x

מציג תוצאות 1 עד 2 מתוך 2

נושא: המשבר תם ונשלם?

המשבר תם ונשלם?

המשבר תם ונשלם?

ראשית מהכותרת אפשר להבין כי הסקירה שלהלן אינה עוסקת במנייה ספציפית כזו או אחרת אלא בניסיון להבין ולפענח את כיוונו של השוק, שזה הדבר החשוב ביותר.
    גם הפעם כמו בסקירות האחרות שלי אני משתמש בנתונים מתמטיים אשר נגישים לכל פרט, אני משתדל להביא אותם בצורה פשוטה תוך שימוש במטאפורות מחיי היום יום כדי להפוך את הסקירה למרנינה ומעניינת.
    טוב, אז מוכנים? בואו נתחיל:
    לצורך כך נחזור קצת פחות מחודש וחצי אחורה אל הנקודה בה במעוף כשל בפעם השנייה את מחסום ה 900.
    רבות דובר על מחסום ה 900 תוך שילובם של מוכרים רבים וראלי שאינו ידע סוף משפל של 595 לנתונים אלה החלו לזרום עוד מס' רב של נתונים כגון: מחזורי מסחר הולכים וקטנים, ראלי מטורף שלא נראה כמותו, נקודות שיא שאינן מסודרות בסדר עולה, ממוצע משוכלל שהחל בחיתוך עם הממוצע הנע, מדד העוצמה היחסית RSI מדד ההובלות הימי BDI אשר נסחר בבורסת בלטיק שיש בכוחו להראות את כיוונו של השוק ועוד שלל פקטורים שהראו את בואה של היפוך המגמה.
    ואכן ראינו כי בניסיון השני לפרוץ את 900 כשל המעוף כישלון מוחץ, מבחנתי זה היה כבר יותר מסימן אזהרה אשר חייב לבצע פעולות הגנה על התיק (יותר נכון לומר לחזק אותם משמעותית)
    ואכן כך עשיתי מייד נמכר כל התיק והחלו לאסוף שורטים (שוב, רק על מעוף 25 והסיבות לכך ידועות), הירידות החלו לרקום עור וגידים, הדובים החלו עושים דרכם אל אחד העם תוך שהם עוברים ברחובות הוולסטריט, המדדים החלו קורסים בכל העולם מדד הפחד החל לזנק ונשק ל 32.5 וגם אצלנו באתר כולנו הפכנו לשורטסטים (כמעט כולם), המגמה הייתה ברורה: חברים אנחנו במגמת ירידה.
    הדיבורים על ירידות ל 800 לא הפסיקו וגם 750 ו 700 היו המספרים השולטים בכל האתרים, ממש סדרה חשבונית יורדת עם d של 50
    ובדיוק שהכל נראה מצויין ועובד לפי התוכניות אז משום מקום הגיעו כוחות מופלאים ונסתרים אולי נלקחו משרביט הקסמים של הארי פוטר תוך ביצוע קסם expecto patronus או בעברית אקספקטו פטרונוס המגרש את אותם סוהרנים או במקרה שלנו את הדובים, הקסם שלח את הדובים חזרה למערות וכנראה שלתקופה ארוכה מאוד. עונת הדוחות החלה והנתונים החלו לזרום לשוק ואין ספק כי מצב הבנקים אכן טוב משחשבו וכך גם לגבי רוב החברות, גם נתוני שוק הדיור החלו להראות נתונים חיובים ומכירי הבתים אף החלו לעלות.
    השווקים לא נשארו אדישים והחלו לטפס מייד בהגעת המעוף ל 870 כבר הבנתי כי גל הירידות שאליו התכוננתי התפוצץ לי בפרצוף ויש לשנות מייד פוזיצייה, השורט על המעוף נמכר והתחלתי באיסוף המניות (בגלים).
    חברים, הדיבורים על הירידות עדיין ממשכים ויש אנשים שעדיין ממתינים להם, דעתי היא שהשוק פשוט לא רוצה לרדת, נכון נתוני האבטלה הם פשוט זוועה אבל אין בכוחם לגרום לירידות קיצוניות.
    יחד עם זאת הראלי אכן נגמר (זה דווקא דבר חיובי) והמדדים חוזרים לפורפורצייה כלומר עולים קלות יורדים קלות בדיוק כמו בשוק בריא ונכון להיום אני לא רואה מה יכל לגרום לקריסת השווקים: עוד בנק שפט רגל? זה אפילו כבר לא מקבל כותרות.
    טוב אז האם המשבר תם ונשלם? ימים יגידו, אם תשאלו אותי אני לא רואה מה יכל להוציא את הדובים מהמערות, המשקעים פשוט מסתכלים רק על 1/2 הכוס המלאה או יותר נכון 1/3 הכוס המלאה אבל זו המציאות ואנחנו איתה.

אז שוב כל מה שאני כותב זה על דעתי בלבד, מקווה שעזרתי למי שיש שאלות אז בכייף

האדם הזקוף ARL
    האדם הזקוף

Re: המשבר תם ונשלם?

ארל איזו סקירה מרנינה את הלב

כרגיל ערוך וכתוב להפליא

יישר כח!!!
    המשך כך

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך