתכות האלה צריך להביט בגרפים המתמחים בזהב והכסף כמו זה של פילדלפיה. Gold & Silver Index - Philadelphia/

בנקודת מבט בניתוח הגרף נוצרה עם השקת ה-QE3 נקודת מפנה והשוק הדובי ממרץ 2012 הפך שורי והוא במגמה של עד עוד כ-17 אחוז. גם מצפיה בחוזים על הזהב יש שאיפה לתיקון כלפי מעלה. ונעקוב אחרי המהלכים בזהב בעיקבות עליתו של המדד המתמשכת מ-1998 ועד השיאים של אוגוסט השנה.

ברכת שנה טובה וצומחת..

אחרי ריצה מאיזור 1600 ל 1770 (לערך) אנו מקבלים כמה שבועות של מנוחה כאן, מה שכרגע מפריע להמשך הריצה זה הקו מגמה עולה שהחזיקה מעמד מסוף 2008 (גרף שבועי) שהפכה כרגע להתנגדות (חץ אדום) בנוסף ל איזור ההתנגדות (קו מקווקו כחול).
    http://www.screencast.com/t/0ZKK7xbo0wO4
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות
    נערך לאחרונה על ידי אבי1, 09.10.2012 בשעה 21:15 סיבה: קישור לתמונה ברורה יותר

הזהב והכיוון ברורים כי -
    הזהב - לזהב מעבר להשקעה כהגנה מפני אינפלציה, ברמת המקרו עמי המזרח נוטים לקנות זהב כחלק ממנהגים ואמונות. חלק מעמי המזרח נוהגים להעניק תכשיטים כמתנות הנחשבות ומוערכות. כיום טיוואן נחשבת למדינה בה הצריכה לנפש ניצבת ברמה הגבוהה ביותר. גם בהונג קונג ברמה גבוה לצריכת המתכת הצהובה. פחות מחמישית מכמות לנפש בטיוואן נמדד בחלקים שונים במערב, ואף מעט פחות היא הכמות הממוצעת בסין הענקית ששם הזהב מוערך ומוענק כמתנות ונדוניה. יש רעב גדול לזהב ושאיפה בקרב השוק המתפתח הסיני והעמים שמסביב לצבור מהמתכת היקרה. הסינים המתעשרים בעיקבות הצמיחה הסינית בעשרות השנים האחרונות מגדילים בהתמדה את יתרות הזהב שלהם הן כמתנות והן כהשקעה במקום הדולר הנשחק והיורו שמצבו לא ברור. הצריכה לנפש לזהב בהודו ניצב כדי שליש מזה של השכנה הסינית. בהודו תיאבון אדיר לזהב המהווה מרכיב חשוב בהווי התרבותי ובמסורות המשפחתיות. הודו שעתידה עוד להתפתח בשנים הבאות ולצמוח בעיקבות הנמר הסיני תשאף ותצרוך עוד כמויות גדולות של זהב. תעשיית הטכנולוגיה והשבבים צורכת עשרות טונות בודדים של זהב המהווים חסרי חשיבות בתעשיית הכריה. הבנקים המרכזיים מגדילים אף הם את יתרות הזהב שברשותם כהשקעה וכביטחון. להערכתי לזהב עוד פוטנציאל לא מבוטל להתפתח בשנים הקרובות. משברים עולמיים בערכי המטבעות והסחורות כמו מתחים פוליטיים יכולים לגרום לתנודות בשערים אך הביקוש לזהב ילך ויגבר בהתמדה.

הזהב נוטה לאחרונה לתיקונים משמעותיים. האם חודש נובמבר מזה ב-10 השנים האחרונות נחשב לחודש היעיל בהתנהגות הזהב?

ציטוט פורסם במקור על ידי חיפושית כחולה צפה בהודעה
    האם חודש נובמבר מזה ב-10 השנים האחרונות נחשב לחודש היעיל בהתנהגות הזהב?
    יעיל ? לא יודע מה זה ההגדרה של יעיל
    אבל אני חייב לציין שבעשור האחרון למעט נובמבר 2007 כל חודשי הנובמבר היו ירוקים

אהלן אבי,
    יכול להתייחס לזהב כעת, מעודכן.
    אשמח לסקירה.
    תודה, יוסי

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות