x

מציג תוצאות 1 עד 4 מתוך 4

נושא: מודיעין ,סקירה פונדמנטלית קצרה ,כנסו בבקשה - וsagiv96ו

מודיעין ,סקירה פונדמנטלית קצרה ,כנסו בבקשה - וsagiv96ו

מודיעין מחזיקה נכון להיום את הרשיונות הבאים ,להלן הצפי של הפוטנציאל לפי הסרים שפורסמו
    שמשון.פוטנציאל 2.3 .החלק של מודיעין ,10%: 0.23tcf
    מירהושרה:פוטנציאל 2.9.החלק של מודיעין ,29%: 0.87tcf
    ים חדרה :פוטנציאל 1.3.החלק של מודיעין ,100%: 1.3 tcf
    סהכ החלק של מודיעין .2.5 tcf
    בנוסף למודיעין יש לה יתרון ענק שברוב רשיונותיה יש פוטנציאל ממשי לנפט שאין עלין שום הגבלה רגלטורי ,שהוא סחיר ,שמחירו רק הולך ועולה ,
    מירה ושרה .פוטנציאל מעל 140 מליון חביות ,חלק מודיעין .40 מליון חביות
    ים חדרה,פוטנציאל מעל 130מליון חביות ,חלק של מודעעין,130 מליון ביות
    גבריאלה.פוטנציאל מעל 120 מליון חביות,חלק של מודיעין,84 מליון חביות
    סהכ מודיעין .250 מליון חביות

החלק של הגז במודיעין 2.5 tcf,נסחר לפי תמחור רציו ,בערך של 2.5 מליארד שקל.
    החלק של הנפט במודיעין ,250 מליון חביות,אמורים לתת שווי של עוד 2.5 מליארד שקל לפחות .
    דהיינו השווי של מודיעין בהנחת הצלחה בקידוחים הצפויים ,תהיה מעל 5 מליארד שקל .
    רק בשביל לסבר את האוזן ,מודיעין נסחרת בשווי 800 מליון שח בלבד ואם ננטרל את המזומן בקופה כ500 מליון שח ,מודיעין מתמחרת את הפוטנציאל רק ב300 מליון שח .
    בנוסף ,יש לציין שגם התמחור של לוויתן בשותםויות אבנר ,דלקד,רציו,הינו נמוך בעליל ,וסיטיבנק ודויטשה בנק מתמחרים את לויתן פי 2 ממה שנסחר,מודין החלה היום במעבר מחברה לפני קידוחים ,לחברה במהלך קידוחים ,
    היום ,תתחיל בשמשון
    עוד חודש.במאי תקדח במירה
    ביולי תקדח בשרה
    בדצמבר ,תקדח בים חדרה
    בינואר .תקדח בגבריאלה

לסיכום ,מודיעין נסחרת עם פוטנציאל אדיר ,עוד שנה היא עשויה לעבור לחברות שיש להם נכסי נפט ולא רק פוטנציאל ,ואז תעבור למועדון המליארדים כגון אבנר ,ישראמקו דלקד ורציו .
    טכנית ,ואני לא איש טכני ,ניתן לקבוע סטופ ב34,,יעדים בשלבים עד 60 לפחות לתקופה של חצי שנה קרובה .
    לא ממליץ וכל אחד יפעיל את שיקול דעתו .

היי דנדוש
    קראתי את הסקירה והחלק הרציונלי שלי (שאותו את כל כך מכירה ואוהבת) היה חייב להעיר כמה הערות.
    1. נתחיל בברור מכולם וזה שכל מה שמוזכר פה הינו פוטנציאל בלבד ולא שום דבר ממשי (בניגוד לאבנר, רציו וישראמקו). למרות ההצלחות האחרונות לא כל קידוח מצליח וגם אם נמצא משהו לא תמיד הכמות תואמת את הסקר.
    2. ישראמקו סגרה את החוזים הגדולים בארץ, רציו כנראה תשתלט על ייצוא הגז, ולכן כל תגלית שתבוא מכאן והלאה יכולה למצוא את עצמה בבעיה. דבר זה ישפיע על תמחור הגז ולכן ההשוואה לישראמקו או אפילו לרציו בעייתית.
    3. הפוטנציאל הגדול הוא בנפט אבל לאור ההיסטוריה האזורית הייתי אומר שהסיכויים למציאת גז ברשיונות טובים, אך בקשר לנפט אני נשאר סקפטי (עד שרציו או חברה אחרת תוכיח לי אחרת).
    4. לא קשור לסקירה אבל בכל זאת צריך להזכיר בעל בית לא אמין.
    "כשמשחקים פוקר אתה אמור לדעת תוך 15 דק' מי יספק את הרווחים , אם אתה לא יודע כנראה שזה אתה."

כרגע זה שלב הפוטנציאל
    בשלב ההוכחה הרשמית היא תעוף לעננים
    מה יעשו עם הגז?
    נראה כבר...חחחח
    ועם זאת

ג' אתה הבאלנס
    צריך שמישהו ישאר ער לשמור על החולמים
    נערך לאחרונה על ידי דנה388, 25.04.2012 בשעה 10:58

שלום חברים

דיון מעניין שמביא לביטוי את הבדלי ההשקפות בין הסוחרים למשקיעים, מה שמן הסתם ילווה את מרבית הדיונים בפורום החדש. מחד המפקדת מטעם הסוחרים שאופק הפעילות מעניין אותם כשלג דאשתקד, מאידך ג' שמנסה לתמחר את החלומות בכלים הכלכליים המוכרים, יפה. מהצד הכלכלי הייתי מוסיף מספר הערות, מחיר הגז הטבעי בעולם שובר שיאים שליליים היסטוריים מדי יום, בשורות על תגליות ענק חדשות לבקרים, היצע גדול שפוגש ביקוש קטן וכניסת חברות אמריקאיות ענקיות בצר להן לתחום הגז הנוזלי. שורת התרחשויות אלו מציבה בעיה כלכלית גם בפני רציו, שמצוידת כבר בתגלית ענק ובשל כך מקדימה את מודיעין. תנו לבכם גם לדברי שחקן בצ'אט מאמש שבה הוא הזכיר את העדר השווקים לגז כבר בהקשר של רציו ("דבר איתי ב 2022"), לכן קל וחומר בעיה גם למודיעין.

* המפקדת - "מה יעשו עם הגז?, נראה כבר..." מצחיק עד דמעות, עשית לי את היום.

קחו סיכונים בהגיון

בהצלחה
    ארז

נערך לאחרונה על ידי ILEEAVIV, 26.04.2012 בשעה 14:08 סיבה: הגהה
    ​הטבע האנושי הוא להילחם בשוק, על מנת להצליח בשוק יש להילחם בטבע האנושי.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות