x

מציג תוצאות 1 עד 5 מתוך 5

נושא: יואן

יואן

http://www.s-maof.com/Forum/content/...568097-00-html

בעקבות הדבר הזה שהעלו בראשי - אפשרי לסחור את היואן מול הדולר בכלל?
    זה נראה מאוד פשוט אם יודעים מראש מה הטווח אז כמה פיפסים לפני 1% אפשר פשוט לפתוח פוזיציה או שזה
    יותר מידי טוב מלהיות אמיתי.

דבר ראשון, אישית אני לא מאמין להם שבאמת יתנו לשוק החופשי לעשות להם במטבע כרצונם, (הם יוכלו להתערב כל פעם ולומר שהשוק החופשי ביצע את המהלך ולא הם, ולך תוכיח) הינך מוזמן לבדוק את הביצועים של היואן בזמנים שחצי אחוז היה הגבול היומי ולהחליט, האם זה נראה הדבר האמיתי.
    דבר נוסף, תנסה להסביר לי מה הכוונה 1 אחוז ליום, האם הכוונה שב 10 ימי מסחר הבאים היואן הסיני יכול לבצע 10 אחוז (כל יום 1 אחוז) לכוון מסויים או מה? יום ראשון יורדת 1 אחוז ולמחרת עולה 1 אחוז וכן הלאה

ולמה שאתה כותב

ציטוט פורסם במקור על ידי smichae2 צפה בהודעה
    זה נראה מאוד פשוט אם יודעים מראש מה הטווח אז כמה פיפסים לפני 1% אפשר פשוט לפתוח פוזיציה או שזה יותר מידי טוב מלהיות אמיתי.
    נניח שכרגע הגענו כמה פיפסים של הגבול היומי, נו מה עכשיו ? איזה פוזיציה תפתח? לונג ? שורט? הרי המטבע יכולה שתעצר בדיוק שמה ! (זה מה שהשוק החופשי קבע להיום אמרנו ?) אז איפה בדיוק תעשה כאן כסף
    לכן הייתי מציע לך לחפש מציאות יותר טובים ויותר אמינים, דברים שבאמת שקופים ופתוחים לציבור (למרות שכיום יש התערבויות בכל מקום, אבל בכל זאת עדיין מתנהלים כשוק חופשי)

שבוע טוב ומוצלח
    דעתי בלבד, תקנו אותי אם אני טועה.

הטבע האנושי הוא להילחם בשוק, על מנת להצליח בשוק יש להילחם בטבע האנושי.

לצערנו אין אפשרות לסחור ביואן בארץ.האפשרות היחידה היא דרך בנק זר(אירופאי)להחזיק יואן.

moran1979 - אני לא כל כך בטוח שלצערנו

smichae2 -
    ציטוט פורסם במקור על ידי שחקן מעוף צפה בהודעה
    בגיזרת היואן מוטב לקחת את הצהרת הממשל הסיני על רצועת ניוד של 1% לכל כיוון בערבון מוגבל. הסינים כבר פעלו כך בעבר, אך הפסיקו זאת מייד משלא היה נוח להם המצב, ולעיתים אף לאחר מספר ימים בודד. האינטרס שלהם הפעם הוא פנימי – רצון להניע את הצמיחה, אך בהנחה ויהיו מספר ימים רצופים במגמה מנוגדת לרצוי פעולה זו תופסק לאלתר.
    דעתי בלבד, תקנו אותי אם אני טועה.

הטבע האנושי הוא להילחם בשוק, על מנת להצליח בשוק יש להילחם בטבע האנושי.

שלום חברים

שחקן אכן הוציא לי את המילים מהפה, זכורים לי היטב המקרים מהעבר ולא רק בשוק המטבע. משטר מדכא ואכזרי פוליטית לא יהסס לבשל נתונים כלכליים ולשנות את הכללים בזמן אמת, לאחור ולפנים לפי צרכיו. למיטב ידיעתי לא חסרים נכסים בעולם, עשו לעצמכם טובה והימנעו מהרפתקאות בלתי סבירות.

קחו סיכונים בהגיון

ארז
    ​הטבע האנושי הוא להילחם בשוק, על מנת להצליח בשוק יש להילחם בטבע האנושי.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות