x

עמוד 3 מתוך 8 ראשוןראשון 12345 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 21 עד 30 מתוך 74

נושא: אלביט הדמייה

הי,

בשביל להמשיך את קו הדיון שהתחיל על ידי וע"י gimani ...

רק בשביל לסבר את האוזן, זהו תזרים המזומנים החזוי ע"י אלביט הדמייה:
    elbImg.jpg
    מבחינת תזרים ממימושים קיים:
    1. חוב מלונות אנגלייה - 80M ש"ח.
    2. חוב מלונות הולנד: 130M ש"ח.
    3. תזרים מעיסקת קניונים ארה"ב: 350M ש"ח.

המימוש גם מבטיח דיבידנד דו שנתי מפלאזה סנטרס (60% מ-150M ש"ח לשנה):
    4. דיבידנד מפלאזה - 180M ש"ח.

תזרים מפעילות שוטפת יהייה הרבה פחות (עקב המימושים)
    5. תזרים ממלונות בלגייה+רומנייה - 70M ש"ח בשנתיים.

כלומר, מקורות קיימים כעת הם: מזומן(250M)+מימושים(560M)+דיבידנ ד(180M)+תזרים(70M) == סה"כ(1060M) כאשר הצפי לשנתיים הקרובות לתזרים נכנס הוא 1280M. כלומר חסרים כ-220M ש"ח לתזרים החזוי, אך בסוף 2013 נותרים בקופה 300M ש"ח - כך שבכל מקרה יש עודף של כ-80M ש"ח.

אני מעריך שנראה בעתיד הקרוב קניות מאסיביות של אגחים של אלביט הדמייה. מדוע?

כבר כעת יש בקופה מספיק כסף עד Q1/2014. כלומר, כל קנייה של אגח א (מתחת לפארי), אגח ב (מתחת לפארי) ואג 1 (עד בערך שער 60), ייצור גם תזרים חיובי לחברה וגם רווחי הון, לכן - ישפר את מצבה של החברה בכל המובנים.

לשיקולכם,
    בברכה,
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות

אלביט הדמיה - הזדמנות להשיא ערך לשני צדדים
    רו"ח ארז זלצמן, מנכ"ל KZI, מתייחס וסוקר את המהלכים האחרונים של אלביט הדמיה בשוק האמריקני

http://www1.bizportal.co.il/article/324738

שלום חברים

מעוניין לתת את דעתי על "החולשה" שמפגין אגח 1 לאחרונה.
    סגירת עסקת הקניונים בארה"ב הביאה לעליות בכל האגחים של אלביט הדמיה למעט אגח 1. לדעתי חולשת האגח נובעת מלוח הסיליקון שלו (50% בסוף 2013 ו 50% בסוף 2014), כאשר אנשים מעדיפים (מאותם סיבות שהעדפתי בזמנו את אגח אגח א' על אגח 1) את האגחים עם התזרים הפרוש יותר (כסף בכיס תמיד בטוח יותר).
    העדפה זו מונעת מקרדיט קטן מאוד שמקבל בעל השליטה, מוטי זיסר מהשוק והצורך של אלביט לממש נכסים על מנת ולהמשיך לעמוד בהתחיבותיה.

לדעתי חולשת האגח זה גם יתרונו הגדול.
    אומנם תשלום הקרן הראשון יתקבל רק בסוף 2013 אך שנה לאחר מכן האגח נפדה במלואו.
    במקרה של מימוש נוסף (נרמז על אפשרות למימוש קרוב בהודו אם אני לא טועה), יכנס מספיק כסף לקופה ל 2014 והאגח יסגור את הדיסקאונט משאר האגחים.
    "כשמשחקים פוקר אתה אמור לדעת תוך 15 דק' מי יספק את הרווחים , אם אתה לא יודע כנראה שזה אתה."

החברה פירסמה נתונים על רכישות עצמיות שלה ושל חברת בת שלה
    http://maya.tase.co.il/bursa/report....port_cd=749790

שלשום ואתמול היו הרבה קניות מצד אלביט.

הי reem,

לפני שבועיים נכתב:

ציטוט פורסם במקור על ידי pirate צפה בהודעה
    אני מעריך שנראה בעתיד הקרוב קניות מאסיביות של אגחים של אלביט הדמייה. מדוע?

כבר כעת יש בקופה מספיק כסף עד Q1/2014. כלומר, כל קנייה של אגח א (מתחת לפארי), אגח ב (מתחת לפארי) ואג 1 (עד בערך שער 60), ייצור גם תזרים חיובי לחברה וגם רווחי הון, לכן - ישפר את מצבה של החברה בכל המובנים.
    כלומר - המהלך היה צפוי. מעבר לכך, העובדות עדיין נכונות ולכן אני מעריך שתמשיך לראות רכישות מאסיביות גם בעתיד הקרוב.

בברכה,

שים לב שהחברה קונה גם את האגחים הרחוקים.
    האם לדעתך שווה למכור את א' שכבר קרוב יחסית לפארי ולקנות אגחים זולים יותר ביחס לפארי.
    אני יודע שאתה מעדיף את אגח 1 (שילוב של מחמ ומחיר), אני מחזיק גם אותו, אבל ל ד' וה' פוטניצאל רווח ההון גדול יותר.

הי reem,

ייתכן שאתה צודק, אך אלו עדיין שיקולי מסחר. אני משתדל לחפש את ההיגיון הכלכלי ולדעתי הוא יושב ב-אג 1 ובאגח ג (כיום, אגח ו כבר קיפץ לשמיים). אין רע בכל שיקול שהוא כמובן, אך אלו אינם השיקולים שלי ולכן קשה לי לתמוך בהם.

בברכה,

הי reem8

אגח א אכן סגר את רוב הפער וע"פ המחיר היום לאגח נשאר לתת 24% ברוטו (18% נטו) עד תקופת הפרעון.
    אני באופן אישי מתכוון בקרוב למכור את אחזקותי באגח א' ולעבור לאגח 1.
    למה דווקא אגח 1?
    סדרות ד' ו ה' ארוכות מידי לטעמי לחברה במצב של אלביט הדמייה.
    בקניה של סדרה ו יש הרבה הגיון, אך היה צריך להבין את זה לפני שבועיים ולכן נשאר אגח 1 שנסחר בדיסקאונט משמעותי מאגח ו'.
    אפשרות נוספת שאפשר לבצע היא מכירה של אגח א' וקניה של אחד מהאגחים הארוכים (מתוך הנחה שהעליות שם יהיו הגבוהות ביותר עקב רכישות החברה) ולבסוף מעבר לאגח 1.
    נ.ב.
    רק להבהיר העובדה שאני מתכוון למכור את אגח א' אינה אומרת שדעתי על האגח השתנתה. מדובר באגח שלדעתי הסיכוי בו לפירעון מלא הוא גבוה מאוד. למעוניינים בהשקעה בסיכון נמוך האגח עדיין אטרקטיבי.
    "כשמשחקים פוקר אתה אמור לדעת תוך 15 דק' מי יספק את הרווחים , אם אתה לא יודע כנראה שזה אתה."

גימאני,
    >>> סדרות ד' ו ה' ארוכות מידי לטעמי לחברה במצב של אלביט הדמייה.

אנא פרט.. אני מחזיק (ומופסד מהותית לעת עתה) והתכוונתי להחזיק לפירעון.

תודה

הי yoadw

האגחים המדוברים הם בעלי מחמ של 2.4 ו 2.85 בהתאמה כשהפדיון הסופי של הסדרות הוא בשנים 20-21.
    הכסף שקיים בקופה מספיק לתחילת 2014 ובשביל לעמוד בתשלומים הנוספים החברה צריכה לממש נכסים. הרעה במצב הכלכלי העולמי תקשה על יכולת החברה לממש (לפחות לממש במחיר נורמאלי), דבר שיכול להביא את החברה לבקשת הסדר.
    הטענה שלי היא כשהאגחים במח"מ בינוני נסחרים בתשואה כל כך גבוהה, אין סיבה ללכת על אגח עם תשואה (לפירעון) טיפה גבוהה יותר אך הרבה יותר מסוכן.
    לטעמי האגחים הבינוניים עדיפים ואם העתיד יהיה ורוד תמיד אפשר לעבור סדרה.
    נ.ב.
    זה אומנם קשה פסיכולוגית אך העובדה שאתה מורווח או מופסד בנייר כלשהו, לא אמורה להשפיע על ההחלטה שלך אם למכור או לא.
    החישוב היחיד שאתה אמור לעשות פה הוא איפה הכי טוב לכסף של להיות כרגע.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות