x

מציג תוצאות 1 עד 6 מתוך 6

נושא: ביטחונות

ביטחונות

שלום.
    רציתי לשאול במה כידאי להחזיק ביטחונות למסחר באופציות?
    אג"ח צמוד או מזומן?
    נערך לאחרונה על ידי leonfink, 27.02.2012 בשעה 14:22

לא יודע אם לזה אתה מתכוון, אבל אני אתייחס לכך שגודל סכום ההבטחונות מחושבים ביחס לסוג ההשקעה שהכסף נמצא בו.
    כזכור לי, סכום שהוא מזומן 100% ממנו מחושב כבטחונות, סכום שהוא במניות רק חלקו מחושב כבטחון (כזכור לי 80% בטחונות), לגבי אג"ח אני לא יודע, אבל סביר שדי גבוהה.

שים לב, שיש בתי השקעות שמוסיפים עוד 30% אקסטרה. כלומר אם בחשבון 100 אלף ש"ח במזומן, אזי הבטחונות שלך כ 70-80 אלף ש"ח.

כדאי שתבדוק את זה עם בית ההשקעות שלך.

כמו שהחבר alfredn אמר מזומן מחושב ע"פ 100% ואילו מניות ואגחים מחושבים רק בחלקם ע"פ רמת הסיכון בנייר (לפי מה שזכור לי על מניית טבע מקבלים 60% וזה המקסימום למניות אבל זה דורש בדיקה נוספת).
    ברמה התיאורטית עדיף להחזיק בטחונות בצורת מניות או אגחים כי אז גם הביטחונות יכולים לספק תשואה (בניגוד למזומן) ולא רק הבפוזיציה בנגזרים.
    הסיכון בשימוש בנירות ערך כבטחונות הוא שבניגוד למזומן שווי הביטחונות אינו קבוע ומשתנה ע" שווי הנייר. ירידה חדה באחד הנירות יכולה לגרור חריגה בביטחונות וסגירת אוטומטית של הפוזיציה בנגזרים.

שתי המלצות חמות:
    1. תשתמש תמיד במזומן לבטחונות (מקסימום מק"מ).
    2. אין הבדל בין בתי ההשקעות אך יש הבדל בינם לבין בנקים - האחרונים דורשים 20-30% יותר בטחונות.

האם אפשר להחזיק קרן כספית שקלית כבטחונות? האם מחושב כ-100%?

ציטוט פורסם במקור על ידי aviade צפה בהודעה
    האם אפשר להחזיק קרן כספית שקלית כבטחונות? האם מחושב כ-100%?
    אפשר. אבל רוב הכיבויים שתקבל קצת פחות מ100 (95)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות