x

עמוד 11 מתוך 19 ראשוןראשון ... 910111213 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 101 עד 110 מתוך 186

נושא: זרקור: פטרוכימיים אגח ו

להערכת החברה, בין היתר בשל צעדים תפעוליים ומסחריים שונים שנקטה מאז ארעה התקלה, היקף ההשפעה
    של התמשכות תיקון התקלה על הרווח הנקי של החברה, צפוי להיות כ- 4 מליון דולר.

שלח את הכתב ללמוד לקרוא עברית......

ציטוט פורסם במקור על ידי udiwe צפה בהודעה
    להערכת החברה, בין היתר בשל צעדים תפעוליים ומסחריים שונים שנקטה מאז ארעה התקלה, היקף ההשפעה
    של התמשכות תיקון התקלה על הרווח הנקי של החברה, צפוי להיות כ- 4 מליון דולר.

שלח את הכתב ללמוד לקרוא עברית......
    הניסוח מאוד בעייתי קראתי את זה הרבה פעמים. אני חושב שהכוונה ל15 - וצריך לתת בעיטה בטוסיק למי שמנסח לפטרוכימיים את ההודעות בורסה.

אז למישהו יש הסבר למה פטרוכימיים אג"ח ו עולה בכ 10% בימים האחרונים?

אולי נקרא עוד חודש שיורק מעורבבת גם כאן.

המחירים של סדרה ה ו-ו' מתחילים להתכנס, נראה כאילו ההסדר בדרך...

עכשיו גם ב-15 אג' אני לא נוגע בשקשוקה הזאת

הכתבה מאוד מגמתית.
    א. התרחיש שהחברה לישראל משתלטת על בזן ב +15% מעל ערך השוק הוא upside רציני - מה הוא אומר כדי לצייר אותו בקווים שליליים שהחברה לישראל קנתה ב 2.4 שקלים ומבחינתה 1.6 זה מציאה. מכל האנשים בפורום כאן דווקא אתה לא מאמין כמו הכתב (שבטח רץ למכור את הבית ולקנות מניות בזן) שבזן זו השקעה אלוהית, שרק תעלה בעתיד והמחיר הזול שלה בבורסה עכשיו זו תקלת שוק נוראית שהחברה לישראל רק מחכה לנצל.
    בכלל כל מי שאומר לך "אפ סייד עתידי" בעצם רוצה שתוותר על משהו בהווה - זה צירוף שאף פעם לא נאמר לטובתך כדי שתטיב להשקיע.

זה תמיד משהו כמו - אל תיקחו לי את השליטה אתם תפסידו מלא אפ סייד עתידי.

אני יכול לכתוב כתבה שאחרי שהחברה לישראל הפסידה כבר 50 אחוז בהשקעה בבזן היא ממש לא רוצה להמשיך להשקיע כי זה הפסדים נוראיים ועכשיו הולכים לכסח לה את כיל וחברה באי ודאות לגבי תזרים המזומנים העתידי ובמצב כזה לא עושים השקעות חדשות. שומרים על הנזילות ומקווים לא לסיים כמו חבס.
    דעתי כמו דעת הכותב - רק שלי אין אג'נדה לכאן או לכאן.

לאחר צניחת אגח ה' + ו' , האם יש לכם דעות מה המחיר שכדאי לקנות האג"ח? ההסדר יצטרך להתבצע , השאלה מה שוויו עבור האג" ? הכתבה בנושא http://www.globes.co.il/news/article...FromSearchPage
    נערך לאחרונה על ידי miki1, 19.06.2013 בשעה 21:58

לכל היותר 48 אחוז מהפארי. בהנחה של פירוק ללא הוצאות פירוק - ובלי שינוי במניית בזן. סה"כ נכסים לא משועבדים חלקי חוב לא מכוסה.

בפועל יהיו הוצאות הנהלה - והוצאות מפרקים ועורכי דין ככה שהמחיר שהאג"ח נסחר בו לא ניראה לי מאוד אטרקטיבי.
    בהנחה של הוצאות פירוק של 100 מליון שקלים אנחנו כבר ב 37 אגורות.

לא שהייתי זורק את הנייר בהיסטריה זה פשוט שהמחיר שלו יקר ביחס לאלטרנטיבות האחרות שלך בפטרוכימיים.

לפי חישוב שלי יש לו מזומן 280 ש"ח + מניות חופשיות של 103 מיליון=165 ש"ח. החוב הוא 1950 כולל בנקים ולכן זה שווה 445/1950=23 אג' . לא ברור לי איך קיבלת 48

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות