x

עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 26

נושא: עצומה להתפטרותה של אסתר לבנון

עצומה להתפטרותה של אסתר לבנון

http://www.atzuma.co.il/sagitubby....וכמובן שהכתבה בגלובס....אנא הגיבו....http://www.globes.co.il/news/article...did=1000732019

rema1
    אורח
    שלום חתול אנגורה,

אחרי חשיבה מעמיקה צר לי להלן תגובתי:
    לפני העצומה להתפטרותה של אסתר לבנון מן הדין ומן הראוי היה להפגש איתה. אולי יש דברים שאינך יודע?
    אתה מאשים את המנכ"לית בכשלי הבורסה. אתה רוצה עוד רגולציה - זה השוק עם הרגולציה החמורה בעולם.

בנוסף לא נתת לה שום אפשרות לדבר - גם לנאשם בדין יש הזכות להתגונן.

בנוסף עצם העצומה וחריצת הדין תוביל נשים למחאה - ואני רוצה למנוע זאת. יטוענו לאפלייה ....כן האם אם
    היה מנכ"ל היית מבקש התפטרותו - אני לא כל כך בטוחה.

ולא אין סיכוי לפיטורי הגברת אמרתי לך זאת באתר ולא חורצים דינו של אדם ככה סתם.
    אומנם נדרשתי לדובב את jovani במקום ציטוטיו ואז איילי היה חותם אבל אני לא חותמת בכל מקרה.
    צר לי אני חולקת עליך.

למרות ושלא בניגוד מאחלת לך שתמשיך בענין המס על הבורסה הרי לא סיימת הנושא הזה וכבר קפצת לנושא
    אחר - מה קורה כאן?

שיהיה שקט בדרום

רמה,אין שום קשר לעובדת היותה אישה לעניין,וניסינו להפגש עימה,אך העדיפה להתעלם.איננה עושה דבר למען הבורסה,ועל כן אנחנו דורשים התפטרותה על מנת לזעזע את המערכת.רמה תראי,לאחר הראיון של הגברת לבנון במעריב,בו אמרה שתפגש עם כל גורם,ניסיתי לפנות אליה אתמול (15.3),דרך דוברת הנהלת הבורסה,כדי לקבוע פגישה עימה,בה נבהיר לה את טענותינו,אולם טרם חזרו אליי,למרות שהובטח לי שכן (יש להם שם כמובן את הסלולרי שלי).רק לאחר שהוצאתי עצומה להתפטרותה היא ניאותה להשמיע קול בנושא ירידת המחזורים הדרמטית שאנו עדים לה....מדוע לא אמרה זאת קודם?? http://www.nrg.co.il/online/16/ART2/...at=1903&loc=10......הלינק לראיון
    נערך לאחרונה על ידי החתול שמיל, 16.03.2012 בשעה 05:05

http://www.globes.co.il/news/article...did=1000732604
    ואני שמח שגם גלובס מסכימים איתי....בראיון בפאנדר (גליון יועצי ההשקעות של אודי אלוני)......נשטח בפרוטרוט את כל טענותינו כלפי הגברת לבנון.הגליון יוצא לאור ב-20.3,ואדביק כאן את הכתבה שתעלה באתר.
    נערך לאחרונה על ידי החתול שמיל, 16.03.2012 בשעה 05:07

תחי אסתר לבנון
    אנחנו מתנגדים בכל תוקף להטחת האשמות בוטות וחסרות כל הגיון כלכלי עסקי בגב.אסתר לבנון.
    חבל שאתם נותנים לגופים אנטרסנטים להשתמש בכם ככלי שרת להשגת מטרותיהם ביתר קלות.
    תחי תחי תחי אסתר לבנון

דים,רק שתהיה בריא....להמשיך לחתום על העצומה חברים.שום גוף אינטרסנטי לא השתמש ולא ישתמש בנו,ושמעתי את הטענה הזו כבר למעלה מ-100 פעם....מדוע הפצתם עצומה להתפטרותה של הגברת אסתר לבנון מתפקידה כמנכ"לית הנהלת הבורסה?
    קודם כל אני רוצה להבהיר שאין לנו שום דבר אישי כנגד הגברת אסתר לבנון.קראנו גם על העובדה שהיא בכל יום משוחחת עם העובדים על נכדיה,המעידה על כך שהיא אשת משפחה למופת. אנו מעריכים את תרומתה ועברה בשב"כ,אולם איננו מבינים כיצד הוא רלוונטי לניהול הבורסה לני"ע.העובדה שהתרענו בפניה,ולא רק אנחנו,בדבר מספר אירועים שליליים הקרבים ובאים,העלולים להשפיע לרעה על הבורסה בת"א,והתעלמותה,או חוסר תגובתה המוחלט מאותן אזהרות,מוכיחים לנו שהיא איננה ממלאת את תפקידה כראוי,ואנו זקוקים לאדם המבין את צרכי כל השחקנים בשוק ההון הישראלי,הן פרטיים,הן מוסדיים והן זרים.אדם בעל הבנה עמוקה בתהליכים המשתלטים על השווקים בארץ ובעולם,והיכול לצפות אותם מראש,ולא בדיעבד.
    האם האדם הזה הוא אתה?
    ברור שלא.אני בעל ניסיון של רק כשבע שנים בשוק ההון,אף פעם לא עמדתי בראש ארגון גדול בשוק,אינני מכיר את צרכי המוסדיים והגופים הזרים לעומק,ואני בסה"כ איש כלכלה וסוחר קטן שראה והתריע על העתיד לקרות.לצערי העתיד כבר כאן,ועל כך אנו מוחים ביתר שאת,ודורשים את התפטרותה לאלתר מתפקידה כמנכ"לית הבורסה.נקווה שזה יזעזע את המערכת ויגרום לנקיטת פעולה מיידית להצלתה,שכן הנפגעים הם רבים.
    בפני אילו אירועים שליליים התרעתם?
    אנו מצידנו כמובן שהתרענו שהעלאת המס תמחק הלכה למעשה את הסוחרים הקטנים,וגם את המשקיעים לטווח ארוך מהבורסה בת"א,ותשפיע לרעה על פנסיות האזרחים ועל תשואות קופ"ג,דבר שאכן קרה בפועל.אני באופן אישי שלחתי עוד לפני שפתחתי את ה"קבוצה לארגון הסוחרים הקטנים בבורסה הישראלית" בפייסבוק מכתבים המתארים את ייאושם של הסוחרים בסוף השנה שעברה,ורצונם לחפש עבודות אחרות,דבר שאיננו קל כלל ועיקר,שכן זהו עיסוקם העיקרי זה שנים רבות,ואני מדבר על סוחרים מכל קצוות המסחר,קטנים כגדולים,וכל החברות הנותנות שירותים בורסאיים נספחים.לאחר מכן ארגנו שביתת מסחר ואסיפת מחאה,ושוב שלחנו מכתבים מתריעים.מהנהלת הבורסה העדיפו לטמון את ראשם בחול ולא להתמודד עם המציאות והעתיד לבוא.
    טענות נוספות היו בדמות המעבר משוק מתפתח לשוק מפותח,שגם עליו התריעו מספר חודשים ואף שנים לפני,שחוץ מכבוד לא יועיל בדבר לשוק,ואף יבריח מספר רב של משקיעים זרים עקב השינויים באינדקס המדדים של תעודות וקרנות הסל העולמיות,המשקיעות יותר בשווקים מתפתחים.גם מנושא זה הייתה התעלמות מוחלטת מצד הנהלת הבורסה,ואשר יגורנו (הגורמים שאמרו זאת)-בא.
    נושא נוסף שבו ישנם טענות קשות של פעילים על חוסר יכולתם לפעול בשוק והעדפתם להסיט כספיהם לחו"ל הוא הרגולציה הדרקונית שנכפתה על כל נותני השירותים בשוק ההון.נוצר מצב שמנהלי תיקים,מנהלי השקעות ויועצי השקעות פשוט מפחדים לבצע פעולות,וברור שזו סיבה מרכזית נוספת לירידה במחזורים.המס הוא גם סוג של רגולציה.גם על כך נשמעו טענות כלפי הנהלת הבורסה בדבר תפקידם לנסות ולמנוע זאת,אך שוב קולם לא נשמע.
    תהליך שלילי נוסף שבו נמנעה הנהלת הבורסה מלפעול לחלוטין הוא תהליך עלייתן לשלטון של מכונות המסחר האוטומטיות בת"א (שאגב,מספר מפעילים החלו לכבות אותן לאור הזדהות עם מאבקנו,וגם מחוסר נזילות ואטרקטיביות,פשוט העדיפו להעבירן לשווקים אחרים).כלומר נוצר מצב בפועל שסוחר היושב קרוב ביותר פיזית לבניין הבורסה וברשותו המחשב המשוכלל ביותר-מנצח.נוצרו מאבקי מכונות בלתי נגמרים,שהוסיפו להורדת האטרקטיביות,עד שלבסוף ארבעת הגורמים,שלא טופלו בזמן והיו יכולים להימנע לדעתנו,שולבו יחד והביאנו למצב הלום.אני רוצה להבהיר שמחיקת הסוחרים הקטנים והמשקיעים הפרטיים ארוכי הטווח כמוה כמכת מוות להכנסות המדינה ממיסים על גבייה בשוק ההון בטווח הארוך,כמוה כמכת מוות להכנסות מעמלות למתווכים בשוק ההון,וכמובן שתגרור אבטלה לפי ההערכות של כ-1,000 איש לפחות,שהרי הבורסה בת"א כבר עתה כמעט ואיננה מעניינת איש.כמובן שהגלגל השלילי שגורמת ירידת המחזורים בשוק תשפיע וכבר משפיעה גם על כל פעילי שוק ההון בארץ,קטנים כגדולים,מוסדיים ופרטיים.....קטעים מהראיון בפאנדר ובו טענותינו כלפיה
    נערך לאחרונה על ידי החתול שמיל, 21.03.2012 בשעה 00:12

קודם שביתה , עכשיו עצומה.... מה קשר בכלל לאסתר לבנון...
    זה שזרים לא באים ולא קונים היא אשמה ? או פגיעה ברווחיות של כל החברות -גם היא אשמה ?
    תקרא להדחה של נשיא איראן - מזה תצמח תועלת רבה יותר לבורסה...
    בקיצור אתם סתם מבזבזים זמן ומלבד רצון לקבל קצת פרסום אין לזה שום ערך....

אם כבר:
    עדיף שפישר יתפטר...
    עד עכשיו השקיע בדולר ללא הצלחה יתרה
    ועכשיו הוא רוצה להיכנס לוול בשיא???

שי,אני מודה שחשבתי על הפרופ' סטנלי פישר מספר דברים שליליים,אך העובדה שהוא היה הראשון!!!....מבין כל מי שפנינו אליו (ופנינו לכולם),סטנלי פישר הגדול הוא הראשון ששמע זעקתנו,שקל אם לשלוח נציג להפגש עימנו,ולבסוף שלח נציג בכיר ביותר שלו,יד ימינו,להפגש עימנו בבית קפה בת"א לפגישה בת 40 דקות........ובנק ישראל ידוע כגוף חשאי מאד (הוכחה לזה הייתה לך אתמול,כן??...מי שידע על המהלך שלו,יכל להיות מיליונר)..........העובדה הזו מעידה שהאיש ענק....קראתי במעריב שאסתר לבנון נפגשה ומוכנה להפגש עם כל גורם,ולכן צילצלתי כרגע (09:26,15.3.2012)...לדוברת הנהלת הבורסה,שטרם הגיעה לעבודתה,אך המזכירה שלה הבטיחה שהיא תחזור אליי מייד עם הגיעה,כדי לתאם פגישה בינינו (ביני ואלי שני לבין אסתר לבנון).....נראה אם היא תחזור,ואמשיך לעדכן כאן ובקבוצה שלנו על כל התפתחות.

להאשים את הגברת לבנון באי עשיה מוחלטת זה חוטא לאמת . היא מנהלת מסע פרסום ויחצנות לבורסה הישראלית בערוץ הבלומברג בכבלים .

לדעתי צריך לכוון את הביקורת לשאול ( סם ) ברונפלד. איש זה מכהן לצד אסתר לבנון ומקבל משכורת עתק.
    ברונפלד מנהל את הבורסה כבר עשרות שנים והוא האחראי למצבה הנוכחי. נוח לו שהגברת לבנון מופיעה בתקרשורת ומושכת אש.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות