x

עמוד 2 מתוך 14 ראשוןראשון 123412 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 11 עד 20 מתוך 138

נושא: זרקור: נאנט אגח ג

צר לי reem,

לדעתי אתה טועה במהותו של האגח.

לנאנט אין בעייה עם ההון העצמי. יש לה (אולי) בעייה תזרימית ובטוח בעיית אמינות. איבוד הון עצמי (וברמה כה קטנה) היא חסרת משמעות. זהירות נדרשת, אך לא בשל אזהרת רווח, אלא בשל הבעלים.

דעתי בלבד,

הי
    האם הודעת החברה http://maya.tase.co.il/bursa/report....05&CompCd=1255
    אומרת
    תשלום ראשון מלא ובזמן
    אם כן לא מבין למה האגח לא ממריא
    אלון

הי aloni,

לא, ההודעה אומרת שהחברה תיתן הבהרות בנושא (במיוחד לאור העובדה שאגח ד אינו פודה כלל ...). גם אני צפיתי שהאגח יעלה לקראת הדוחות, אך הוא לא - ככה זה בחיים.

בברכה,

חכו לאסיפת האגח משם תגיע התשובה

המחיקות בדוח היו רבות וכבדות. לא כל כך טוב למחזיקי המנייה (או למחזיקי אולימפייה שכבודו נמנה עליהם). התזרים ללא רבב ואפילו נראה מבטיח גם לתשלום הבא. האגח הזה (ג) הולך לדעתי ל-85 עד הפדיון.

בהצלחה,

אז לדעתך האסיפה ב 04/04 מיותרת ?
    מה דעתך על ההודעה של החברה על קניית אגחים בשוק ב 3 מיליון יורו? תתממש ? או עוד הודעה על אופציה לקניה ?

לא, לדעתי האספה אינה מיותרת.

אם אני אכתוב שאני אתן לך מחר 1M$, אין בכך להפוך את זה לנכון. רוצה לאמר, הכתוב נכתב בידי חברה שרמת האמון בה שואפת לאפס. במקרה כזה, כל אדם ירצה להביט למנהלים בלבן של העיניים ולשאול אותם - האם הדוח נכון?

בנוגע להודעת החברה לקניות עצמיות - יש בידה את המזומן לכך ועד היום החברה קנתה בכל הכסף אותו הקצתה לצורך קניות עצמיות של אגח. אם הייתי צריך להמר, הייתי מהמר שהחברה אכן הולכת לקנות את האגח (ולא רק מכריזה על כך). השאלה היא: מדוע זה מעניין, מעבר להבעת האמון בעצמה?

בברכה,
    נערך לאחרונה על ידי pirate, 02.04.2012 בשעה 18:01 סיבה: המשך

שלום PIRTE,

הזכרת את כצנלסון וה-20 מ' שהוא העלים/שדד מאולימפיה לפני האירוע הלבבי...
    מסתבר שהבחור אוהב את המספר 20 כפי שפורסם הערב בגלובס - עלות שכר בנאנט בשנה האחרונה 5, מצטבר 20 (!!!) ב-4 שנים.
    ואני חשבתי שאחיו היה יו"ר מפעל הפיס...
    שומר נפשו ישמר !!!

חג שמח,
    אודי

חשבתי, אולי מן הראוי לספר גם על הכיוון ההפוך (מכירות) פשוט כ-followUp,

אני נכנסתי לנאנט ג בממוצע שערים של 56. היום נסחרת ב-83 (ואיני מתייחס כלל לתשואה, אלא רק למחיר). בחברה זו אין לנו עיגון "כלכלי", אלא רק פסיכולוגי. החברה מדווחת על התנהלות עסקית טובה והפחד האמורפי של המשקיעים באגח זה נובע מחוסר אמון. כיוון שכך, תחושת הבטן אומרת שהאיזון ביו חוסר האמון הבסיסי והפעילות הטובה הוא באזור 85 (זה גם היה השער שאליו הערכתי כי האגח יגיע בתחילת ה-thread).

אני התחלתי למכור ב-82 ומתכוון לממש חצי אחזקה עד 88.

אינני יודע אם שיקולי מסחר אישיים שלי מעניינים מישהו (הם לפעמים נכנסים באופן עקיף בתגובות). אם כן, אנא - ציינו זאת כתגובה ואוסיף שיקולי מסחר גם לגבי ניירות אחרים (יש לא מעט פעילות בתקופה האחרונה).

בברכה,

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות