x

עמוד 18 מתוך 20 ראשוןראשון ... 81617181920 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 171 עד 180 מתוך 195

נושא: זהב

הזהב

מחיר - 1494 דולר

בגרף היומי והשבועי המגמה שורית. כעת קיימת תנועת שורט בתעלה שאת עוצמתה רואים במתנד ה-MACD שצירפתי. תנועת השורט מכוונת לאיזור שער 1433 דולר. רק בירידה משער 1380 המגמה עלולה להפוך לדובית. בגרף טווחי זמן ארוכים ניתן לראות שערי צמיחה ולונג לאיזור ה-1620 דולר.
    GOLD.png

================================
    אין לראות בנאמר המלצה לרכישה או מכירה של נייר ערך.
    הכותב עשוי להחזיק בני"ע בהם עסקה הודעה זו.

הזהב

מחיר - 1780 דולר

המגמה השורית הארוכה שנמשכת כמעט ברצף מ-2003 מקבלת חיזוק ונוצרו תבניות צמיחה בכיוון ה-1900 דולר. במבט ארוך טווח יש לגרף נטייה לחזור לאיזור האופטימום באיזור ה-1650 דולר.
    gold.png

====================================
    אין לראות בנאמר המלצה לרכישה או מכירה של נייר ערך.
    הכותב עשוי להחזיק בני"ע בהם עסקה הודעה זו.

זהב / כסף

בגרף שבועי ובטווח בין 14 שנים ניתן להבחין בתנועות היחסיות של גרפי שתי המתכות. בעוד שהזהב צומח נוכח המשבר והחששות העולמיות, מתכת הכסף מדשדשת ברמת מחירים אחידה
    gold silver.png

=================================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

הזהב

מחיר - 1931 דולר

המגמה השורית נותרה בעינה, וניתן להעריך שאף תעבור את רמת ה-2000 דולר ועוד. בהתחשב במגמה השורית הארוכה של מדד הפחד ורעשי הרקע נראה שנראה פה תמורות מסוימות עד שנשוב למחירי האופטימום סביב ה-1680 דולר.
    מגיפות ובחירות עלולות / עשויות לשנות פה את המגמות.
    GOLD.png
    ================================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

הזהב

מחיר - 2036 דולר

המגמה השורית בזהב מכוונת כבר לרמת שערים בטווח השבועי לאיזור ה-2400 דולר. בעוד שבטווח הארוך ישנה ראיה וחזרה לרמת ה-1700 דולר.
    =========================

היי חיפושית , תודה רבה על הניתוח!
    אני אשמח לראות גרף מעודכן בבקשה. תודה רועי.

הזהב

מחיר - 2039 דולר

שני ימי המסחר האחרונים הינם מדשדשים
    gold.png
    ===================

Gold Prices Nearing Major Buy Signal
    In this article, I will lay the groundwork for the next low in gold and touch on the emotional pitfalls we face as investors. Why is it that most traders sell when they should be buying and buy when they should be selling?

The Intermediate Cycle
    Gold goes through the same process (rally-top-decline) approximately every 6-months. With each phase, there are various emotional benchmarks that drive sentiment. Becoming aware of them could make you a better investor.

Emotional Barriers
    Near the Cycle Top: Retail traders are loaded with out of the money (OTM) call options and are perilously overleveraged. They only read articles that confirm their outlook (confirmation bias). They devise reasons why prices can only go higher (fear of missing out).

Bearish Breakdown: A bearish breakdown or recognition day arrives when critical support is violated, and retail traders rush to the exits to preserve profits or limit a mounting loss. Often extreme selling morphs into a panic. I outlined the current breakdown in my Gold Forecast: The September Breakdown in Gold is Beginning.

Near the Cycle Bottom: Everyone that was once bullish is now finding reasons why prices will continue to drop. They read bearish-article-after-bearish-article expecting lower prices. They finally snap and sell at a loss or open bearish positions. Prices bottom a few days later, and they are caught on the wrong side once again.

Why does this blatantly obvious pattern repeat? The answer is simple – Humans Nature. Humans are too emotional not be affected. I got tired of making the same, emotionally driven mistakes, and created the Gold Cycle Indicator. It simplifies the investing process, and when it turns green – I look to buy.

Gold Price Target
    I believe gold is dropping into the next intermediate low. Prices should bottom in late September or early October. Our Gold Cycle Indicator is expected to reach the green zone as the cycle bottoms.

The Bearish Breakdown is underway, and prices should enter our cycle target window ($1725 – $1810) by late September or early October.

For a look at all of today’s economic events, check out our economic calendar .

AG Thorson is a registered CMT and expert in technical analysis. He believes we are in the final stages of a global debt super-cycle. For more, click here.

מקור

הזהב

מחיר - 1868 דולר

המגמה השורית ברמה השבועית והארוכה נשארה. ברמה היומית קיימת התהפכות לתנועת שורט ובכיוון ה-1840 דולר. בגרף המצורף יש צומת במתנד המראה את המעבר. ברמות הארוכות יותר למשלה השבועית יש שאיפה שורית בכיוון ה-1750 דולר. בטווח הארוך יותר יש שאיפה לחזרה באיזור ה- 1650 דולר
    GOLD.png
    מתנד ה-RSI מתקרב לאיזור השורט ו8מתנד הסטוקסטי מאבד מעוצמתו בהתמדה
    =========================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה

הזהב

מחיר - 1879 דולר

כפי שמראה הגרף הזהב מאבד מעוצמתו ויש סימנים של שורט. מתנד ה-RSI כבר ב-40% בגזרת השורט. מתנד הפיבונאצ'י נותן את איזורי התמיכה הבאים באיזור ה-1800 דולר ואח"כ גם מטה מזה.
    gold.png
    ========================================

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות