x

עמוד 7 מתוך 19 ראשוןראשון ... 5678917 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 61 עד 70 מתוך 186

נושא: זרקור: פטרוכימיים אגח ו

פטרוכימיים + טאואר+בזן סקירה במאמר
    http://www.calcalist.co.il/local/art...599115,00.html

שלושת הגורמים שבזן מעריכה שיגבירו את הרווחיות שלה הם הפעלת המיד"ן החל מתחילת השנה, סיום המחסור בגז טבעי החל מאפריל, ותוצאות של הליכי התייעלות בחברה. להערכת החברה, שילוב של שלושת אלו יעלו את ה־EBITDA של החברה בכ־300 מיליון דולר במונחים שנתיים (ולכן רק חלק מהשיפור יתבטא ב 2013).

המבחן של בזן יהיה התממשות ההערכות האופטימיות של החברה והיכולת שלה לעבור לרווחיות מהותית כבר בשנה הנוכחית. עם זאת, תוצאות החברה תלויות מאוד בגורמים שאינם תלויים בחברה, ובראשם הרכיב של מרווח הזיקוק הנובע ממחירי הסחורות בשווקים הבינלאומיים. העלייה במינוף הפיננסי של בזן והתלות של חברת פטרוכימיים, מבעלות השליטה בבזן, בדיבידנדים מהחברה, מעמידים את בזן עם הגב לקיר בציפייה שאלילת המזל תשפר את תנאי השוק לטובתה של החברה

תוצאות החברה תלויות מאוד בגורמים שאינם תלויים בחברה, ובראשם הרכיב של מרווח הזיקוק הנובע ממחירי הסחורות בשווקים הבינלאומיים
    את סיפורי האלף לילה ולילה האלה אפשר לספר על כל חברה כושלת, כמו נוחי והברבורים השחורים שלו, מה גם שעד כמה שזכור לי מרווחי הזיקוק עלו והפלא ופלא גם ההפסדים של בז"ן(אה נכון הם כבר 5 שנים משקיעים במידן ורבעון הבא ימכרו לנו סיפור חדש).

בז"ן היא אולי החברה הכי כושלת במשק מאחר והפוטנציאל שם הוא הגבוה ביותר והתוצאות קטסטרופה אחת גדולה.
    רק נס יציל את פטרו מהסדר ב-2013 או תחילת 2014

אבל מה אני מבין כפי שטיבי טוען...

מה גם שעד כמה שזכור לי מרווחי הזיקוק עלו והפלא ופלא גם ההפסדים של בז"ן
    תסלח לי שאני לא סומך על הזיכרון שלך.

תסלח לי שאני לא סומך על הזיכרון שלך.
    סלחתי לך

מחירי אגח של פטרוכימיים ירדו חזק ביום חמישי. על פי הכתבה המצורפת הסיבה היא במרווחי זיקוק שירדו לאפס?!! והחוק החדש שמדברים עליו , לבטל הטבות מס לחברות. האם באמת מישהו יודע על תוצאות הדו"ח של החברה בסוף הרבעון? אני בכל מקרה ניצלתי ההזדמנות והגדלתי הכמות של אגח ה' וחושב לקנות גם ג' המגובה בטחונות של מניות בזן. http://www1.bizportal.co.il/article/359285

ציטוט פורסם במקור על ידי miki1 צפה בהודעה
    מחירי אגח של פטרוכימיים ירדו חזק ביום חמישי. על פי הכתבה המצורפת הסיבה היא במרווחי זיקוק שירדו לאפס?!! והחוק החדש שמדברים עליו , לבטל הטבות מס לחברות. האם באמת מישהו יודע על תוצאות הדו"ח של החברה בסוף הרבעון? אני בכל מקרה ניצלתי ההזדמנות והגדלתי הכמות של אגח ה' וחושב לקנות גם ג' המגובה בטחונות של מניות בזן. http://www1.bizportal.co.il/article/359285
    בזן מתרסקת גם היום - כמו במקרה חבס אני שב וחושב - האם יש מישהו שיודע יותר מאיתנו -

להבנתי במקרה חבס נכון שהיו בעיות אבל זה שהמכירות הגיעו יומיים לפני שהם ביקשו הסדר חוב נותן לי את ההרגשה הלא נוחה שזה לא אנאליסט מבריק שהיה הראשון להבין שהמלך ערום. אלה מידע פנים.

האמת היא שאי אפשר לדעת כלום... בזן כבר ביקרה השנה ב-1.3 שח ואחרי זה הגיעה שוב ל-2 שח....

אני רואה עכשיו... נוסטלגיה לגמרי עם בזן מדהים מה שהפרספקטיבה עושה לבן אדם.
    תפסתי אותה במקרה בשקל וקצת והחזקתי עד שקל שבעים - ב 2008 2009. כשיצאתי הרגשתי שעשיתי טעות כי עוד טיפסה הרבה. תקופה אחרת שהבנתי הרבה פחות מעכשיו.
    הערך הסחיר של המניה הזו ראוי לכינוי רכבת הרים. (רק לופים חסר לי בגרף) וגם המניה הזאת לא ייצרה ערך כבר 4 שנים.

אגב, בזן פרסמה דוחות כספיים סוף כל סוף הרוויחה כמה גרושים.

לפי הכתבה הזאת מרווח הזיקוק היה 6.5 דולר ולא אפס.

http://www.calcalist.co.il/markets/a...602807,00.html
    עיתונות כלכלית זה חארטה.

עוד דוחות זבל מבית היוצר של בז"ן. מרווח זיקוק שעולה ביותר מ-50% מייצר לחברה הזאת רווח מזערי של בקושי 3 מיליון דולר וזאת אחרי שהליצנים קיבלו הטבת מס של 8 מיליון דולר. ירידה בהכנסות של 115 מיליון דולר ומרווח זיקוק שמפה יילך דרומה והחברה תחזור בצעדי ענק להפסדים כבר ברבעון הבא. תכף יקום טיבי ויספר לנו איך הוא קורא בין השורות ומבין את הדוחות בצורה שאייל שני רואה את העגבנייה ואיך הכול ייפרח בחברת פח הזאת(עוד נראה עוד נראה כמו טוב יהיה בשנה הבאה), אני להבדיל כבר חופך את הראש ומוכן לקרחת שפדרמן יעשה לנו בפטרו. תעירו אותי כשהאג"ח יגיע ל-15

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות