x

עמוד 1 מתוך 8 123 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 74

נושא: אלביט הדמייה

אלביט הדמייה

רק לתשומת לבכם:
    1. החברה פרסמה דוח מקורות ושימושים: http://www.elbitimaging.com/contentM...029.3.2012.pdf
    לפי דוח זה, החברה מתכוונת לממש נכסים ב-750M שקל בשנתיים הקרובות.

2. החברה טוענת שבדיקת הנאותות של הנכסים בארהב הושלמה (דוח) - 320 מליון שקל תזרים.
    3. החברה פרסמה היום בבוקר על מכירת מלונות בהולנד - 125 מליון שקל תזרים.

נראה כי למרות החששות, זיסר will pull it בסופו של יום. The fat lady didn't sing yet, אך אם להאמין לדיווחים (זיסר הוא לא הדמות הכי אמינה בעולם) she is going on stage.

בברכה,

נשאלתי למה אני מתכוון (ואני לתומי חשבתי שזה ברור). אלביט הדמייה למעשה בשתי העסקאות הנ"ל כיסתה כמעט את כל צרכי המזומן שלה עד סוף 2013 (בהנחת דיבידנד סביר מפלאזה ורווח תפעולי בחברה כצפוי). כפי שהוסבר בעבר, במקרה זה אג 1 שווה לכל הפחות 70 אג (כאשר הוא נסחר אתמול ב-50 אג). כמובן, אני לא היחיד שזיהה את המצב והאגח עולה ב-10% היום.

בברכה,
    נערך לאחרונה על ידי pirate, 02.04.2012 בשעה 16:37 סיבה: ססס

מה לדעתך עדיף? א' או 1?

rema1
    אורח
    hello pirate
    wow yr phrasing is great
    the lady she hasnt yet sang yep lol
    gorgeous
    Rr

ראשית, אוודא שכולם מבינים, עד שהעיסקאות לא נסגרות - הן לא סגורות. הניתוח פה מתייחס להנחה שהן אכן סגורות. נתייחס למחיר שוק של אגח א - 90 ומחיר שוק של אג 1 - 55. הריבית על אגח א 6% ועל אג 1 6.25% (נתעלם מן ההצמדה וניתן פארי יותר גדול). אגח א פארי 120, אג 1 פארי 100.
    לצורך הניתוח, נניח שכל התשלומים של אגח א משולמים (כולל תחילת 2014) ונניח שהריבית באגח א היא תמיד על כל הסכום (כמובן שאינו נכון - יש פדיונות בדרך).
    ריבית אגח א, עד סוף 2013 = 1.2/0.9*1.5*6% = 12 אג לשקל
    בכל 100 אגורות קניתי 1/0.9 ע"נ אגח א וקיבלתי פדיון 1.2*100/0.9 = 133 אג
    רווח כולל אגח א, 45 אגורות על כל שקל ולכן 45%.

ריבית אג 1, עד סוף 2013 = 1/0.55*1.5*6.25% = 17 אג לשקל
    בכל 100 אגורות קניתי 1/0.55 ע"נ אג 1 וקיבלתי פדיון (חצי מהקרן) 50/0.55 = 91 אג
    רווח כולל אג 1, 8% מזומן + 0.91 ע"נ על כל שקל.

כעת נותר לעשות את החשבון האישי מה עדיף, כאשר גם זוכרים שבמקרה and things go wrong, אג 1 נסחר ב-55% מפארי ואגח א נסחר ב-75% מפארי (ועד הפדיון הבא של אגח א - כבר יהייה ידוע המצב). אני אישית מעדיף את אג 1, אם זכור לי נכון gemini מעדיף את אגח א.

בברכה,

האם לדעתכם אגחי הדמיה ופלזה אטרקטיביים במחיריהם הנוכחיים.?
    אם חיובי ,אזי ,לנוכח הסבירות הגבוהה להסדר , סדרות ד ו-ז ,להן יחס מחיר-פארי הנמוך ביותר עדיפות על כל השאר (כולל 1 ו-א) ?
    תודה למביעים דעתם
    אבי

אם אתה חושב שיהיה הסדר ב 100% אל תקנה כלום, רק תפסיד מזה כשיודיעו על ההסדר.
    אגח א זה למשקיעים שחושבים שהתשלומים הקרובים ישולמו.
    אגח 1 זה למשקיעים שחושבים שיש סיכויים להסדר אבל גם סיכוי שהכל ישולם בזמן או הסדר רק בעוד שנתיים ומעלה.

כמובן שאינני חושב ש 100% סיכוי להסדר, אלא סבירות גבוהה ,ולכן ,נראה לי שקיים חשש סביר שמחזיקי הסדרות הארוכות יותר ימנעו פדיון לקצרות ולפיכך עדיף לרכוש את ד ב37.5% מהפארי (45%תשואה ל2.4)מאשר את א או 1.

היי אבי
    האם כדאי להשקיע באלביט הדמיה ואם כן באיזה אגח, זה כבר תלוי בהנחות הבסיס שלך.
    לדעתי הסדרות הארוכות לא יצליחו (יש לי ספק אם בכלל ינסו) למנוע תשלום לאגח הקצר, לפיכך ישנה עדיפות להשקעה באגח הקצר בניגוד לארוך ששם בסבירות בינונית-גבוהה נראה הסדר.
    אני באופן אישי מושקע באגח א. בסיטואציה הנוכחית העדפתי תשואה נמוכה יותר אך סבירות גבוהה יותר לפדיון האגח עקב מח"מ קצר.
    אומנם אני נכנסתי לאגח במחירים נמוכים יותר אך לדעתי גם כיום האגח מציג תשואה עדיפה בסיכון נמוך יותר מרוב האגחים שהוזכרו פה לאחרונה.
    "כשמשחקים פוקר אתה אמור לדעת תוך 15 דק' מי יספק את הרווחים , אם אתה לא יודע כנראה שזה אתה."

rema1
    אורח
    pirate& Udi
    good afternoon
    no drinks none I am out

נסו לענות לי על השאלה של gimani אותי דווקא מעניינת
    הדעה שלכם וכמובן לא סתם דעה אלא נימוקים the deeper the better yep
    not superficial pls
    tnx in advance for yr kind assistance
    i remain
    cordially yrs
    Rr