x

מציג תוצאות 1 עד 3 מתוך 3

נושא: היין והדולר

היין והדולר

מה קורה שם?
    למה הוא פתאום מתחזק?
    ולמה הממשלה מתערבת לפעמים כן לפעמים לא?
    נגיד היום כשהוא התחזק מאוד לא היתה התערבות למרות שבפעמים קודמות הממשלה התערבה
    מוקדם יותר.

תודה וחג שמח

שלום שני

שאלה יוצאת מן הכלל, הצמד דולר - יין זכה לכינוי 'מיץ' וכדי להצדיק את שמו הוא מוציא לנו את המיץ. עובדתית הצמד נע בהתאם לרמת אהבת הסיכון בשווקים, כאשר הסיכון מופעל, RISK ON, הבורסות עולות והיין נחלש וההיפך קורה כאשר הפחד חוזר לשווקים, RISK OFF, היין מתחזק (הצמד נחלש).
    מדובר באחת התופעות המוזרות בשווקים, הריבית על המיץ היא אפסית כבר שנים ועתידה להשאר כך בעתיד הנראה לעין, החוב הלאומי היפני הוא הגדול בעולם 200% תמ"ג, 8 טריליון דולר, (ביינים זה נשמע עוד יותר, כ 2/3 קוורדיליון יין) ויותר מהכל התחזקות היין היא מכה אנושה לכלכלה היפנית המבוססת על ייצוא.
    אם כך, אין תשובה פשוטה לשאלתך נראה שהממשלה ביפן שסובלת כבר שנים מאי יציבות פוליטית ותחלופה גבוהה של ראשי ממשלה, לא יודעת בעצמה מה לעשות, אולי נשלח אותם להשתלמות בשוויץ.

קח סיכונים בהגיון

ארז
    ​הטבע האנושי הוא להילחם בשוק, על מנת להצליח בשוק יש להילחם בטבע האנושי.

כיהודה ועוד לקרא (ארז),
    צריך להבין שממשלות/משרדי אוצר לא נוהגות לספר ולגלות את התוכניות מתי ואם יתערבו, ולא כל פעם ההתערבות תהיה כשזה יהיה נח לנו, קח לדוגמא את הפראנק השוויצרי שנראה שמאיים כבר מזה זמן על הרמה של 1.2 מול היורו, רמה שהוחלט שתשמש רמה הכי נמוכה, ועם כל זאת ולמרות שיש הרבה שמהמרים שתיהיה התערבות אם זה יעבור את הגבול הנ"ל, ובכל זאת לא רואים כרגע התערבות, אז נכון שליפנים הרמה של 81 יינים לדולר עדיין רמה מידי גבוהה ולא רצוייה, (והיו כבר התערבויות ברמות נמוכות יותר), אבל צריך לקחת בחשבון שהתערבות עולה כסף והרבה, ולא עושים את זה כל יום, ולידיעה בלבד, ההתערבויות ביין היפני היתה עד כה, אך ורק לפנות בוקר שעון ישראל, שזה שעות עבודה רגילות ביפן, ככה שאני לא חושב, שאם תראה באמצע היום שעון ישראל התחזקות של היין, שיש לך מה לצפות להתערבות מיידית שלהם.
    דעתי בלבד, תקנו אותי אם אני טועה.

הטבע האנושי הוא להילחם בשוק, על מנת להצליח בשוק יש להילחם בטבע האנושי.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות