x

מציג תוצאות 1 עד 8 מתוך 8

נושא: תעודת UNG

תעודת UNG

רועי
    כמי שעוקב אחר המשאב שנקרא גאז ממש נראה שמחירו בהתרסקות.
    משער 510 דולר ב-2008 צנח לשער 15 דולר היום
    מה הוא הקו האדום ? האם לאחר כל גילויי הגאז בים התיכון עוד שווה להפיק אותו בהתחשב שמחירו בשוק החופשי נעשה כל יום רק יותר זול?

מה האמת מאחורי מחיר הגז הצונח?

שלום חיפושית,
    התעודה עוקבת אחר מחיר הגז הטבעי מסוג Henry Hub הנסחר בניו-יורק. מחירו אכן צונח אבל אני לא מבין את המספרים שנקבת בהם, שכן מחירו עמד על 10-13 דולר ב- 2008 ומחירו כיום כ- 2$. מדובר על יחידות חום מסוג BTU (במליונים).
    תאשר שאתה מבין עד כה ונמשיך...

הכותב הינו עובד של קבוצת תכלית תעודות סל. הכותב אינו בעל רישיון יועץ השקעות על פי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995. הכותב עשוי להחזיק בניירות ערך ו/או הנכסים הפיננסיים
    הנזכרים בהודעותיו. אין לראות באמור משום ייעוץ השקעות ו/או שיווק השקעות ו/או ייעוץ מכל סוג שהוא לרכישה ו/או החזקה של ניירות ערך ו/או נכס פיננסי המתוארים בהן או המלצה להשקעה באפיקים ספציפיים. המידע הינו לידיעה ואינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי המתחשב בצרכים המיוחדים של כל אדם, וכל העושה שימוש בו, עושה זאת על אחריותו בלבד.

שלום חברים

מן הסתם הכוונה היא למחיר התעודה, המחיר צנח יותר, 15$ היום זה אחרי ספליט הפוך בשנה שעברה.
    במילים אחרות המחיר הריאלי קרוב הרבה יותר לדולר אחד.
    האמת פשוטה, היצע הגז עולה על הביקוש בהרבה, בנוסף הגלגול של התעודה לא מאפשר להרוויח מהעליות במידה והן במקרה נדיר מתרחשות.
    חיפושית יקר, עשה לעצמך טובה.

קח סיכונים בהגיון

ארז
    נערך לאחרונה על ידי ILEEAVIV, 18.04.2012 בשעה 23:19 סיבה: נ.ב
    ​הטבע האנושי הוא להילחם בשוק, על מנת להצליח בשוק יש להילחם בטבע האנושי.

תעודת UNG

שער: 30.61 דולר

התנועה הלונגית מכוונת לאיזור ה-40 דולר

=================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות

שלום חיפושית,
    אשמח לקבל עדכון על התעודה בבקשה

תעודת UNG

שער: 6.32 דולר

המגמה הראשית דובית. בעת תנועת השורט הממושכת נוצרו תבניות המעודדות תמיכה בכיוון. אחרי שנחצו רמות התמיכה ב-16 דולר, ב-10.50 דולר וב-7 דולר אנו נמצאים ברמה הנמוכה ביותר מזה שנים. קיימת נימה מסוימת לצמיחה מינורית בכיוון ה-9 דולר. אך רחוק מלדבר על שינוי מגמה שעשויה להתרחש בעליה מעל 18 דולר. מנד ה-RSI בגזרת השורט וכך גם מתנדים נוספים.

=============
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

תעודת UNG

שער: 6.82 דולר

המגמה הראשית דובית והיא מדשדשת בתוך התעלה עם שאיפה שבועית רגעית ללונג לאיזור ה-9 דולר. בטווח הרחוק המחיר שואף ל-1 דולר.

==========================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על
    אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.
    נערך לאחרונה על ידי חיפושית כחולה, 14.07.2023 בשעה 09:31

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות