x

מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 10

נושא: הצמד USD/CAD

הצמד USD/CAD

הצמד usd/cad נמצאת במגמה ירידה ראשית, מ21 לינואר 2002 שהיתה בשער 1.6196 (שיא כל הזמנים)

ב7 בנובמבר 2007 החלה להתחזק מ 0.9056 (נדמה לי שפל כל הזמנים) והיה נראה שמתחילה היפוך מגמה, אבל התברר כתיקון בלבד (של כ 50 % בערך) מכל הירידות והחלה לרדת שוב

USDCAD_43200.jpg

בתאריך 31 באוגוסט 2011 החלה התכנסות שנבנתה בדמות משולש עד 18 בינואר 2012 ונשברה כלפי מטה.

USDCAD_14400.jpg

השבירה הנ"ל היתה אמורה להניב (על פי הספר) כ 800 פיפס (גודל בסיס המשולש), בפועל היא הניבה רק כ 200 פיפס, ומאז כבר 8 שבועות שלא הולכת לשום מקום ומדשדשת בטווח של כ 200 פיפס הלוך ושוב

גם השבוע היא לא הצליחה לפרוץ או לשבור את הדשדוש הזה וביום שישי האחרון נעצרה בגבול עליון של הדשדוש + קו ההתנגדות של השיאים שהחלה ב4 באוקטובר 2010 +-

USDCAD_1440.jpg

פריצה או שבירה של אחד הכוונים אמורה לתת את האות להמשך הדרך.

במידה ומדובר בשבירה כלפי מטה ניתן לצפות ליעד של 0.9320 (800 פיפס של היעד ההתחלתי בשבירת המשולש).

במידה ותהיה פריצה כלפי מעלה יעד ראשוני כגודל הדשדוש שווה כ 200 פיפס דהיינו 1.0240 בערך

כל הנל ניתנה אך ורק לידע בלבד, וכמובן לא מדובר בייעוץ כלשהי, וכל אחד ינהג בכספו כראות עיניו.

וכאן המקום להזהיר, היות ומסחר במט"ח מדובר במינוף גבוה מומלץ לא לפתוח פוזיציה מעבר לרמת השינה.

איך נדע אם פתחנו עיסקה מעבר לרמת השנה: אם אנחנו לא יכולים לעזוב את המחשב/איפון/אייפד/ טלפון סלולרי או כל דבר אחר שמראה לנו את השערים און ליין לכמה שעות מבלי להציץ בזה, סימן שהעיסקה שפתחנו היא מעבר ליכולות שלנו להפסיד.

שבוע טוב ומבורך
    ומסחר פורה, רגוע ומוצלח
    דעתי בלבד, תקנו אותי אם אני טועה.

הטבע האנושי הוא להילחם בשוק, על מנת להצליח בשוק יש להילחם בטבע האנושי.

גם השבוע (ה9) החליטו הסוחרים שלא להחליט, ולא יצאו מהדשדוש, וגם לא נפרצה קו ההתנגדות המובילה לאורך 129 ימי מסחר האחרונים
    http://chart.ly/ahsoxr9

תגיד, יש אפשרות להעלות את גרף החבית באותם התאריכים על הלוני?
    אני מצפה לגלות התאמה בין הנכסים, מעניין איך זה נראה גרפית.

תודה

ארז
    ​הטבע האנושי הוא להילחם בשוק, על מנת להצליח בשוק יש להילחם בטבע האנושי.

ברור שהם לא דומים 1:1 אבל יש קורולציה של למעלה מ 90%

הצבעים כדלהלן
    ירוק אדום = לוני
    כחול כתום = נפט

גרף 4 שעות

USDCAD_H4_22.41GMT.jpg

גרף יומי

USDCAD_D1_22.37GMT.jpg

גרף שבועי

USDCAD_W1_22.42GMT.jpg

גם השבוע (ה11, שבוע שעבר לא עודכן מפני קדושת המועד) החליטו הסוחרים שלא להחליט, ועדיין לא יצאו מהדשדוש הרב שבועי, אם כי נפרצה ההתנגדות של קו המגמה היורד שהחזיקה מעמד (מסומן בשיאים) לאורך כל התקופה מ 4 לאוקטובר 11, אבל בכל זאת הייתי נזהר מלקחת לונג על הצמד, לפני פריצת הדשדוש (מסומן בצהוב).

USDCAD_1440.jpg

הנ"ל ניתן אך ורק לידע בלבד, וכמובן לא מדובר בייעוץ כלשהי, וכל אחד ינהג בכספו כראות עיניו.

אזהרה, היות ומסחר במט"ח וסחורות, הינו במינוף גבוה, מומלץ לא לפתוח פוזיציה מעבר לרמת השינה, וכמו שארז אומר "קחו סיכונים בהיגיון".

בברכת
    מסחר פורה, רגוע ומוצלח

מקרא: מעבר לרמת השנה - אם אנו חייבים להיות מעודכנים בשערים און ליין.

גם השבוע (ה 12 במס')...
    USDCAD_1440.jpg

ציטוט פורסם במקור על ידי אבי1 צפה בהודעה
    אבל בכל זאת הייתי נזהר מלקחת לונג על הצמד, לפני פריצת הדשדוש (מסומן בצהוב).
    מסתבר שאי לקיחת לונג לפני פריצת רמות הדשדוש, היתה שווה

הנ"ל ניתן אך ורק לידע בלבד, וכמובן לא מדובר בייעוץ כלשהי, וכל אחד ינהג בכספו כראות עיניו.

אזהרה, היות ומסחר במט"ח וסחורות, הינו במינוף גבוה, מומלץ לא לפתוח פוזיציה מעבר לרמת השינה, וכמו שארז אומר "קחו סיכונים בהיגיון".

שבוע טוב
    מבורך ומוצלח

בוקר טוב אליהו

יפה מאוד, נמשיך לעקוב, השפלים עולים אולי יש כאן רמז לבאות.

שבוע טוב חבר יקר

ארז
    ​הטבע האנושי הוא להילחם בשוק, על מנת להצליח בשוק יש להילחם בטבע האנושי.

סוף סוף, לקראת סוף שבוע ה 13 (של הדשדוש) קבלנו שבירה שקשה לראות את זה כשבירת שוא, מאחר שהנר של יום שישי מדובר בנר אדום יפה, וסגירה קרוב לתחתית.

USDCAD_1440.jpg
    http://chart.ly/9abhdp2

אז מה היה לנו ?

ביום רביעי השבוע נשברו התמיכות ב 0.9860, (מסומן בקו אדום) וביום חמישי ושישי התמיכה הזאת נבדק והתברר שהפך להתנגדות, וביום שישי נשבר התמיכה 0.9840 (האחרונה בדשדוש).

USDCAD_1440_1335567299.jpg
    http://chart.ly/2oyvlwq

שבירת הדשדוש אמור להניב כ 200 פיפס (על פי הספר (יעד בערך 0.9640)), שעל הדרך יש לנו כמה תמיכות שאני לא סבור שיעשו מידי הרבה בעיות.

במאמר מוסגר, אני חושב שיש סיכוי שנחזור לבדוק את שפל כל הזמנים (0.9405), אבל עוד חזון למועד
    נערך לאחרונה על ידי אבי1, 29.04.2012 בשעה 14:20 סיבה: אי יכולת לראות את הגרפים ברור

מסתבר שלמרות הנר החזק, השוק החליט לתעתע בנו, וחזרנו לעומת שבאנו, ונמצאים כרגע שוב בתחום הדשדוש (שבוע ה14 כבר) תוך כדי פריצת קו ההתנגדות

USDCAD_1440_1336172099.jpg
    http://chart.ly/vievlju

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות